Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (7 μέλη και 39 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.163
Like
8.249
Πόντοι
2.356
Πήρα Ευα στην Μαριάννα. Καλή φάση, με πολλά γλωσσόφιλα και γλυψήματα. Σκοπεύω να πάρω και Κατερίνα σε διπλό. Αλλά δεν την έχω δοκιμάσει. Ξέρει κανείς να μας πει?
Τι άλλο είχε
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
768
Κριτικές
14
Like
1.504
Πόντοι
496
Elegance, καλό μασάζ από Σοφία. Σε καβλωνει. Μετά Ντάρια...η ντάλια...δεν ειμαι σίγουρος. Καλή πίπα με αντοχή... όλα στη μαπα.
Ερώτηση, εκτός από την Ντάρια...είχε άλλη μια...ποια είναι καλύτερη; την έχει πάρει κανείς;
Πόσο πλήρωσες ;
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
191
Κριτικές
21
Like
312
Πόντοι
31


Εχει παει κανεις προσφατα;
 

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
170
Κριτικές
6
Like
562
Πόντοι
301
1.cr
2.mas
3.lux
4.el
5.lux 2
6.go
7.va

Τι σημαίνουν αυτά ρε παίδες είμαι κάι εγώ νέος στο σπορ. Επίσης αυτά τα καλαμάκι φραπέ μπριζόλα. Υποθέτω κάποιο είναι πιπα κάποιο σεξ κτλ. Δεν έχει τουτοριαλ.
Και τέλος για πρώτη φορά που προτείνεται να πάω? Λίγο χούφτωμα και παίξιμο η τσιμπούκι αλλά και μασάζ (όχι μόνο για εκτόνωση)
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
287
Like
1.116
Πόντοι
201
1.cr
2.mas
3.lux
4.el
5.lux 2
6.go
7.va

Τι σημαίνουν αυτά ρε παίδες είμαι κάι εγώ νέος στο σπορ. Επίσης αυτά τα καλαμάκι φραπέ μπριζόλα. Υποθέτω κάποιο είναι πιπα κάποιο σεξ κτλ. Δεν έχει τουτοριαλ.
Και τέλος για πρώτη φορά που προτείνεται να πάω? Λίγο χούφτωμα και παίξιμο η τσιμπούκι αλλά και μασάζ (όχι μόνο για εκτόνωση)
Αδερφούλη παρτο απ' την αρχή το νήμα τουλάχιστον για τα βασικά,φραπέ=μαλακια,καλαμάκι=πίπα, μπριζόλα=γκαμις
 

paterasssss!

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2023
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα ερώτηση για τους έμπειρους
Απο κρυσταλ τι προτείνετε για πρώτη δοκιμή;
 

pappap

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2023
Μηνύματα
19
Like
20
Πόντοι
0
καλησπερα στο νημα.. να ρωτησω αν εχετε στο νου κανενα μασατζιδικο που να μην εχει απαραιτητα φραπε.. απλα να κανει καποια περασματα απο συγκεκριμενα σημεια?
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
35
Like
22
Πόντοι
0
Παιδιά στο body free μπορεί να μας πει κάποιος αναλυτικά τι παιζει;Τιμες; παίζει σεξ η μόνο μασαζ φραπέ
Επίσης dames θεωρώ το πιο εξυπηρετικό απ ολα
 

Black japan

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
34
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους.Ηθελα να ρωτησω εχει παει κανεις στο κεντρο tantric massage μου εστειλε στο Instagram .εχει λεει και τζακουζι και πολλα προγράμματα
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
433
Κριτικές
7
Like
1.737
Πόντοι
481
καλησπερα στο νημα.. να ρωτησω αν εχετε στο νου κανενα μασατζιδικο που να μην εχει απαραιτητα φραπε.. απλα να κανει καποια περασματα απο συγκεκριμενα σημεια?
Relief
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπερα σε ολους.Ηθελα να ρωτησω εχει παει κανεις στο κεντρο tantric massage μου εστειλε στο Instagram .εχει λεει και τζακουζι και πολλα προγράμματα
Που είναι αυτό;
 

Alexis58

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2023
Μηνύματα
28
Like
98
Πόντοι
0
Πέρασμα elegans αφού διάβασα ότι έχουν καλές υπηρεσίες
Μασάζ με Σοφία πολύ καλό το κατέχει το κορίτσι
Μετά ήρθε η Ντάρια για καλαμάκι ωραία πίπα τον ρουφιξε καλά και σαν γκόμενα όμορφη ψηλή καλό ρωσιδακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom