Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
9
Like
3.435
Πόντοι
736
θέμα εγκειται στο οτι εφοσον μια κοπελα αποφασισε να αλλαξει σελιδα υπαρχουν καποιοι που δε το σεβονται και ειτε για λογους κουτσομπολιου ειτε επειδη δε το πιστευουν προσπαθουν να παρεμβουν χωρις να τους ενδιαφερει εαν η κοπελα θα εχει προβλημα στο νεο εργασιακο της περιβαλλον. Αυτο ειναι το θέμα. Καθε ανθρωπος εχει δικαιωμα να κανει οτι θελησει και οποτε το θελησει . Ο σεβασμος κ η διακριτικοτητα απεναντι σ αυτον τον ανθρωπο δεν ειναι αφενος υποχρεωση μας αλλα εν μερη αντικατροπτιζει και τον αυτοσεβασμο μας. Μ απλα λόγια Θα σας αρεσε εσας να σας βρίσκουν οι κοπελες στο εργασιακο σας περιβάλλον - ακομα κ οταν εχετε επισκεφτει μια φορα τον χωρο απο περιεργεια; Η χειροτερα οταν ειστε εξω με τις οικογενειες σας; Πιστευετε πως αν γραφτει εδω μεσα το μαγαζι που δουλευει μια κοπελα δε θα εχει επιπτωσεις; Στο μαγαζι αλλα και στην ιδια; Οπως εσεις θελετε διακριτικότητα και εχεμυθεια το ιδιο θελουμε κ εμεις κ καλο ειναι να το τηρούμε αμοιβαία.

Ο καθένας πρέπει να μπορεί να κρατήσει την προσωπική του ζωή όπως αυτός επιθυμεί
""Όπως εσεις θελετε διακριτικότητα και εχεμυθεια το ιδιο θελουμε κ εμεις κ καλο ειναι να το τηρούμε αμοιβαία""
Η τελευταία πρόταση σου αγαπητέ συνομιλητή είναι κάπως αμφιλεγόμενη, με το εσείς και το εμείς.
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
529
Κριτικές
1
Like
531
Πόντοι
86
Massagio.Τύπισσα τροφαντη και όμορφη.Στα 40 λεπτά που έμεινε μέσα, μια μου έκανε παρατήρηση για το κινητό μου, μια έφυγε και με άφησε και μετα είπε πως μόλις της ήρθε περίοδος. Σπαστηκα και της είπα να σταματήσουμε και ζήτησα να έρθει άλλη κοπέλα. Τσίμπησε αυτή το 40αρι βέβαια, εγώ το έδωσα, δεν το ζήτησε. Και στο ενδιάμεσο, επειδή μίλησα με άλλη κοπέλα στο μαγαζί που γνωρίζω καλά, ξαναμπήκε μέσα να μου πει πως και καλά κακως δεν το είπα σε αυτήν να έρθει άλλη κοπέλα και πως η άλλη δεν είναι υπεύθυνη του μαγαζιού κτλ. Μου έκανε και παρατήρηση δηλαδή. Αυτά. Να πηγαίνετε να τα δίνετε, μαγκιά σας. Εγώ σπαστηκα τόσο, τέρμα .
Sardela, όπως σου είπα και στο pm που σου έστειλα, είσαι τελείως μαλάκας για το συγκεκριμένο. Ασχολησου με κάτι άλλο και κάνε και καμία ενημέρωση
Τραγικό άπλα. Για να μαλακώσει λίγο το πράμα, θα πω μια εμπειρία μου που έγινε το 2012?13? στη Μαριάννα λοιπόν έχω διαλέξει με ποια θα μπω, κάνω ντουζακι στο δωμάτιο και ξαφνικά μια άλλη εργαζόμενη τράβηξε τη κουρτίνα τις ντουζιέρας και ξεκίνησε πίπα χωρίς κουβέντα , στο 2λεπτο μπαίνει στο δωμάτιο αυτή που είχα επιλέξει και όταν κατάλαβαν τη φάση μπέρδεματος ξεκαρδιστικαμε στα γέλια πριν και μετά το πρόγραμμα... Το πλοίο πάει στραβά όταν ο καπετάνιος φταίει κάτι εμέ.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.136
Like
8.081
Πόντοι
2.356
Τραγικό άπλα. Για να μαλακώσει λίγο το πράμα, θα πω μια εμπειρία μου που έγινε το 2012?13? στη Μαριάννα λοιπόν έχω διαλέξει με ποια θα μπω, κάνω ντουζακι στο δωμάτιο και ξαφνικά μια άλλη εργαζόμενη τράβηξε τη κουρτίνα τις ντουζιέρας και ξεκίνησε πίπα χωρίς κουβέντα , στο 2λεπτο μπαίνει στο δωμάτιο αυτή που είχα επιλέξει και όταν κατάλαβαν τη φάση μπέρδεματος ξεκαρδιστικαμε στα γέλια πριν και μετά το πρόγραμμα... Το πλοίο πάει στραβά όταν ο καπετάνιος φταίει κάτι εμέ.
Τότε είχε ωραία μωρά τώρα έχει πέσει αρκετά
 

Goodman92

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα νεο μέλος εδώ. Τι έχετε να προτείνετε για καλό μάσαζ και εκτόνωση;
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
325
Like
1.146
Πόντοι
201
Πιο τραγικο απ την Κατερινα αρετσου να βγαζει το κομπρεσερ να σου κανει μασαζ δεν εχει..ξεραθηκα στα γελια..φυγε απο δω ρε τις λεω..εχει χρονια βεβαια..:2funny::2funny::2funny:
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
Για ωραίο κώλο με ρώτησε ο τύπος,όχι ποιες κάνουν πρωκτικό.Εδώ δεν δίνουν κώλο η συντριπτική πλειοψηφία στις βίζιτες της πόλης,θα δώσουν οι μασέζ;Κάπου έχει κουράσει η εμμονή για σεξ στα φραπεδάδικα.Στην Αθήνα με τη μετατροπή των περισσότερων σε μπριζολάδικα,έπεσε η ποιότητα.Μόνο κάτι milf , gilf και πιπίνια κάτω του μετρίου βρίσκεις ή ξεπετολατίνες.Οι εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν τον κανόνα.

Πριν από 3 σελίδες γράψαμε αρκετά μασατζίδικα που πηδάς κανονικά.Υπάρχουν επιλογές @Nikthegreek23 :

-Dames τιμές από 60€/ 0.5 hr,

-Εβίτα τιμές από 80€ /hr

-Body spa πρωην bodyfree στην Κ.Καραμανλή και

- ο Στελιος λιγο πιο κατω.

-Zesi Spa, πλέον στη Μοναστηρίου

-Ενίοτε μερικές στο Elegance και στο Golden Spa

Και βέβαια τα πριβέ που έχουν ορισμένοι πρόσβαση.
Στο σχόλιο που ανέφερα περί κώλου δεν εννοούσα τη πράξη του πρωκτικού. Ίσως, δεν ε΄γινα κατανοητός. Η αναφορά μου είχε να κάνει με το κομμάτι του σεξ ως απαραίτητο στοιχείο μετά ή πριν από το μασάζ. Δεν είναι η λογική του "φάτε μάτια ψάρια" αλλά, μετά από εικόνα κοπέλας με ωραίο κώλο, όπως έγραψες, σκοπός είναι να "σβήνουν" οι καύλες με συνοδεία σεξ και καλού μασάζ...Για το τέλος, εξαίρω τη λίστα με τα μασατζίδικα της πόλης! Συγχαρητήρια για την ενημέρωση...
 

Fulvio

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2023
Μηνύματα
16
Like
52
Πόντοι
0
Δυστυχώς έτυχε και σε μένα
Μετά από πολλά χρόνια έφυγα από μασατζιδικο στο δεκαλεπτο.επισκεψη στο massagio στον καινούργιο χώρο
Ο χώρος πολύ καλύτερος από την Καραμανλή με ντους στο δωμάτιο.
Παρούσες 2.Η Άννυ και μια μικρούλα.Για την κακή μου τύχη διάλεξα την μικροκαμωμένη -δεν θυμάμαι όνομα από την τσατιλα μου.Ρε σεις εκεί τι τις ποτίζετε ;πικροσταφυλο τις δίνετε και είναι έτσι;Τι ζητάμε ρε λίγη ηρεμία λίγα λόγια και ένα χαμόγελο ,δεν ζητάμε τον έρωτα της ζωής μας
Λίγη σοβαρότητα δεν βλάπτει μαγαζί έχετε
Δεν θα πω άλλα γιατί βαριέμαι.Η επιστροφή στην πόλη μας δεν ξεκίνησε καλά.
Μετά απ' αυτό επίσκεψη στο elegance Αυτό το διάστημα με Φένια Βαλέρια και Ντάρια είναι μια σταθερή αξία σε ότι προσφέρουν
Ευγενεστατη η Φένια εντυπωσιακή η Βαλέρια με το νέο της looκ
Προτιμήθηκε η Ντάρια,ψηλή κοπέλα με ωραίο σώμα καλές υπηρεσίες
Πήγα μαζί της 2 φορές για τρίτη φορά θα το σκεφτώ γιατί άρχισε να γίνεται προβλέψιμη
Τώρα που είναι σχετικά καινούργια για μένα κάτι γίνεται αργότερα άμα ξεψαρωσει δεν ξέρω τι θα γίνει
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.332
Πόντοι
201
Massagio.Τύπισσα τροφαντη και όμορφη.Στα 40 λεπτά που έμεινε μέσα, μια μου έκανε παρατήρηση για το κινητό μου, μια έφυγε και με άφησε και μετα είπε πως μόλις της ήρθε περίοδος. Σπαστηκα και της είπα να σταματήσουμε και ζήτησα να έρθει άλλη κοπέλα. Τσίμπησε αυτή το 40αρι βέβαια, εγώ το έδωσα, δεν το ζήτησε. Και στο ενδιάμεσο, επειδή μίλησα με άλλη κοπέλα στο μαγαζί που γνωρίζω καλά, ξαναμπήκε μέσα να μου πει πως και καλά κακως δεν το είπα σε αυτήν να έρθει άλλη κοπέλα και πως η άλλη δεν είναι υπεύθυνη του μαγαζιού κτλ. Μου έκανε και παρατήρηση δηλαδή. Αυτά. Να πηγαίνετε να τα δίνετε, μαγκιά σας. Εγώ σπαστηκα τόσο, τέρμα .
Sardela, όπως σου είπα και στο pm που σου έστειλα, είσαι τελείως μαλάκας για το συγκεκριμένο. Ασχολησου με κάτι άλλο και κάνε και καμία ενημέρωση
Ειμαι μαλακας επειδη θεωρω υπερβολη να φοβασαι να "δωσεις" μια μασαζοκορη ρε; οποτε εχω κατι να πω να ενημερωσω το λεω. Δε το κραταω κρυφό ουτε το λεω πλαγια. Δε θα βρισω ουτε θα σπαμαρω αλλο. Εννοείτε σεβομαστε την ιδιωτικότητα και την εχεμύθεια εκτος μαγαζιων οπως θελουμε να μας κανουν το ιδιο. Αλλα οταν καποια ξεφευγει και κανει μλκς να το λεμε. Ευθεως. Τα φραγκα μας σκαμε για να περασουμε καλα. Οχι για να μας γυρίσει το μυαλο.
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
133
Like
208
Πόντοι
21
Το θέμα εγκειται στο οτι εφοσον μια κοπελα αποφασισε να αλλαξει σελιδα υπαρχουν καποιοι που δε το σεβονται και ειτε για λογους κουτσομπολιου ειτε επειδη δε το πιστευουν προσπαθουν να παρεμβουν χωρις να τους ενδιαφερει εαν η κοπελα θα εχει προβλημα στο νεο εργασιακο της περιβαλλον. Αυτο ειναι το θέμα. Καθε ανθρωπος εχει δικαιωμα να κανει οτι θελησει και οποτε το θελησει . Ο σεβασμος κ η διακριτικοτητα απεναντι σ αυτον τον ανθρωπο δεν ειναι αφενος υποχρεωση μας αλλα εν μερη αντικατροπτιζει και τον αυτοσεβασμο μας. Μ απλα λόγια Θα σας αρεσε εσας να σας βρίσκουν οι κοπελες στο εργασιακο σας περιβάλλον - ακομα κ οταν εχετε επισκεφτει μια φορα τον χωρο απο περιεργεια; Η χειροτερα οταν ειστε εξω με τις οικογενειες σας; Πιστευετε πως αν γραφτει εδω μεσα το μαγαζι που δουλευει μια κοπελα δε θα εχει επιπτωσεις; Στο μαγαζι αλλα και στην ιδια; Οπως εσεις θελετε διακριτικότητα και εχεμυθεια το ιδιο θελουμε κ εμεις κ καλο ειναι να το τηρούμε αμοιβαία.
σε προσωπικό μήνυμα ζήτησα να μου πει σε ποιο μαγαζί δουλεύει και από ότι κατάλαβα είναι δικό της μαγαζί και όχι δημόσια. την κοπέλα την ξέρω πολλά χρόνια απλά χαθήκαμε γιατί πήγε Λάρισα να δουλέψει και αν είδες αυτος μου απάντησε αν ενδιαφέρεσαι κάνει νύχια τώρα
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
518
Like
474
Πόντοι
26
σε προσωπικό μήνυμα ζήτησα να μου πει σε ποιο μαγαζί δουλεύει και από ότι κατάλαβα είναι δικό της μαγαζί και όχι δημόσια. την κοπέλα την ξέρω πολλά χρόνια απλά χαθήκαμε γιατί πήγε Λάρισα να δουλέψει και αν είδες αυτος μου απάντησε αν ενδιαφέρεσαι κάνει νύχια τώρα
Αν δεν ήθελε να χαθείτε αδερφέ, πίστεψε θα ήξερες που βρίσκεται κ τι κάνει
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
133
Like
208
Πόντοι
21
Αν δεν ήθελε να χαθείτε αδερφέ, πίστεψε θα ήξερες που βρίσκεται κ τι κάνει
για μεγάλο χρονικά διάστημα είχε αναρρωτική άδεια στην Λάρισα από εκεί και μετά δεν ξαναήρθε ποτέ να δουλέψει και δυστυχώς δεν την ξανά είδα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν δεν ήθελε να χαθείτε αδερφέ, πίστεψε θα ήξερες που βρίσκεται κ τι κάνει
για μεγάλο χρονικά διάστημα είχε αναρρωτική άδεια στην Λάρισα από εκεί και μετά δεν ξαναήρθε ποτέ να δουλέψει και δυστυχώς δεν την ξανά είδα
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
για μεγάλο χρονικά διάστημα είχε αναρρωτική άδεια στην Λάρισα από εκεί και μετά δεν ξαναήρθε ποτέ να δουλέψει και δυστυχώς δεν την ξανά είδα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


για μεγάλο χρονικά διάστημα είχε αναρρωτική άδεια στην Λάρισα από εκεί και μετά δεν ξαναήρθε ποτέ να δουλέψει και δυστυχώς δεν την ξανά είδα
Άσε την ήσυχη ρε αδερφέ.Σεβάσου το γεγονός ότι θέλησε να αλλάξει ρότα.Μη γίνεσαι εμμονικός.Αν πας εκεί θα τη φέρεις σε δύσκολη θέση.Πάμε για άλλα.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
9
Like
3.435
Πόντοι
736
για μεγάλο χρονικά διάστημα είχε αναρρωτική άδεια στην Λάρισα από εκεί και μετά δεν ξαναήρθε ποτέ να δουλέψει και δυστυχώς δεν την ξανά είδα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


για μεγάλο χρονικά διάστημα είχε αναρρωτική άδεια στην Λάρισα από εκεί και μετά δεν ξαναήρθε ποτέ να δουλέψει και δυστυχώς δεν την ξανά είδα
Επειδη ξερω για ποια λες σε πληροφορω οτι η κοπελλα ειναι ευτυχισμένη τωρα και ΔΕΝ προκειτε να ξαναμπει στο χωρο ποτε.
Καλα σου λεει ο αλλος , μην γινεστε εμμονικοι με τις κοπελες που σταμανε.
Γυναικες υπαρχουν πολλες , βγειτε επιτελους στα μπαρακια to real life !!!
 

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
217
Like
154
Πόντοι
1
Αξίζει,ναι.Δεν κάνει μηχανικά σεξ,συμμετέχει και το απολαμβάνει.Το καλύτερο της είναι το στοματικό που κάνει.Δέχεται κιόλας.Κοίτα,πάει καιρός από τότε που τη συνάντησα.Το πρόσωπο της είναι όμορφο,ένα 7άρι θα έλεγα.Το σώμα της ήταν περίπου στα κυβικά της Στεφανίας που σου αρέσει,αλλά τώρα πρέπει να είναι ακόμα καλύτερο από ότι ακούω.Καλοσχηματισμένο πάντως και λίγο juicy.Από ότι θυμάμαι ήταν με το μπουρνούζι,γιατί μόλις είχε κάνει ντουζάκι.Ανατολικά βρίσκεται στην Ε' δημοτική

Αξίζει,ναι.Δεν κάνει μηχανικά σεξ,συμμετέχει και το απολαμβάνει.Το καλύτερο της είναι το στοματικό που κάνει.Δέχεται κιόλας.Κοίτα,πάει καιρός από τότε που τη συνάντησα.Το πρόσωπο της είναι όμορφο,ένα 7άρι θα έλεγα.Το σώμα της ήταν περίπου στα κυβικά της Στεφανίας που σου αρέσει,αλλά τώρα πρέπει να είναι ακόμα καλύτερο από ότι ακούω.Καλοσχηματισμένο πάντως και λίγο juicy.Από ότι θυμάμαι ήταν με το μπουρνούζι,γιατί μόλις είχε κάνει ντουζάκι.Ανατολικά βρίσκεται στην Ε' δημοτική κοινότητα Θεσσαλονίκης
Καλησπέρα πεχτη μου!μπορωνα εχω σε πμ τηλεφωνο της Βικης και διευθυνση;
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Καλησπέρα πεχτη μου!μπορωνα εχω σε πμ τηλεφωνο της Βικης και διευθυνση;
Φίλε μου η Βίκυ δεν σηκώνει το τηλέφωνο,αν δεν σε έχει στις επαφές της.Πρέπει να της στείλεις πρώτα μήνυμα στο kane sex.Ο λογαριασμός γίνεται γρήγορα και πανεύκολα.Θα σε δώσει η ίδια το τηλέφωνο και τη διεύθυνση.Εδώ είναι το account και η αγγελία της:


 

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
217
Like
154
Πόντοι
1
Φίλε μου η Βίκυ δεν σηκώνει το τηλέφωνο,αν δεν σε έχει στις επαφές της.Πρέπει να της στείλεις πρώτα μήνυμα στο kane sex.Ο λογαριασμός γίνεται γρήγορα και πανεύκολα.Θα σε δώσει η ίδια το τηλέφωνο και τη διεύθυνση.Εδώ είναι το account και η αγγελία της:


Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφοριες καρντασι!
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Η Βίκυ πάντως ρε παιδιά πολυ μέτρια.Αν και πλήρωσα μια φορά για να την γαμησω αν ήξερα πως ήταν δεν θα έδινα τα λεφτά.
Μόνο εσύ έχεις αυτήν την υπερβολική άποψη.Πες το και στο νήμα με τις βίζιτες να δεις τι γέλιο θα πέσει.Το πρόσωπο της είναι αντικειμενικά άνω του μετρίου.Κάποια διαστήματα είχε λίγα κιλά παραπάνω,αλλά χοντρή δεν την έλεγες με τίποτα.Στον αγώνα είναι φιλότιμη και ειδικά στο στοματικό τίμια.Τόσο άσχημη εμπειρία ήταν που μετάνιωσες που έδωσες 70+20 ευρώπουλα;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom