Νέα

R.I.P. Λεκτικός (Ανδρέας Μαρνέζος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kakaras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 269
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
270
Like
14
Πόντοι
1
Ναζιστική Οργάνωση Φίλων Παναθηναϊκού, μάλιστα πολλοί εξ αυτών είχαν αφαιρέσει τα μπροστινά τους δόντια, τους διέλυσε ο Βαρδηνογιάννης την δεκαετία το 80
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά το μαγαζι δεν νομίζω ότι έχει κλείσει. Επειδή μένω κοντά στο μαγαζί του, και περνάω σχεδόν καθημερινά απο κει, νομίζω όι λειτουργεί κανονικα
 

jimmysnake

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Συνάδελφοι,

Πιο επικίνδυνος  και με τη "βούλα" του δικαστηρίου είναι ο "εκφωνητής" Κώστας Σεραφειμίδης που έδειρε ο Μαρνέζος, μια και ο Σεραφειμίδης μετά από ενάμισι χρόνο στον Κορυδαλλό είναι πάλι έξω και μυαλό δεν έβαλε...Απειλεί, προπηλακίζει, εκβιάζει...το μπουμπούκι.΄Εχει συλληφθεί πάνω από 40 φορές, κι έχει ποινικό μητρώο ...Νιαγάρας...Αν δεν έχεις μέσο--κινδυνεύουν η γυναίκα σου και το παιδί σου από τον κάθε.. τραμπούκο Σεραφειμίδη... που βέβαια λειτουργεί και ως "καρφί" των αστυνομικών...Οι μασατζούδες στην Καλλιθέα και οι συλλήψεις τους μάραναν τους λεβέντες...Αφήνουν τον κάθε ψυχοπαθή να κυκλοφορεί ελεύθερος...΄Ελεος πια μ'αυτή τη χώρα...Από "πληρωμένους" δικαστές -το περίφημο Εφετείο Αναστολών- μέχρι αστυνομικούς του ΗΘών με βίλες που άμα δεν ξέρεις τον Υπουργό σε αφήνουν να πεθάνεις...κι όλους αυτούς τούς συντηρούμε εμείς δουλεύοντας 18 ώρες την ημέρα...
Με σεβασμό κι αγάπη τα γράφω συνάδελφοι και για καλύτερη πληροφόρηση σας,

(ΥΓ. Ο Μαρνέζος είναι ξηγημένος, μακάρι νάταν όλοι σαν κι αυτόν. ΄Ηταν σε αυτοάμυνα για την οικογένεια του. Στη θέση του όλοι το ίδιο θα κάναμε-απουσία της αστυνομίας...Δεν θα υποκύπταμε σε κανέναν εκβιαστή όταν κινδύνευε η οικογένεια μας)...
 

target

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Να μας ζήσει το μπουμπουκάκι μας  :jerking:. :idiot:
 

akis35

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
128
Like
2
Πόντοι
1
Σε λιγο τον βλεπω παρεα με την Μενεγακη η Αρναουτογλου σε πρωιναδικο ,τι λες

Υ.Γ.
Η μαμακια θελει και αυτη προσπαθεια
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Απο εμενα παντως εχει τρελο ρεσπεκτ το ατομο,το ξαναλεω.Αν διαβασετε λιγο το βιο του,εχει περασει παρα πολλα και τα εχει καταφερει μια χαρα
αν μπήκε Χρυσή Αυγή για να βαράει και σου είχε ανοίξει την καρκάλα, θα του είχες ακόμα τρελό respect?
 
OP
OP
K

kakaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
326
Like
12
Πόντοι
1
αν μπήκε Χρυσή Αυγή για να βαράει και σου είχε ανοίξει την καρκάλα, θα του είχες ακόμα τρελό respect?

φιλε μαλλον δεν εχεις διαβασει τι εχω γραψει.Το ρεσπεκτ του το δινω για το πως αλλαξε ζωη,και απο μπλεγμενος σε ναρκωτικα και σε φασεις με χρυσες αυγες,εγινε αθλητης μουαι ται,απεξαρτηθηκε,και ανοιξε τατουατζιδικο,δηλαδη νομιμη επιχειρηση και βγαζει λεφτα.Για μενα ειναι πιο δυσκολο να εχεις μπλεξει σε ολα αυτα,να εισαι ορφανος και μονος σου και να καταφερεις να αλλαξεις τη ζωη σου..Γιαυτο παιρνει τρελο ρεσπεκτ
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
φιλε μαλλον δεν εχεις διαβασει τι εχω γραψει.Το ρεσπεκτ του το δινω για το πως αλλαξε ζωη,και απο μπλεγμενος σε ναρκωτικα και σε φασεις με χρυσες αυγες,εγινε αθλητης μουαι ται,απεξαρτηθηκε,και ανοιξε τατουατζιδικο,δηλαδη νομιμη επιχειρηση και βγαζει λεφτα.Για μενα ειναι πιο δυσκολο να εχεις μπλεξει σε ολα αυτα,να εισαι ορφανος και μονος σου και να καταφερεις να αλλαξεις τη ζωη σου..Γιαυτο παιρνει τρελο ρεσπεκτ
βρε εγώ κατάλαβα τι έγραψες αλλά εγώ άλλο σε ρώτησα
 
OP
OP
K

kakaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
326
Like
12
Πόντοι
1
βρε εγώ κατάλαβα τι έγραψες αλλά εγώ άλλο σε ρώτησα

αρα για σενα δεν εχει το δικαιωμα να μετανιωσει καποιος για αυτα που εκανε.Αν τυχενε και μου ειχε σπασει το κεφαλι οταν ηταν στη χρυση αυγη,χωρις να εχω κανει τιποτα,σιγουρα θα ητανε χειροτερο για μενα να  ξερω πως μετα απο 20 χρονια συνεχιζει στο ιδιο μοτιβο,παρα να μαθαινα οτι εχει αλλαξει σαν ανθρωπος,και μετα απο 20 χρονια πιστευω πως ναι,παλι θα του εδινα ρεσπεκτ
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
αρα για σενα δεν εχει το δικαιωμα να μετανιωσει καποιος για αυτα που εκανε.Αν τυχενε και μου ειχε σπασει το κεφαλι οταν ηταν στη χρυση αυγη,χωρις να εχω κανει τιποτα,σιγουρα θα ητανε χειροτερο για μενα να  ξερω πως μετα απο 20 χρονια συνεχιζει στο ιδιο μοτιβο,παρα να μαθαινα οτι εχει αλλαξει σαν ανθρωπος,και μετα απο 20 χρονια πιστευω πως ναι,παλι θα του εδινα ρεσπεκτ
οκ με κάλυψες! ούτε που τον ξέρω ούτε ψοφάω να τον γνωρίσω ούτε έθιξα το αν έχει δικαίωμα να μετανιώσει! μια απλή ερώτηση ήταν χωρίς να υπονοώ τίποτα
 

Επισκέπτης
παντως ενημερωτικα ,δεν ισχυουν οτι εχει γραφτει για τον ανδρεα εδω μεσα!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μιλάμε για έναν ραπερ γεμάτο τατουάζ που κτύπησε κάποιον μπροστά στις κάμερες και την αστυνομία και την άλλη μέρα έβγαινε στη στεφανίδου και έλεγε διάφορα;

Αν μιλάμε για τον ίδιο, δεν με εντυπωσίασε.
 

Επισκέπτης
ναι γι αυτον λενε τοντοκ....νομιζω δηλαδη ,γιατι εγω δεν ξερω τιποτα....
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
θα εχουν φαι κσιλο πολα γαυρακια απο το παλικαρι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom