Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (24 μέλη και 235 επισκέπτες)

λιωστης

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
143
Πόντοι
0

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Φίλε μου καλησπέρα να ρωτήσω και γω κάτι ή ελενη από Διδυμου 27 δουλεύει απογεύματα η πρωινά ;;;
Αυτή η Ελένη ( μεγακοκοπέλα στα όρια του skinny ) την είδα σήμερα το απόγευμα στο Έλλης
Στο δίδυμου 27 ήταν η θεία Τάνια και η φωτεινή …αυτή τη φωτεινή νομίζω την είχα ξαναδεί κάπου σε ένα στην Άγκυρας …
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Αυτή η Ελένη ( μεγακοκοπέλα στα όρια του skinny ) την είδα σήμερα το απόγευμα στο Έλλης
Στο δίδυμου 27 ήταν η θεία Τάνια και η φωτεινή …αυτή τη φωτεινή νομίζω την είχα ξαναδεί κάπου σε ένα στην Άγκυρας …
Διδυμου 27
Φυλής 109
Διδυμου 22
Διδυμου 27

Αυτό αν δεν κάνω λάθος είναι το βιογραφικό της!!!
 

Pisokolito23

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Αλάνια μου καλησπέρα!
Δεν ξέρω αν υπάρχει δυνατότητα για ενημέρωση αλλά θα ήθελα να μάθω για καμία κοπέλα, με πλούσιο προγραμμα να ματώνει την φανελα , ηλικία δεν με πειραζει βράδυ φυλης-Μεταξουργείο για να κατέβω με ένα φιλο επειδή δεν έχω μέσο μην κατέβω τσάμπα!
Ευχαριστω εκ των προτερων!
Και να περνάμε ομορφ-
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
553
Κριτικές
5
Like
4.652
Πόντοι
726

Frogen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
38
Κριτικές
5
Like
460
Πόντοι
300
?
ξέρω για Ντιάνα μπανάνα!
Υπσρχει και Λίζα μπανάνα;
ναι μια ξανθια που ελεγε μπανανα τσικιτα παλαβιαρα και χορευε στο στυλο που εχουν στη μέση, την εχω παρει 3 φορές πάντα με καλές εντυπώσεις . εχει εξαφανιστεί το τελευταιο διάστημα
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
553
Κριτικές
5
Like
4.652
Πόντοι
726
ναι μια ξανθια που ελεγε μπανανα τσικιτα παλαβιαρα και χορευε στο στυλο που εχουν στη μέση, την εχω παρει 3 φορές πάντα με καλές εντυπώσεις . εχει εξαφανιστεί το τελευταιο διάστημα
Τα ίδια λέει κι η Ντιάνα μπανάνα.

Παίζει και να την έχω δεί αν και συνήθως 3η βάρδια νάνι για να ονειρεύομαι τα πουτανάκια δωρεάν
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
40
Like
7.303
Πόντοι
1.936
Αυτή η Ελένη ( μεγακοκοπέλα στα όρια του skinny ) την είδα σήμερα το απόγευμα στο Έλλης
Στο δίδυμου 27 ήταν η θεία Τάνια και η φωτεινή …αυτή τη φωτεινή νομίζω την είχα ξαναδεί κάπου σε ένα στην Άγκυρας …
Φυλης 109 ισογειο και Διδυμου 22 δουλεψε η Φωτεινη.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.736
Πόντοι
45.465

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.959
Κριτικές
31
Like
26.064
Πόντοι
7.046
Ρε μαγκες έκανα ένα περασμα αστραπή εχθές στα Φιλιππίδου για να παρω την Αννα Κου τώρα που επέστρεψε. Πήγα από το κάτω, περι τις 22:00, και είδα τρία μουνακια. Μια γνωστη φάτσα ωραίο μουνί και πατος, μελαχρινή με αφέλειες μακριά μαλλιά γνωστή φάτσα. Μια χοντρουλα με ταττου πανω απο τα βυζομπαλα μικρής ηλικίας (μπορει να ήταν και η μόνη χοντρή που θα μπορουσα να γαμησω στη ζωή μου γιατι ήταν και πιτσιρικα ήταν και γλυκούλα) και μια αλλη πιτσιρικα ανοιχτο κάστανο μαλλί αξιαγάπητο κορμάκι φατσουλα ήταν δεν ήταν 20 χρονών.
Υπάρχει κάποια άποψη περι αυτών των κοριτσιών;
Πέρα από την πρωτη που ανέφερα με τις αφέλειες που είναι γνωστή φάτσα, αλλά και παλι δεν την έχω παρει και θα ήθελα μια άποψη, οι άλλες δυο τι λένε;
Εντωμεταξύ γινόταν τις πουτανας από κόσμο την ώρα που περασα. Και αρκετούς Αιγυπτίους τουρίστες. Οχι Σύριους. Οχι προσφυγες ή λαθρο γιατί ήταν παρεες καλοντυμένοι καθαροί και κουρεμενοι με χαμόγελο μόνιμο στις φάτσες τους.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
553
Κριτικές
5
Like
4.652
Πόντοι
726
Ρε μαγκες έκανα ένα περασμα αστραπή εχθές στα Φιλιππίδου για να παρω την Αννα Κου τώρα που επέστρεψε. Πήγα από το κάτω, περι τις 22:00, και είδα τρία μουνακια. Μια γνωστη φάτσα ωραίο μουνί και πατος, μελαχρινή με αφέλειες μακριά μαλλιά γνωστή φάτσα. Μια χοντρουλα με ταττου πανω απο τα βυζομπαλα μικρής ηλικίας (μπορει να ήταν και η μόνη χοντρή που θα μπορουσα να γαμησω στη ζωή μου γιατι ήταν και πιτσιρικα ήταν και γλυκούλα) και μια αλλη πιτσιρικα ανοιχτο κάστανο μαλλί αξιαγάπητο κορμάκι φατσουλα ήταν δεν ήταν 20 χρονών.
Υπάρχει κάποια άποψη περι αυτών των κοριτσιών;
Πέρα από την πρωτη που ανέφερα με τις αφέλειες που είναι γνωστή φάτσα, αλλά και παλι δεν την έχω παρει και θα ήθελα μια άποψη, οι άλλες δυο τι λένε;
Εντωμεταξύ γινόταν τις πουτανας από κόσμο την ώρα που περασα. Και αρκετούς Αιγυπτίους τουρίστες. Οχι Σύριους. Οχι προσφυγες ή λαθρο γιατί ήταν παρεες καλοντυμένοι καθαροί και κουρεμενοι με χαμόγελο μόνιμο στις φάτσες τους.
Κανά όνομα συγκράτησες;
στο επάνω πήγες;
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Ρε μαγκες έκανα ένα περασμα αστραπή εχθές στα Φιλιππίδου για να παρω την Αννα Κου τώρα που επέστρεψε. Πήγα από το κάτω, περι τις 22:00, και είδα τρία μουνακια. Μια γνωστη φάτσα ωραίο μουνί και πατος, μελαχρινή με αφέλειες μακριά μαλλιά γνωστή φάτσα. Μια χοντρουλα με ταττου πανω απο τα βυζομπαλα μικρής ηλικίας (μπορει να ήταν και η μόνη χοντρή που θα μπορουσα να γαμησω στη ζωή μου γιατι ήταν και πιτσιρικα ήταν και γλυκούλα) και μια αλλη πιτσιρικα ανοιχτο κάστανο μαλλί αξιαγάπητο κορμάκι φατσουλα ήταν δεν ήταν 20 χρονών.
Υπάρχει κάποια άποψη περι αυτών των κοριτσιών;
Πέρα από την πρωτη που ανέφερα με τις αφέλειες που είναι γνωστή φάτσα, αλλά και παλι δεν την έχω παρει και θα ήθελα μια άποψη, οι άλλες δυο τι λένε;
Εντωμεταξύ γινόταν τις πουτανας από κόσμο την ώρα που περασα. Και αρκετούς Αιγυπτίους τουρίστες. Οχι Σύριους. Οχι προσφυγες ή λαθρο γιατί ήταν παρεες καλοντυμένοι καθαροί και κουρεμενοι με χαμόγελο μόνιμο στις φάτσες τους.
Μήπως ήταν η Λίλη που δήλωνε Ιταλίδα με αλλαγμένο χτένισμα?
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
637
Πόντοι
81
Καλημερα συναγωνιστες, το εχω παρατηρησει αρκετες φορες στις φυλης οταν παω. Μια κοπελα η Ηλεκτρα γιατι παει αργα? Μαστουρωμενη ειναι? Να την παρω ? Θα κανει τιποτα η θα κοιμηθουμε????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom