Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
165
Like
506
Πόντοι
81
Δεν ανέβασε ποτέ φωτό με την φάτσα της η Αλεξία
Aν δεις την σελίδα της είμαι απο τους πρώτους που έκανα κριτική έφαγα πολλά άκυρα μέχρι να την βρω
ο επιμένων νικα λεει ο λαος
Σήμερα ειναι απο τα καλύτερα που κυκλοφορούν και το ποιο σημαντικό δεν κλαις τα λεφτα σου
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.530
Πόντοι
1.056
Aν δεις την σελίδα της είμαι απο τους πρώτους που έκανα κριτική έφαγα πολλά άκυρα μέχρι να την βρω
ο επιμένων νικα λεει ο λαος
Σήμερα ειναι απο τα καλύτερα που κυκλοφορούν και το ποιο σημαντικό δεν κλαις τα λεφτα σου
Άλλο ζήτημα το αν ήταν / είναι ακριβοθωρητη
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
7
Like
1.736
Πόντοι
481
λοιπόν αφήστε τους καυγάδες γιατι σας εχω κατι καινούριο ............:P


μου εμφανίστηκε στο ινστα μου σήμερα και όσο και αθώο να φαίνεται στο σαιτ δεν το θεωρώ και τοσο .......
Αν τα κορίτσια είναι αυτά πάμε τραίνο ...................................................
Κασκαντέρ της Θεσσαλονίκης ετοιμαστείτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:buck2::buck2::buck2:
Δεν είσαι ο πρώτος το χει ποστάρει κι άλλος παραπίσω .και να είναι fake η φωτογραφίες απλά βαλτές όπως είναι στο Google lens και θα καταλάβεις .
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.817
Κριτικές
36
Like
5.189
Πόντοι
5.595
Καλησπερα Νικολ καλησπερα και στο νημα Πραγματικα για οσουs δεν την εχουν γνωρισει την Nikole ασχετοs με την εμφανιση και τιs yπηρεσιεs που προσφερει αυτο ειναι

"αδιαμφισβήτητα"​

αλήθεια​

Τρόπους επικοινωνίας με Nicole;
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.299
Κριτικές
169
Like
8.433
Πόντοι
10.326
Πέρασμα από Μαριάννα!:grin:

Παρούσες Κατερίνα...:boobies:
Νίκη... αρκετά γεματουλα για τα γούστα μου,αλλά νεαρή σε ηλικία.
Ηλέκτρα ... (:lheel:) Σου βγάζει κάτι πρόστυχο το μωρό αυτό!
Εύα... Όπου πέρασα ένα πολύ ωραίο μισάωρο με την εξωτική σγουρομαλλα!:rockon:
Αρκετά αδύνατο το μωρό, χωρίς βυζι, έχει κάνει αρκετό σολαριουμ το μωρό έως τώρα! Φοβερή ψωλορουφηχτρα...όλα τα λεφτά σε αυτό κ στο γαμησι δεν πήγαινε πίσω!:pipa1:...:wanker:
Γενικά σε ταξιδεύει με τον τρόπο της ,αλλά θέλει να ασθαινεσαι και σαν αφέντης μέσα στο δωμάτιο!:cool2:

Highlight της ημέρας... όταν νευριασε ο Παναγιώτης με τις κοπέλες στο κουζινακι...
Που τον ρωτούσαν ποιος είναι αυτός κ ποιος ο άλλος που πήρε τηλ.?
Και τις λέει ...."κορίτσια με έχετε πρήξει από το πρωί !"
Του απαντάνε..."Καλά χαλάρωσε ρε Παναγιώτη πολλά νεύρα έχεις τελευταία!" :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

solo34

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2024
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
@Nicole μπορεις να μου στειλεις το νουμερο σου για να επικοινωνησουμε? η καποιος αλλος μυστης αν μπορει μιας και ειμαι νεο μελος.
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
968
Πόντοι
86
Δεν είσαι ο πρώτος το χει ποστάρει κι άλλος παραπίσω .και να είναι fake η φωτογραφίες απλά βαλτές όπως είναι στο Google lens και θα καταλάβεις .
παιζει να κανει αυτη μασαζ ; Αυτες πανε σαν σκυλια πολυτελειας συνηθως χωρις αγκαριες κλπ
 

Giwrgosal

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
λοιπόν αφήστε τους καυγάδες γιατι σας εχω κατι καινούριο ............:P


μου εμφανίστηκε στο ινστα μου σήμερα και όσο και αθώο να φαίνεται στο σαιτ δεν το θεωρώ και τοσο .......
Αν τα κορίτσια είναι αυτά πάμε τραίνο ...................................................
Κασκαντέρ της Θεσσαλονίκης ετοιμαστείτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:buck2::buck2::buck2:
Έχει και στο κάνε σεξ αγγελία..αλλά μουφα σίγουρα..
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.471
Κριτικές
165
Like
25.285
Πόντοι
34.168

Αλλος τρομπας εδω.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.933
Κριτικές
5
Like
11.904
Πόντοι
3.786

Αλλος τρομπας εδω.
Η ανωμαλία δεν έχει όρια και ξεπερνάει κάθε φαντασία.Δεν τη γλιτώνει τη φυλακή ο μαλάκας.
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
630
Πόντοι
81
Καλησπερα παιδια ξερει καποιος ποια ειναι η κοπελα απο crystal?
 

Συνημμένα

  • IMG_5580.jpeg
    IMG_5580.jpeg
    896,6 KB · Εμφανίσεις: 29

Pleasurechaser

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
107
Πόντοι
0
Χαιρετώ όλους τους μύστες στο μασαζονημα...


Πέρασμα από Massagio.

Το Massagio είναι πλέον στην Βασ. Ολγας με Μαρτιου. Εχει ανανεωθει το ρόστερ αλλά δεν θα έλεγα ότι ενθουσιάστηκα με την εξωτερική εμφάνιση των κοριτσιών.
Επέλεξα Χαρά διότι θεώρησα ότι θα περάσω καλα όπως κι εγινε. Μασάζ άνω του μετριου 7/10 και χειρομαλακία 7/10. Η Χαρά είναι μία SSbbw κοπέλα με καλό σερβις όμως. Αν δεν σας πειράζουν τα πολλά κιλά θα περάσετε καλά.
Δοκίμασα και Κορίνα , τσουπωτο 20χρονο με ωραίο προσωπο. Μασάζ 6/10 και φραπές 6/10. Συμμετέχει αλλά ζητάει εξτραδάκια και την απέφυγα εξυπνα.

Καμία από τις δύο δεν θα επαναλάβω. Για μία φορά καλά ήταν.


Πέρασμα και από Βάνα , Σταυρουπολη. 5 κοπέλες ήταν στο σαλόνι.

Δοκίμασα Ναταλία. Η Ναταλία νταρντανα 25 ετών που ξέρει να σε φτιάξει , μασάζ μέτριο 5/10 και χειρομαλακία 8/10 ,τίμια συνάντηση για 50 ευρώ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
642
Like
982
Πόντοι
86
λοιπόν αφήστε τους καυγάδες γιατι σας εχω κατι καινούριο ............:P


μου εμφανίστηκε στο ινστα μου σήμερα και όσο και αθώο να φαίνεται στο σαιτ δεν το θεωρώ και τοσο .......
Αν τα κορίτσια είναι αυτά πάμε τραίνο ...................................................
Κασκαντέρ της Θεσσαλονίκης ετοιμαστείτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:buck2::buck2::buck2:
Έκανα εγώ τον κασκαντέρ 60 € το μασάζ σε χώρο δικό σου και από εκεί και πέρα ότι κανονίσεις με την κοπέλα ....μια Ελίνα που διάλεξα εγώ από αυτές που μου στείλανε δεν ήταν η ίδια και την έδιωξα
 

Pleasurechaser

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
107
Πόντοι
0
Πέρασμα από Massagio.

Δοκίμασα και Κορίνα , τσουπωτο 20χρονο με ωραίο προσωπο. Μασάζ 6/10 και φραπές 6/10. Συμμετέχει αλλά ζητάει εξτραδάκια και την απέφυγα εξυπνα.
Να διορθώσω εδώ , το όνομα της είναι Ελίνα και όχι Κορίνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom