Νέα

Κωνσταντίνος Πλεύρης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petroskonstantinou17
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 718
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.090
Κριτικές
18
Like
16.017
Πόντοι
4.546

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
7.090
Κριτικές
18
Like
16.017
Πόντοι
4.546
Ο θανασάκης πρέπει να έχει βγάλει καπνούς από την κωλοτρυπίδα που θα του φάει την περιουσία το κούγκαρ :badair:
Τύπε, όλοι ξέρουν ότι δεν παίζεις με τα cougar
1697829282394.jpeg
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.803
Like
8.008
Πόντοι
1.056
Τύποι, λέτε να την πάει τρένο μέχρι το πρωί ο τύπος;
Τα ειπαμε σε αλλο νημα φίλε. Κανουν role play, αυτη παιζει την κομμουνίστρια κι αυτός τον εθνικόφρονα. Κουμπωνει τα γαλαζια χαπακια του και την πάει orient express την τυπισα ο μπαρμπα Κώστας
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.348
Κριτικές
62
Like
41.048
Πόντοι
8.530
Καλα δεν βλεπει οτι το κουγκαρ μυριστηκε χρημα και παει να τον παντρευτει η ειναι τοσο μαλακας που πιστευει οτι τον ερωτευθηκε? Τεσπα δικο τους θεμα εμας δεν μας πειραζει αλλα μην μας κανει και τον σοβαρο τυπο ο κ.Πλευρης.Ξεφτιλικια ενα βημα πριν την οριστικη αναχωρηση.
Το βλέπει αλλά πιστεύω ότι δεν ήθελε να έχει απωθημένα...
Έτσι κι αλλιώς πιστεύω ότι ξέρει την έκφραση "με τον παρά μου απαυτωνω την κυρά μου".
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.943
Like
11.594
Πόντοι
3.656
Τύπε, όλοι ξέρουν ότι δεν παίζεις με τα cougar
1697829282394.jpeg
εντάξει εδώ που τα λέμε ο θανασάκης ούτε με χελώνα δε θα μπορούσε να τα βάλει

πιο άχρηστο κούτσουρο από αυτόν δεν θα μπορούσε να βγει


έγινε και υπουργός το μόμολο :headbang:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.348
Κριτικές
62
Like
41.048
Πόντοι
8.530
εντάξει εδώ που τα λέμε ο θανασάκης ούτε με χελώνα δε θα μπορούσε να τα βάλει

πιο άχρηστο κούτσουρο από αυτόν δεν θα μπορούσε να βγει


έγινε και υπουργός το μόμολο :headbang:
Γενικά μπαίνουν άσχετοι για υπουργοί...γιατί όχι και αυτός;
Εσύ ποιον θα έβαζες στην θέση του;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.943
Like
11.594
Πόντοι
3.656
Γενικά μπαίνουν άσχετοι για υπουργοί...γιατί όχι και αυτός;
Εσύ ποιον θα έβαζες στην θέση του;
Γιατί όχι? Αν δεν πληρωνόταν 10 χιλιάρικα το μήνα από το ταμείο μου δεν θα είχα θέμα....τώρα έχω.


Εγώ θα ήθελα να βάζουν στο κόμμα επιστήμονες και σοβαρούς ανθρώπους για να μπορεί να ψηφίσει ο κόσμος.

Όχι τσαρλατάνους και yes manάδες.

Ο οποιοσδήποτε επιστήμονας θα ήταν πιο λογική επιλογή από το πορδοβούλωμα. Η λογική σου αυτή του ''γιατί όχι και αυτός'' είναι κακό πράμα για την Ελλάδα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.348
Κριτικές
62
Like
41.048
Πόντοι
8.530
Γιατί όχι? Αν δεν πληρωνόταν 10 χιλιάρικα το μήνα από το ταμείο μου δεν θα είχα θέμα....τώρα έχω.


Εγώ θα ήθελα να βάζουν στο κόμμα επιστήμονες και σοβαρούς ανθρώπους για να μπορεί να ψηφίσει ο κόσμος.

Όχι τσαρλατάνους και yes manάδες.

Ο οποιοσδήποτε επιστήμονας θα ήταν πιο λογική επιλογή από το πορδοβούλωμα. Η λογική σου αυτή του ''γιατί όχι και αυτός'' είναι κακό πράμα για την Ελλάδα.
Και ο ίδιος επιστημών είναι...της Νομικής.Ασχετος από θέματα Υγείας όμως προτιμήθηκε γιατί κατανοεί νόμους.
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.765
Κριτικές
12
Like
3.057
Πόντοι
746
Ο Τέλης έχει γράψει βιβλίο για τον Πλεύρη...
Η μαύρη βίβλος του Κώστα Πλεύρη...
Με πρόλαβες...
Όχι ότι αυτός είναι καλύτερος εννοείται...
Αλλά σε ότι έχει να κάνει με τον Πλεύρη δεν λέει ψέματα...
Τον κατηγορεί και στο άλλο βιβλίο που έγραψε όταν έβγαζε κάγκελο
το "Δημοκρατία 80...Κάτεργο".
Ο Πλεύρης, ο Μιχαλολιάκος και ο Καλέντζης είχαν βάλει βόμβα στα τέλη της δεκαετίας του 70 σε κινηματογράφο που έπαιζε κουλτουριάρικη σοβιετική ταινία...
Ο Μιχαλολιάκος είχε προμηθευτεί τα εκρηκτικά από στρατιωτικές αποθήκες (την ίδια εποχή ήταν ΔΕΑ στις ειδικές δυνάμεις) και ο Καλέντζης υπηρετούσε την θητεία του στο ΠΝ.
Φυλακίστηκαν και οι δύο για την βομβιστική ενέργεια (που δεν είχε θύματα), εκτός από τον Πλεύρη...
Οικογενειακός φίλος οδοντογιατρός έχει όλα τα βιβλία του Πλεύρη, ενώ πήγαινε τσιγάρα στον Καλέντζη στις φυλακές και τον εμψύχωνε...
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
6.002
Πόντοι
6.815
Ρε θα την ξεπατώνει ο μπαρμπα-Κώστας. Μπορει να χρησιμοποιεί κανενα βιαγκρα αλλά θα την ξεπατωνει στον πουτσο. Ειναι και απόγονος ανώτερης φυλής άρα έχει καλά γονίδια και έχει και αρκετό χρήμα που ειναι το βασικοτερο για σχεσεις με διαφορα ηλικιας
Τα είδαμε τα καλά του γονίδια, Θανασάκης :jerking2:
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
718
Like
1.248
Πόντοι
206
Ο Πλεύρης, ο Μιχαλολιάκος και ο Καλέντζης είχαν βάλει βόμβα στα τέλη της δεκαετίας του 70 σε κινηματογράφο που έπαιζε κουλτουριάρικη σοβιετική ταινία...
Ο Μιχαλολιάκος είχε προμηθευτεί τα εκρηκτικά από στρατιωτικές αποθήκες (την ίδια εποχή ήταν ΔΕΑ στις ειδικές δυνάμεις) και ο Καλέντζης υπηρετούσε την θητεία του στο ΠΝ.
Φυλακίστηκαν και οι δύο για την βομβιστική ενέργεια (που δεν είχε θύματα), εκτός από τον Πλεύρη...
Οικογενειακός φίλος οδοντογιατρός έχει όλα τα βιβλία του Πλεύρη, ενώ πήγαινε τσιγάρα στον Καλέντζη στις φυλακές και τον εμψύχωνε...

Καλησπέρα έχουν περάσει τόσα χρόνια κ ακόμη τα θυμάσαι ??
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
718
Like
1.248
Πόντοι
206
Τι να κάνω;
Μου αρέσουν τα κοινωνικο-ιστορικά του κερατά...

Το έχω καταλάβει από τότε που μιλούσαμε αλλά κάποιος μου μπλόκαρε το λογαριασμό και δεν μπορούσα να ανοίξω και σε ειχα χάσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom