Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

vido

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
50
Like
140
Πόντοι
0

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
565
Κριτικές
3
Like
813
Πόντοι
86
,
Μακάρι να με παρενοχλούσε και εμένα αυτή
 
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
20
Για Lena trans έχω ξαναγράψει, πολύ καλή αλλά δυστυχώς έχει αρκετά φουσκωμένα χείλη πλέον σε άσχημο βαθμό. Έβαλε και κώλο αλλά και πάλι δεν είναι τόσο καλό το αποτέλεσμα.

Το έχει ανεβάσει κι αυτή στα 70 αλλά από υπηρεσίες ήταν φοβερή όσον αφορά τη δική μου εμπειρία.
Στα 150 πια... Για εμένα δεν αξίζει τόσα..
 

Roditis

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
158
Like
376
Πόντοι
21
Αυτη δεν ειναι η Bella Montiel?
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
Έχω αναφέρει σε προηγούμενη ανάρτηση μου ότι οι τιμές κάποιων έχουν ξεφύγει!!! Και Ποσο μαλλον σε αγορακια που ντύνονται κοριτσάκια και αποκαλούνται και Τρανς!!! Ενώ κανονικά αυτα θα έπρεπε να μας πληρώνουν για να τα πηδάμε!!!
Μια τρανσέξουαλ που έχει επενδυσει στην εικόνα της και η θυληκοτητα της σε προδιαθέτει να παίξεις μαζί της μπορεί να ζητάει περισσότερα αλλά και εκει πρέπει να υπάρχει ένα όριο!!! Τώρα θα μου πείτε νόμοι της αγοράς ,αλλά όχι και εξωφρενικές βίζιτες των 150 και 200 το ημίωρο!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχω αναφέρει σε προηγούμενη ανάρτηση μου ότι οι τιμές κάποιων έχουν ξεφύγει!!! Και Ποσο μαλλον σε αγορακια που ντύνονται κοριτσάκια και αποκαλούνται και Τρανς!!! Ενώ κανονικά αυτα θα έπρεπε να μας πληρώνουν για να τα πηδάμε!!!
Μια τρανσέξουαλ που έχει επενδυσει στην εικόνα της και η θυληκοτητα της σε προδιαθέτει να παίξεις μαζί της μπορεί να ζητάει περισσότερα αλλά και εκει πρέπει να υπάρχει ένα όριο!!! Τώρα θα μου πείτε νόμοι της αγοράς ,αλλά όχι και εξωφρενικές βίζιτες των 150 και 200 το ημίωρο!!!
 

Loumidhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
Έχω αναφέρει σε προηγούμενη ανάρτηση μου ότι οι τιμές κάποιων έχουν ξεφύγει!!! Και Ποσο μαλλον σε αγορακια που ντύνονται κοριτσάκια και αποκαλούνται και Τρανς!!! Ενώ κανονικά αυτα θα έπρεπε να μας πληρώνουν για να τα πηδάμε!!!
Μια τρανσέξουαλ που έχει επενδυσει στην εικόνα της και η θυληκοτητα της σε προδιαθέτει να παίξεις μαζί της μπορεί να ζητάει περισσότερα αλλά και εκει πρέπει να υπάρχει ένα όριο!!! Τώρα θα μου πείτε νόμοι της αγοράς ,αλλά όχι και εξωφρενικές βίζιτες των 150 και 200 το ημίωρο!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχω αναφέρει σε προηγούμενη ανάρτηση μου ότι οι τιμές κάποιων έχουν ξεφύγει!!! Και Ποσο μαλλον σε αγορακια που ντύνονται κοριτσάκια και αποκαλούνται και Τρανς!!! Ενώ κανονικά αυτα θα έπρεπε να μας πληρώνουν για να τα πηδάμε!!!
Μια τρανσέξουαλ που έχει επενδυσει στην εικόνα της και η θυληκοτητα της σε προδιαθέτει να παίξεις μαζί της μπορεί να ζητάει περισσότερα αλλά και εκει πρέπει να υπάρχει ένα όριο!!! Τώρα θα μου πείτε νόμοι της αγοράς ,αλλά όχι και εξωφρενικές βίζιτες των 150 και 200 το ημίωρο!!!
Φίλε μου, έχω δει τρανς γυναικες να ανεβαίνουν σε ιδιωτικό jet και να πηγαίνουν διακοπές, έχω δει να πηγαίνουν σε σπίτια εκατομμυριουχων και να μένουν εκεί για μέρες, πανάκριβα δώρα και αλλα πολλά. Οκ, δεν είναι το σύνηθες, αλλά αυτά συμβαίνουν! Λογικό δεν είναι να καβαλησουν το καλάμι; Ποιος δεν θα το καβαλουσε; Επίσης κάποιες τρανς δεν θέλουν να έχουν 3-4 πελάτες την ημέρα αλλά κοιτάνε να έχουν κάποιους στάνταρ πελάτες που τις πληρώνουν καλά και να την βγάζουν με 1 ραντεβού την ημέρα. Αν σου αρέσουν λατινες που έχουν επένδυσει στην εικόνας τους όπως είπες, θα πρέπει να αποδεχτείς πως είναι ένα πολύ ακριβό σπορ, δυστυχώς..!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.109
Like
4.099
Πόντοι
456
Φίλε μου, έχω δει τρανς γυναικες να ανεβαίνουν σε ιδιωτικό jet και να πηγαίνουν διακοπές, έχω δει να πηγαίνουν σε σπίτια εκατομμυριουχων και να μένουν εκεί για μέρες, πανάκριβα δώρα και αλλα πολλά. Οκ, δεν είναι το σύνηθες, αλλά αυτά συμβαίνουν! Λογικό δεν είναι να καβαλησουν το καλάμι; Ποιος δεν θα το καβαλουσε; Επίσης κάποιες τρανς δεν θέλουν να έχουν 3-4 πελάτες την ημέρα αλλά κοιτάνε να έχουν κάποιους στάνταρ πελάτες που τις πληρώνουν καλά και να την βγάζουν με 1 ραντεβού την ημέρα. Αν σου αρέσουν λατινες που έχουν επένδυσει στην εικόνας τους όπως είπες, θα πρέπει να αποδεχτείς πως είναι ένα πολύ ακριβό σπορ, δυστυχώς..!!
.....Αυτοί είναι ανώμαλοι, εμείς είμαστε ρομαντικοί αγαπούληδςες .....
 

Loumidhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
.....Αυτοί είναι ανώμαλοι, εμείς είμαστε ρομαντικοί αγαπούληδςες .....
Νομίζω πως οι περισσότεροι είμαστε αφραγκοι ανωμαλιαριδες και οι άλλοι λεφτάδες αγαπουληδες!!
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
Σε καταδρομική μου χθες στην Συγγρου συνειδητοποίησα ότι η Λεωφόρος πνέει τα λοισθια.
Εδω θέλω να αναφέρω ότι οι περισσότερες Τρανς που βγαίνουν στην Λεωφόρο κάνουν live στο Τικ Τοκ και όσοι πελάτες περνάνε από το σημείο εκτίθενται χωρίς να γνωρίζουν ότι τους παρακολουθούν ζωντανά και άλλοι θεατες!!!
Συμπεράσμα: Προσοχή συνοδοιπόροι γιατί η διακριτικότητα με κάποιες ανεγκέφαλες σαν και αυτές χάνεται!!!!
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
4
Like
350
Πόντοι
21
Η Μπέμπα δουλεύει ακόμα? Την βγάζει το ts dating αλλά έχει ότι να ναι αριθμό
 

michalis xania

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2016
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Κάποτε το 2013 με 2016 ήταν στα Χανιά ένα κορίτσι ονόματι Άννα! Ξέρει κανεις τι απέγινε;;
 

nscorpios

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
120
Like
147
Πόντοι
1
Κορμάρα ε
 

Συνημμένα

  • IMG_20231004_184911.jpg
    IMG_20231004_184911.jpg
    677,5 KB · Εμφανίσεις: 160

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
4
Like
350
Πόντοι
21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom