Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (15 μέλη και 43 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.683
Κριτικές
2
Like
5.381
Πόντοι
1.056
Συναγωνιστη να την πηδηξουμε θελουμε οχι να την παντρευτούμε. Αν ειναι καλη να τη βρουμε ενα καλο παλικαρι αν ειναι. Κάθεστε και υπερασπιζεστε τις κορασιδες και δε σηκώνετε μυγα αν σας πει κανενας κατι. Με το να πεις οτι ειναι καλη τι κερδιζεις ή τι θα κερδίσει αυτη?
Σωστός! Ποτέ δεν κατάλαβα σε τι ωφελεί η τόση υπεράσπιση
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Σωστός! Ποτέ δεν κατάλαβα σε τι ωφελεί η τόση υπεράσπιση
ποια υπερασπιση και κουραφεξαλα? εγω εγραψα αν θελει καποιος να παει αν δεν θελει στην πουτσα μου κιολας. ενημερωτικο σαιτ ειναι εδω μεσα.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.006
Κριτικές
10
Like
5.009
Πόντοι
4.895
Συναγωνιστη να την πηδηξουμε θελουμε οχι να την παντρευτούμε. Αν ειναι καλη να τη βρουμε ενα καλο παλικαρι αν ειναι. Κάθεστε και υπερασπιζεστε τις κορασιδες και δε σηκώνετε μυγα αν σας πει κανενας κατι. Με το να πεις οτι ειναι καλη τι κερδιζεις ή τι θα κερδίσει αυτη?
Με το να πεις ότι είναι καλή, αυτή θα κερδίσει πελατεία.
Με το να πεις ότι είναι καλή, θα δώσεις σε κάποιους τη δυνατότητα να πάνε κάπου που μάλλον θα περάσουν καλά (γούστα και προτιμήσεις διαφέρουν).
Με το να πεις ότι είναι καλή, ίσως κερδίσεις κάποιο δωρακι, αν και εγώ το θεωρώ αδιάφορο.
Αν λοιπόν θέλεις να ενημερώνεις και να ενημερωνεσαι σε ένα φορουμ καλό είναι να λες που περνάς καλά και που όχι.
Αλλά επειδή εδω μέσα, λίγο πολύ, μπορείς να καταλάβεις ποιοι ενημερώνουν και ποιοι όχι, ποιοι είναι αγαπουληδες ή όχι, ποιοι είναι προμοτορες ή όχι, κινείσαι αντίστοιχα.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Με το να πεις ότι είναι καλή, αυτή θα κερδίσει πελατεία.
Με το να πεις ότι είναι καλή, θα δώσεις σε κάποιους τη δυνατότητα να πάνε κάπου που μάλλον θα περάσουν καλά (γούστα και προτιμήσεις διαφέρουν).
Με το να πεις ότι είναι καλή, ίσως κερδίσεις κάποιο δωρακι, αν και εγώ το θεωρώ αδιάφορο.
Αν λοιπόν θέλεις να ενημερώνεις και να ενημερωνεσαι σε ένα φορουμ καλό είναι να λες που περνάς καλά και που όχι.
Αλλά επειδή εδω μέσα, λίγο πολύ, μπορείς να καταλάβεις ποιοι ενημερώνουν και ποιοι όχι, ποιοι είναι αγαπουληδες ή όχι, ποιοι είναι προμοτορες ή όχι, κινείσαι αντίστοιχα.
Σωστος ρε φιλε. Αλλα το καλο ειναι σχετικο και αοριστο. Η λεπτομερεια μετραει. Σορι για το σπαμ.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.006
Κριτικές
10
Like
5.009
Πόντοι
4.895
Σωστος ρε φιλε. Αλλα το καλο ειναι σχετικο και αοριστο. Η λεπτομερεια μετραει. Σορι για το σπαμ.
Κι εγώ σου λέω ότι είναι καλή η Νικόλ.
Όπως είναι καλή και η Αλεξία.
Όπως και η τσαρίνα που γουστάρει ο φίλος μου ο Βαρβάρας.
Τώρα αν θα τις υπερασπιστώ, όχι.
Μεγάλες γυναίκες είναι.
Πχ και για τη Βίκυ Στεφανία είπα, πως επειδή έχω δει φωτό εγώ δεν θα έδινα πάνω από 20€ κι αυτό μόνο για την εμπειρία.
Μπορείς να δεις το τι γούστα έχω αν δεις μηνύματα και κριτικές.
Μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα και ανάλογα να κρίνεις.
Από εκεί και πέρα, επειδή ειδικά οι πιο παλιοί, λίγο πολύ γνωριζόμαστε, καλό είναι να μη λένε πολλά τύποι που αλλιώς μιλάνε εδώ κι αλλιώς φέρονται στα κορίτσια.
Και όχι, αυτό δεν πάει στον Τετσουο αλλά άλλου.
Καλή συνέχεια σε όλους, με πολλά γαμησια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Κι εγώ σου λέω ότι είναι καλή η Νικόλ.
Όπως είναι καλή και η Αλεξία.
Όπως και η τσαρίνα που γουστάρει ο φίλος μου ο Βαρβάρας.
Τώρα αν θα της υπερασπιστώ, όχι.
Μεγάλες γυναίκες είναι.
Πχ και για τη Βίκυ Στεφανία είπα, πως επειδή έχω δει φωτό εγώ δεν θα έδινα πάνω από 20€ κι αυτό μόνο για την εμπειρία.
Μπορείς να δεις το τι γούστα έχω αν δεις μηνύματα και κριτικές.
Μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα και ανάλογα να κρίνεις.
Από εκεί και πέρα, επειδή ειδικά οι πιο παλιοί, λίγο πολύ γνωριζόμαστε, καλό είναι να μη λένε πολλά τύποι που αλλιώς μιλάνε εδώ κι αλλιώς φέρονται στα κορίτσια.
Και όχι, αυτό δεν πάει στον Τετσουο αλλά άλλου.
Καλή συνέχεια σε όλους, με πολλά γαμησια.
Εγω δεν την ξερω την νικολ. Δεν την εχω δει. Εσυ μου λες οτι ειναι καλη. Ο μπαρμπαρα το ιδιο. Ε στα παπαρια μου ρε φιλε. Αν ειναι να καθομαστε να δουμε πως σκεφτετε ο καθενας και τι γουστα εχει ολη μερα στο μπου θα μελετουσαμε. Για στεφανια καποιοι λενε καλα καποιοι οχι. Αλλα με τις αναλυσεις καποιων συναγωνιστων καταλαβαινεις τι θα συναντησεις. Αυτο εννοω. Τελος παντων
Υγειες.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.006
Κριτικές
10
Like
5.009
Πόντοι
4.895
Εγω δεν την ξερω την νικολ. Δεν την εχω δει. Εσυ μου λες οτι ειναι καλη. Ο μπαρμπαρα το ιδιο. Ε στα παπαρια μου ρε φιλε. Αν ειναι να καθομαστε να δουμε πως σκεφτετε ο καθενας και τι γουστα εχει ολη μερα στο μπου θα μελετουσαμε. Για στεφανια καποιοι λενε καλα καποιοι οχι. Αλλα με τις αναλυσεις καποιων συναγωνιστων καταλαβαινεις τι θα συναντησεις. Αυτο εννοω. Τελος παντων
Υγειες.
Ε τότε ρε φίλε τι κάνεις εδώ μέσα, αν δε θες να μάθεις ποια είναι καλή?
Λάθος θρεντ.
 

Peskandritsa

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
6
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα σας! Αν δεν κάνω λάθος αυτό είναι ένα forum μεταξύ μιας ανδρικής συζήτησης,καθώς και αλληλεγγύης! Δώστε τα φώτα σας στους συναγωνιστές χωρίς να υπάρχουν κοκορομαχίες! Ο καθένας από μας έχει προσωπικό γούστο,αυτό δεν σημαίνει πως δεδομένα κάποιου καταστήματος, κάποιας κοπέλας είναι αρεστά σε κάποιους αγωνιστές εδώ μέσα! Πίστευε και μη,έρευνα! Καλό μηνα σε όλους!!
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
151
Like
150
Πόντοι
1
Και εδώ πια αξίζει ;;;
 

Συνημμένα

  • IMG_0184.jpeg
    IMG_0184.jpeg
    100,9 KB · Εμφανίσεις: 37
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
164
Like
506
Πόντοι
81
λοιπόν αφήστε τους καυγάδες γιατι σας εχω κατι καινούριο ............:P


μου εμφανίστηκε στο ινστα μου σήμερα και όσο και αθώο να φαίνεται στο σαιτ δεν το θεωρώ και τοσο .......
Αν τα κορίτσια είναι αυτά πάμε τραίνο ...................................................
Κασκαντέρ της Θεσσαλονίκης ετοιμαστείτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:buck2::buck2::buck2:
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.530
Πόντοι
1.056
λοιπόν αφήστε τους καυγάδες γιατι σας εχω κατι καινούριο ............:P


μου εμφανίστηκε στο ινστα μου σήμερα και όσο και αθώο να φαίνεται στο σαιτ δεν το θεωρώ και τοσο .......
Αν τα κορίτσια είναι αυτά πάμε τραίνο ...................................................
Κασκαντέρ της Θεσσαλονίκης ετοιμαστείτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:buck2::buck2::buck2:
Το πιο πιθανό να είναι κραχτες αυτές στις φωτό και πηγαίνοντας να βρεις φωλιά από θείες
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
147
Like
392
Πόντοι
21
λοιπόν αφήστε τους καυγάδες γιατι σας εχω κατι καινούριο ............:P


μου εμφανίστηκε στο ινστα μου σήμερα και όσο και αθώο να φαίνεται στο σαιτ δεν το θεωρώ και τοσο .......
Αν τα κορίτσια είναι αυτά πάμε τραίνο ...................................................
Κασκαντέρ της Θεσσαλονίκης ετοιμαστείτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:buck2::buck2::buck2:
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
Επίσκεψη και σε σκάφος! :buck2::buck2:
Πέρα από την πλάκα, φαίνεται δυνατό!
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.530
Πόντοι
1.056
Δεν χρειάζεται να γράψεις γαργαλιστικές και kinly λεπτομέρειες,σαν περιγραφή του αγώνα.Γράψε αν είναι καλή στο σεξ,στο στοματικό,στην εμφάνιση και στο social.Δεν θα έχει αντίρρηση σε αυτό.
Τα κλασικά το bou είναι καλό για να διαφημίζονται αλλά προς θεού να μην γράφουν για τα ραντεβού κλπ ....η ίδια έκανε coming out ως ιερόδουλη εδώ μέσα αλλά ναι οι πελάτες πρέπει να σεβαστούν την Ομερτά .....βρε οξωωωωωωωωωωωωωω
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96
Πέρασμα τις προάλλες από Εβίτα: Παρούσες δυο αλλοδαπές : η μια εκ Τσεχίας, μελαχροινή με ωραίο σώμα ΄γυρω στα 27 και δυνατή στον αγώνα αλλά το πρόσωπο δεν σε ελκύει καθόλου και από συννενόηση χάλια. Η άλλη ειναι ξανθιά με περισσότερα πιασίματα ωραιο πρόσωπο με τσιμποκόχειλα γυρω στα 30. Νομίζω αξίζουν μια δοκιμή.

Άσχετο: Η Νικόλ κάνει πίπες με προφυλακτικό ή χωρίς?
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
164
Like
506
Πόντοι
81
Το πιο πιθανό να είναι κραχτες αυτές στις φωτό και πηγαίνοντας να βρεις φωλιά από θείες
Εγω το βρήκα και το παραθέτω, τώρα τι ακριβώς είναι θα μάθουμε λίαν σύντομος
να νε καλά οι κασκαντέρ εδώ μέσα και είναι πολύ ευτυχώς


Πάντως ήταν κάτι που έλειπε απο την συμπρωτεύουσα
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.530
Πόντοι
1.056
Εγω το βρήκα και το παραθέτω, τώρα τι ακριβώς είναι θα μάθουμε λίαν σύντομος
να νε καλά οι κασκαντέρ εδώ μέσα και είναι πολύ ευτυχώς


Πάντως ήταν κάτι που έλειπε απο την συμπρωτεύουσα
Δεν υπάρχει περίπτωση να ναι αυτές οι μασαζοκορες και να έδειχναν φάτσα φόρα τα πρόσωπα τους
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
219
Like
379
Πόντοι
21
Γνωρίζεις κανείς που μπορώ να βρω την Σάσα ή την Τόκιο. Σας ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.105
Πόντοι
1.191
λοιπόν αφήστε τους καυγάδες γιατι σας εχω κατι καινούριο ............:P


μου εμφανίστηκε στο ινστα μου σήμερα και όσο και αθώο να φαίνεται στο σαιτ δεν το θεωρώ και τοσο .......
Αν τα κορίτσια είναι αυτά πάμε τραίνο ...................................................
Κασκαντέρ της Θεσσαλονίκης ετοιμαστείτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:buck2::buck2::buck2:
Μούφα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom