Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
181
Κριτικές
3
Like
227
Πόντοι
1
Τι λες ρε καημένε έτσι πάει δηλαδή; τι άλλο θα διαβάσουμε εδώ μέσα ρε πουστη μου...
εγω το εχω ξαναπει. Υπαρχουν καποιοι ,λιγοι, αλλα μ@λακες που οτι ζητανε τα δινουν. Μπορει να εχουν λεφτα και δε τους νοιαζει, ομως ανεβαζουν τη πιατσα.
Το παζαρι ειναι χαμενη υποθεση. Ή δε θα προσφερουν καλες υπηρεσιες ή θα τσαντιστει και θα σε κανει μπλοκ οπως οι λατινες. Βασικα θελει μια αποχη, με μουνι, κατα προτιμηση , ωστε να πεινασουν τα τραβελακια....
 

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
59
Like
143
Πόντοι
0
Όχι, απλά ότι στατιστικά το τηλ της εχει πιθανότητα να χτυπήσει 10 φορές περισσότερο σε σχέση με μια που εχει 3000, με ο,τι μπορεί να σημαίνει αυτό ή με ο,τι επακόλουθο μπορεί να εχει στο ποσο εύκολα μπορεί να βρει πελάτες. Επιπλέον, σε αυτά τα νούμερα, συνήθως βγάζεις και κανα φράγκο απο διαφημίσεις, κλπ, άρα μικροτερη ανάγκη για πελάτες, άρα ακριβότερα. Απλά αυτό
Καμιά σχέση δεν έχει το ινσταγκραμ με το πελατολόγιο υπάρχουν πολλές τραβελαρες με 3000 ακόλουθους και έχουν περισσότερη ζήτηση από αυτές με 30000
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εγω το εχω ξαναπει. Υπαρχουν καποιοι ,λιγοι, αλλα μ@λακες που οτι ζητανε τα δινουν. Μπορει να εχουν λεφτα και δε τους νοιαζει, ομως ανεβαζουν τη πιατσα.
Το παζαρι ειναι χαμενη υποθεση. Ή δε θα προσφερουν καλες υπηρεσιες ή θα τσαντιστει και θα σε κανει μπλοκ οπως οι λατινες. Βασικα θελει μια αποχη, με μουνι, κατα προτιμηση , ωστε να πεινασουν τα τραβελακια....
Η τελευταία σου φράση όλο το ζουμί
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
181
Κριτικές
3
Like
227
Πόντοι
1
Γενικά πάει με τη ζήτηση, ναι, γιατί όσο περισσότεροι ζητάνε, τόσο πιο πιθανό ειναι να βρει αρκετούς να δώσουν αυτά που θέλει. Απλή λογική. Το αν τα αξίζει, ειναι άλλο θέμα, γι’ αυτό γράφουμε εδω μέσα, για να ενημερωνόμαστε μεταξύ μας. Το κατα ποσο ο καθένας ειναι διατεθειμένος να τα δώσει, επίσης διαφορετικό θέμα. Όλοι μας έχουμε δικαίωμα σαν επαγγελματίες, όπου δραστηριοποιείται ο καθένας, να ζητάμε όσα θελουμε και όλοι αντίστοιχα σαν πελάτες, να κρίνουμε αν θελουμε ή αν θεωρούμε ότι αξίζει να τα δώσουμε ή όχι. Για τη φρασεολογία, ουδεν σχόλιο, απλά επιβεβαιώνει ότι δεν καταλαβες
δεν ειναι ακριβως ετσι φιλε. Αυτες εχουνε ταριφες. μη σου πω οτι κανουνε συνελευση για τις τιμες. Πχ ξερω εγω βραζιλιανες που θα ηθελαν ενα 50ρικο μονο, ωστε στα 3 γ@μησια να βγαλουν τη ταριφα, δηλ το 150αρι. Αλλα παιζει ομερτα. Κυριως απ αυτα τα αποβλητα τις τσατσαδες (π.χΣαμπρινα) που τις φερνουν εδω. Δεν τους το επιτρεπουν
 

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
59
Like
143
Πόντοι
0
δεν ειναι ακριβως ετσι φιλε. Αυτες εχουνε ταριφες. μη σου πω οτι κανουνε συνελευση για τις τιμες. Πχ ξερω εγω βραζιλιανες που θα ηθελαν ενα 50ρικο μονο, ωστε στα 3 γ@μησια να βγαλουν τη ταριφα, δηλ το 150αρι. Αλλα παιζει ομερτα. Κυριως απ αυτα τα αποβλητα τις τσατσαδες (π.χΣαμπρινα) που τις φερνουν εδω. Δεν τους το επιτρεπουν
Αυτή η Σαμπρίνα πρέπει να τις βάζει να κάνουν πολλές μαλακίες πρέπει να φάνε μαύρο οι αγγελίες της
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
δεν ειναι ακριβως ετσι φιλε. Αυτες εχουνε ταριφες. μη σου πω οτι κανουνε συνελευση για τις τιμες. Πχ ξερω εγω βραζιλιανες που θα ηθελαν ενα 50ρικο μονο, ωστε στα 3 γ@μησια να βγαλουν τη ταριφα, δηλ το 150αρι. Αλλα παιζει ομερτα. Κυριως απ αυτα τα αποβλητα τις τσατσαδες (π.χΣαμπρινα) που τις φερνουν εδω. Δεν τους το επιτρεπουν
Αυτό μπορεί να παίζει που λες, αλλά σίγουρα επηρεάζει και η ζήτηση, ειδικά για τυπισσες όπως η συγκεκριμένη απο την οποία ξεκίνησε η συζήτηση.
 

Loumidhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
δεν ειναι ακριβως ετσι φιλε. Αυτες εχουνε ταριφες. μη σου πω οτι κανουνε συνελευση για τις τιμες. Πχ ξερω εγω βραζιλιανες που θα ηθελαν ενα 50ρικο μονο, ωστε στα 3 γ@μησια να βγαλουν τη ταριφα, δηλ το 150αρι. Αλλα παιζει ομερτα. Κυριως απ αυτα τα αποβλητα τις τσατσαδες (π.χΣαμπρινα) που τις φερνουν εδω. Δεν τους το επιτρεπουν
Από παλαιότερη ερευνά που είχα κανει η ταρίφα στην Bραζιλια ηταν 25ε. Συν το οτι, τα 25ε ηταν για τίμιες τρανς, παρ'ολα αυτά δεύτερης κατηγόριας . Ποιες είναι αυτές που είναι διατεθειμένες να πάρουν 50αρικο;; Δυσκολα να φυγουν απο Βραζιλια και να πανε καπου που ειναι μονο τα διπλα, αν σκεφτεις το κοστος ζωης αλλα και αλλους παραγοντες....
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.445
Κριτικές
2
Like
5.648
Πόντοι
2.356
Εμπειρία προ 7-8 ετών αρκετά καλή, παθητική στον χώρο της. Οι φωτό είναι δεκαετίας...
Φωτογραφίες έχει να βάλει καινούργιες από την εποχή του Νώε. Γενικά οι περισσότερες τρανς απορώ πώς και με ποιο τρόπο έχουν πελάτες; Προφανώς έχουν μόνιμους αλλά και αυτοί σιγα σιγα στερεύουν... Πώς είναι δυνατον το 2023 να έισαι επαγγελματιες του σεξ και να έχεις θολές ή παλιές φωτογαρφίες! Δηλαδή έλεος.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.445
Κριτικές
2
Like
5.648
Πόντοι
2.356
Στα 150 πια... Για εμένα δεν αξίζει τόσα..
150 ευρώ τέτοια εποχή; Πρέπει κανείς να έχει γερό budget για να πάει πλέον με τέτοιες τιμές σε πληρωμένο έρωτα. Είναι too much παιδιά όλο αυτό. Είτε για γυναίκα κανονική είτε για τρανς.
Πολύ θα ήθελα να είχα τα προφιλ των ανθρώπων που θα τα δώσουν "συστηματικά" αυτα τα λεφτά για ένα γαμήσι με μια επαγγελματία. Πραγματικά το λέω.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
150 ευρώ τέτοια εποχή; Πρέπει κανείς να έχει γερό budget για να πάει πλέον με τέτοιες τιμές σε πληρωμένο έρωτα. Είναι too much παιδιά όλο αυτό. Είτε για γυναίκα κανονική είτε για τρανς.
Πολύ θα ήθελα να είχα τα προφιλ των ανθρώπων που θα τα δώσουν "συστηματικά" αυτα τα λεφτά για ένα γαμήσι με μια επαγγελματία. Πραγματικά το λέω.
μη πας μακριά, ρίξε μια ματιά στις κριτικές των βραζιλιάνων τρανς εδώ στο σάιτ... μερικοί μάλιστα σκάνε και 300ρια για 2 ωρες
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
401
Like
1.445
Πόντοι
201
μη πας μακριά, ρίξε μια ματιά στις κριτικές των βραζιλιάνων τρανς εδώ στο σάιτ... μερικοί μάλιστα σκάνε και 300ρια για 2 ωρες

Μπορεί να είναι συνταξιούχοι δικαστές που τσέπωσαν αναδρομικά.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.867
Κριτικές
31
Like
7.462
Πόντοι
3.886
Καύλα το Ευακι...!
F7xNm78a4AAtv63.jpeg
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.867
Κριτικές
31
Like
7.462
Πόντοι
3.886
Ποιο κατά την γνώμη σας είναι το επάγγελμα που έρχεται πιο πολύ σε συναναστροφή με τραβελια;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.811
Like
14.438
Πόντοι
2.256

Purkavlos70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
5
Like
287
Πόντοι
280
φιλοι μια πολυ ψιλη trans ξανθια με γαμψη μυτη στην γωνια μαρνης και χαλκοκονδυλη κοντα στον ορφεα με πολυ ωραιο σωμα που εμφανιζεται βραδινες ωρες μεταξυ 23.00 και 05.00 ξερει κανεις τιποτα? αξιζει? τιμη ξερουμε? Ονομα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom