Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (5 μέλη και 21 επισκέπτες)

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
134
Like
208
Πόντοι
21
Για να μην πανε εις φαλαγγα κατ ανδραν , ανοες εξ υμων ,δακρυα θερμα χέοντες και δημιουργηθούν καταστασεις υστεριας .
Το ειπαμε πιο πανω , ολοι/ες εχουν το δικαιωμα της επιλογης και της αυτοδιαθεσης.
Δεν νομιζω οτι ειναι δυσκολο να κατανοηθει.
Οσοι δεν το καταλαβαινουν απλα πρεπει να απομονωθουν.
πρέπει να έχεις τεράστιο θέμα
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
510
Like
964
Πόντοι
86
Για ωραίο κώλο με ρώτησε ο τύπος,όχι ποιες κάνουν πρωκτικό.Εδώ δεν δίνουν κώλο η συντριπτική πλειοψηφία στις βίζιτες της πόλης,θα δώσουν οι μασέζ;Κάπου έχει κουράσει η εμμονή για σεξ στα φραπεδάδικα.Στην Αθήνα με τη μετατροπή των περισσότερων σε μπριζολάδικα,έπεσε η ποιότητα.Μόνο κάτι milf , gilf και πιπίνια κάτω του μετρίου βρίσκεις ή ξεπετολατίνες.Οι εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν τον κανόνα.

Πριν από 3 σελίδες γράψαμε αρκετά μασατζίδικα που πηδάς κανονικά.Υπάρχουν επιλογές @Nikthegreek23 :

-Dames τιμές από 60€/ 0.5 hr,

-Εβίτα τιμές από 80€ /hr

-Body spa πρωην bodyfree στην Κ.Καραμανλή και

- ο Στελιος λιγο πιο κατω.

-Zesi Spa, πλέον στη Μοναστηρίου

-Ενίοτε μερικές στο Elegance και στο Golden Spa

Και βέβαια τα πριβέ που έχουν ορισμένοι πρόσβαση.
καλησπερα φιλε-μπορουν να δωθουν και τηλεφωνα απο τα ιδρυματα ;
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
9
Like
3.489
Πόντοι
736

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
130
Like
2.350
πρέπει να έχεις τεράστιο θέμα
Το θέμα εγκειται στο οτι εφοσον μια κοπελα αποφασισε να αλλαξει σελιδα υπαρχουν καποιοι που δε το σεβονται και ειτε για λογους κουτσομπολιου ειτε επειδη δε το πιστευουν προσπαθουν να παρεμβουν χωρις να τους ενδιαφερει εαν η κοπελα θα εχει προβλημα στο νεο εργασιακο της περιβαλλον. Αυτο ειναι το θέμα. Καθε ανθρωπος εχει δικαιωμα να κανει οτι θελησει και οποτε το θελησει . Ο σεβασμος κ η διακριτικοτητα απεναντι σ αυτον τον ανθρωπο δεν ειναι αφενος υποχρεωση μας αλλα εν μερη αντικατροπτιζει και τον αυτοσεβασμο μας. Μ απλα λόγια Θα σας αρεσε εσας να σας βρίσκουν οι κοπελες στο εργασιακο σας περιβάλλον - ακομα κ οταν εχετε επισκεφτει μια φορα τον χωρο απο περιεργεια; Η χειροτερα οταν ειστε εξω με τις οικογενειες σας; Πιστευετε πως αν γραφτει εδω μεσα το μαγαζι που δουλευει μια κοπελα δε θα εχει επιπτωσεις; Στο μαγαζι αλλα και στην ιδια; Οπως εσεις θελετε διακριτικότητα και εχεμυθεια το ιδιο θελουμε κ εμεις κ καλο ειναι να το τηρούμε αμοιβαία.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.116
Κριτικές
9
Like
3.489
Πόντοι
736
Το θέμα εγκειται στο οτι εφοσον μια κοπελα αποφασισε να αλλαξει σελιδα υπαρχουν καποιοι που δε το σεβονται και ειτε για λογους κουτσομπολιου ειτε επειδη δε το πιστευουν προσπαθουν να παρεμβουν χωρις να τους ενδιαφερει εαν η κοπελα θα εχει προβλημα στο νεο εργασιακο της περιβαλλον. Αυτο ειναι το θέμα. Καθε ανθρωπος εχει δικαιωμα να κανει οτι θελησει και οποτε το θελησει . Ο σεβασμος κ η διακριτικοτητα απεναντι σ αυτον τον ανθρωπο δεν ειναι αφενος υποχρεωση μας αλλα εν μερη αντικατροπτιζει και τον αυτοσεβασμο μας. Μ απλα λόγια Θα σας αρεσε εσας να σας βρίσκουν οι κοπελες στο εργασιακο σας περιβάλλον - ακομα κ οταν εχετε επισκεφτει μια φορα τον χωρο απο περιεργεια; Η χειροτερα οταν ειστε εξω με τις οικογενειες σας; Πιστευετε πως αν γραφτει εδω μεσα το μαγαζι που δουλευει μια κοπελα δε θα εχει επιπτωσεις; Στο μαγαζι αλλα και στην ιδια; Οπως εσεις θελετε διακριτικότητα και εχεμυθεια το ιδιο θελουμε κ εμεις κ καλο ειναι να το τηρούμε αμοιβαία.
Φιλτατη οδαλισκη τζαμπα ο κοπος σας , μερικοί δεν μπορουν να διαβασουν πανω απο δυο προτασεις συνεχιόμενες.
Η εγκεφαλος τους δεν εχει τετοια ικανοτητα αναλυσης ( δεν εχει μεγαλο buffer που λενε στο χωριο μου)
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.901
Κριτικές
5
Like
11.822
Πόντοι
3.786
καλησπερα φιλε-μπορουν να δωθουν και τηλεφωνα απο τα ιδρυματα ;
  • Dames:
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Ζετα κουκου

  • Εβίτα:
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Xenia

  • Body Spa:
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη $$$$$

  • Zesi Spa:
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Goodgirl 97

  • Golden Spa:
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Xxxx

Login • Instagram

  • Elegance: WhatApp και κλήσεις6940655533. ‬Μόνο viber 6949631244. Δεν πρέπει να υπάρχει ενεργή αγγελία ή social media. Αν κάνω λάθος, διορθώστε με.
Ο Στέλιος έχει το Antistress που είναι πριβέ. Δεν έχω πρόσβαση.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
424
Κριτικές
7
Like
1.690
Πόντοι
481
Εβίτα αξίζει καμία ;
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Δοκιμαστηκε ξανθο στο Body spa Ν.Εγνατια ονοματι Χριστινα,γυρω στα 35..ωραιο κορμι αψογος κωλος και στηθος..προγραμμα στοματικο στα 70..πολυ καλη!!!
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
286
Like
1.343
Πόντοι
201
Βρέθηκε η κοπέλα σε μασατζιδικο που με έκανε να ξενερώσω τόσο μα τόσο πολύ, που αποφάσισα να το κόψω το άθλημα, βλέποντας πως μας έχουν όντως για τελείως μαλάκες
Μπράβο κορίτσι μου, σε ευχαριστώ.
Λεπτομέρειες δεν χρειάζονται, τουλάχιστον μέχρι να περάσει λίγο ο καιρός και το ξενερωμα
Φυσικά, δεν θέλω να σας επηρεάσω
Εσείς συνεχίστε να δίνεται τα 50 plus ή τα 70, με την ελπίδα πως θα σας κάτσει, αλλά ξεχνώντας πως με τα ιδια χρήματα στην Αθήνα πηδάς κανονικά και σου λένε κ ευχαριστώ.
Εμείς καθορίζουμε την αγορά, μάγκες. Είναι κανόνες της οικονομίας, που ο γερο-Τσακλαγκανος μας δίδασκε κάποτε
Περαστικά μας
Αφου δε θα πεις ποια ειναι ωστε να γλυτωσουν αλλοι για ποιο λογο γραφεις οτι γραφεις;
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Βρέθηκε η κοπέλα σε μασατζιδικο που με έκανε να ξενερώσω τόσο μα τόσο πολύ, που αποφάσισα να το κόψω το άθλημα, βλέποντας πως μας έχουν όντως για τελείως μαλάκες
Μπράβο κορίτσι μου, σε ευχαριστώ.
Λεπτομέρειες δεν χρειάζονται, τουλάχιστον μέχρι να περάσει λίγο ο καιρός και το ξενερωμα
Φυσικά, δεν θέλω να σας επηρεάσω
Εσείς συνεχίστε να δίνεται τα 50 plus ή τα 70, με την ελπίδα πως θα σας κάτσει, αλλά ξεχνώντας πως με τα ιδια χρήματα στην Αθήνα πηδάς κανονικά και σου λένε κ ευχαριστώ.
Εμείς καθορίζουμε την αγορά, μάγκες. Είναι κανόνες της οικονομίας, που ο γερο-Τσακλαγκανος μας δίδασκε κάποτε
Περαστικά μας
Εσυ εισαι και παλιος..θα ταχεις περασει και πολλες φορες..δεν πτοουμαστε λεμε..:grin:

Κατα τ αλλα την "αγορα" την καθοριζει το 1.5 εκ + 50/100χιλ που μπαινει καθημερινα στην πολη..οχι οι 50 που γραφουμε εδω μεσα..

Για αθηνα εχω αλλη αποψη..τουλαχειστον για 25χρονο 8αρη με 10αρη ελληνιδα σε μασατζιδικο..

Τα σεβη μου..
 

Satore

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
24
Like
84
Πόντοι
0
θέμα εγκειται στο οτι εφοσον μια κοπελα αποφασισε να αλλαξει σελιδα υπαρχουν καποιοι που δε το σεβονται και ειτε για λογους κουτσομπολιου ειτε επειδη δε το πιστευουν προσπαθουν να παρεμβουν χωρις να τους ενδιαφερει εαν η κοπελα θα εχει προβλημα στο νεο εργασιακο της περιβαλλον. Αυτο ειναι το θέμα. Καθε ανθρωπος εχει δικαιωμα να κανει οτι θελησει και οποτε το θελησει . Ο σεβασμος κ η διακριτικοτητα απεναντι σ αυτον τον ανθρωπο δεν ειναι αφενος υποχρεωση μας αλλα εν μερη αντικατροπτιζει και τον αυτοσεβασμο μας. Μ απλα λόγια Θα σας αρεσε εσας να σας βρίσκουν οι κοπελες στο εργασιακο σας περιβάλλον - ακομα κ οταν εχετε επισκεφτει μια φορα τον χωρο απο περιεργεια; Η χειροτερα οταν ειστε εξω με τις οικογενειες σας; Πιστευετε πως αν γραφτει εδω μεσα το μαγαζι που δουλευει μια κοπελα δε θα εχει επιπτωσεις; Στο μαγαζι αλλα και στην ιδια; Οπως εσεις θελετε διακριτικότητα και εχεμυθεια το ιδιο θελουμε κ εμεις κ καλο ειναι να το τηρούμε αμοιβαία.

Ο καθένας πρέπει να μπορεί να κρατήσει την προσωπική του ζωή όπως αυτός επιθυμεί
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
510
Like
964
Πόντοι
86
εισαι στα μερη μας ; Καλησπερα !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

  • Dames:
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Ζετα κουκου

  • Εβίτα:
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Xenia

  • Body Spa:
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη $$$$$

  • Zesi Spa:
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Goodgirl 97

  • Golden Spa:
KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη Xxxx

Login • Instagram

  • Elegance: WhatApp και κλήσεις6940655533. ‬Μόνο viber 6949631244. Δεν πρέπει να υπάρχει ενεργή αγγελία ή social media. Αν κάνω λάθος, διορθώστε με.
Ο Στέλιος έχει το Antistress που είναι πριβέ. Δεν έχω πρόσβαση.
ΣΕ ευχαριστουμε !
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Αφου δε θα πεις ποια ειναι ωστε να γλυτωσουν αλλοι για ποιο λογο γραφεις οτι γραφεις;
Ο λόγος είναι για να ξυπνήσουν τσοπανοβλαχοι σαν εσένα και εμένα. αδερφέ, δεν κατάλαβες τίποτα εσύ, όνομα ψάχνεις, καληνυχτα
Το όνομα κάνει την διαφορά; Και βασικά, να τονίσω πως δεν είχε να κάνει με τις υπηρεσίες. Δηλαδή, δεν ζήτησα πχ πιπα, μου είπε όχι και εγώ στραβωσα.
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.418
Like
16.872

Συνημμένα

  • IMG-dd090da1458c3d4b596e4196e96b8fc4-V.jpg
    IMG-dd090da1458c3d4b596e4196e96b8fc4-V.jpg
    200,3 KB · Εμφανίσεις: 41
  • IMG-e180a13dac7f84d674e573bb41d908eb-V.jpg
    IMG-e180a13dac7f84d674e573bb41d908eb-V.jpg
    223,4 KB · Εμφανίσεις: 40
Τελευταία τροποποίηση:

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
424
Κριτικές
7
Like
1.690
Πόντοι
481

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
286
Like
1.343
Πόντοι
201
Ο λόγος είναι για να ξυπνήσουν τσοπανοβλαχοι σαν εσένα και εμένα. αδερφέ, δεν κατάλαβες τίποτα εσύ, όνομα ψάχνεις, καληνυχτα
Το όνομα κάνει την διαφορά; Και βασικά, να τονίσω πως δεν είχε να κάνει με τις υπηρεσίες. Δηλαδή, δεν ζήτησα πχ πιπα, μου είπε όχι και εγώ στραβωσα.
Εγινε τσοπανοβλαχε. Με αερολογιες και αοριστολογιες θα ξυπνησουν παρα πολλοι. Ειχες κατι που δε σ αρεσε πες που και με ποια. Αν εισαι παλιος και τωρα καταλαβες οτι θα στα ρουφηξουν και δεν θα πηδησεις ή οτι μας θεωρούν οτι χειροτερο και μαλακες μπραβο σου εχεις τρομερη αντίληψη.
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
315
Like
518
Πόντοι
81
Ναιιι περιοχή νέα παραλία
Και για τους φανατικούς foot lovers
Μας τα εχεις κανει κουδούνια ρε στεφανια κανε δικο σου νήμα ελεος ψάχνεις πελάτης και κανενας δεν ερχεται αλλαξε νόμο !!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Εγινε τσοπανοβλαχε. Με αερολογιες και αοριστολογιες θα ξυπνησουν παρα πολλοι. Ειχες κατι που δε σ αρεσε πες που και με ποια. Αν εισαι παλιος και τωρα καταλαβες οτι θα στα ρουφηξουν και δεν θα πηδησεις ή οτι μας θεωρούν οτι χειροτερο και μαλακες μπραβο σου εχεις τρομερη αντίληψη.

Massagio.Τύπισσα τροφαντη και όμορφη.Στα 40 λεπτά που έμεινε μέσα, μια μου έκανε παρατήρηση για το κινητό μου, μια έφυγε και με άφησε και μετα είπε πως μόλις της ήρθε περίοδος. Σπαστηκα και της είπα να σταματήσουμε και ζήτησα να έρθει άλλη κοπέλα. Τσίμπησε αυτή το 40αρι βέβαια, εγώ το έδωσα, δεν το ζήτησε. Και στο ενδιάμεσο, επειδή μίλησα με άλλη κοπέλα στο μαγαζί που γνωρίζω καλά, ξαναμπήκε μέσα να μου πει πως και καλά κακως δεν το είπα σε αυτήν να έρθει άλλη κοπέλα και πως η άλλη δεν είναι υπεύθυνη του μαγαζιού κτλ. Μου έκανε και παρατήρηση δηλαδή. Αυτά. Να πηγαίνετε να τα δίνετε, μαγκιά σας. Εγώ σπαστηκα τόσο, τέρμα .
Sardela, όπως σου είπα και στο pm που σου έστειλα, είσαι τελείως μαλάκας για το συγκεκριμένο. Ασχολησου με κάτι άλλο και κάνε και καμία ενημέρωση
 

3lalakis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
44
Like
66
Πόντοι
0
Ed
θέμα εγκειται στο οτι εφοσον μια κοπελα αποφασισε να αλλαξει σελιδα υπαρχουν καποιοι που δε το σεβονται και ειτε για λογους κουτσομπολιου ειτε επειδη δε το πιστευουν προσπαθουν να παρεμβουν χωρις να τους ενδιαφερει εαν η κοπελα θα εχει προβλημα στο νεο εργασιακο της περιβαλλον. Αυτο ειναι το θέμα. Καθε ανθρωπος εχει δικαιωμα να κανει οτι θελησει και οποτε το θελησει . Ο σεβασμος κ η διακριτικοτητα απεναντι σ αυτον τον ανθρωπο δεν ειναι αφενος υποχρεωση μας αλλα εν μερη αντικατροπτιζει και τον αυτοσεβασμο μας. Μ απλα λόγια Θα σας αρεσε εσας να σας βρίσκουν οι κοπελες στο εργασιακο σας περιβάλλον - ακομα κ οταν εχετε επισκεφτει μια φορα τον χωρο απο περιεργεια; Η χειροτερα οταν ειστε εξω με τις οικογενειες σας; Πιστευετε πως αν γραφτει εδω μεσα το μαγαζι που δουλευει μια κοπελα δε θα εχει επιπτωσεις; Στο μαγαζι αλλα και στην ιδια; Οπως εσεις θελετε διακριτικότητα και εχεμυθεια το ιδιο θελουμε κ εμεις κ καλο ειναι να το τηρούμε αμοιβαία.

Ο καθένας πρέπει να μπορεί να κρατήσει την προσωπική του ζωή όπως αυτός επιθυμεί
Θα πάει ο γαμπρός για νύχια και θα πετάξει το μαγικό κάνα τσιμπουκακι κανεις;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom