Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ponly

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
0
Να γράψω κάποιες σκέψεις μου σχετικά, όχι μόνο για τις εγχώριες αλλά και τις αλλοδαπές. Επικεντρονώμαστε στην εμφάνιση, στο πόσο καλές ενεργητικές ή παθητικές επιδόσεις έχουν, αν είναι δεκτικές, επικοινωνιακές και πολλά άλλα. Δεν κοιτάμε όμως όλο το πακέτο. Τι εννοώ, το περιβάλλον που τις συναντάμε. Οι περισσότεροι "ιδιωτικοί" χώροι είναι τρισάθλιοι! Με βρώμικα μπάνια, κρεββάτια που δεν ξέρουμε πότε έχουν αλλάξει τελευταία φορά τα σεντόνια, διαμερίσματα πιθανά νοικιασμένα μόνο για αυτόν τον σκοπό αλλά καθόλου συντηρημένα. Τα περισσότερα δεν κάνουν ούτε για αποθήκες. Να μην πούμε για τα κατοικίδια...Τι με νοιάζει εμένα αν αγαπάει τις γάτες ή τα σκυλιά, εγώ δεν τα θέλω στα πόδια μου, για να μην πω στο κρεββάτι μου. Και για αυτές τις συνθήκες πλρώνουμε 150-200-250 ευρόπουλα την ώρα! Αν αυτό δεν είναι ξεφτύλα τότε τι είναι; Προσωπικά έχω φύγει πολλές φορές πριν καν κάνω κάτι μόνο και μόνο από αυτό που αντίκρυσα όταν άνοιξε η πόρτα. Εγώ το έκανα, πόσοι από εσάς το κάνετε; Αν όλοι έχουμε παρόμοια συμπεριφορά τότε μόνο θα αλλάξουν κάτι οι "οργανωτές".
Παραπονιόμαστε για την άνοδο των τιμών και για την πτώση των συνθηκών και της ποιότητας των χώρων δεν λέμε τίποτα. Φτάνει πια η υποβάθμιση!
Να δείξουμε ότι αν δεν έχουν όλο το πακέτο σε υψηλό επίπεδο, δεν θα κάνουν ούτε σεφτέ!
Και εγώ πιστεύω ότι όλοι έχουνε ανοίξει την πόρτα και αμέσως μετά να έχουν φύγει για όλους τους προφανές λόγους. Διαφορετική από την φώτο, ακαταστασία, σεντόνια ανακατεμένα από το προηγούμενο date, περισσότερα άτομα στον χώρο. Κ.λ.π. και έτσι με όλα αυτά εγω προσωπικά το σκέφτομαι πολύ κάθε φορά που αποφασίζω να πάω. Έχει να κάνει καθαρά με το άτομο, πόσο επαγγελματίας θέλει να είναι. Ελπίζουμε να τα διαβάζουν αυτά μπας και αλλάξει τπτ.
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
565
Κριτικές
3
Like
813
Πόντοι
86
Δεν βολεύει καθόλου μα καθόλου το σημείο όπου έχει το χώρο της. Χίλιες φορές να ήταν κάπου όπου να μπορεί κάποιος να έχει πρόσβαση με μέσα σταθερής τροχιάς. Αυτό ισχύει γενικώς.
Μένω κοντά της και δεν με χαλάει καθόλου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Που περίπου είναι στο Περιστέρι, γιατί το ψήνω να πάω.
Στη Δέγλερη κοντά
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.404
Κριτικές
2
Like
5.592
Πόντοι
2.356
Μένω κοντά της και δεν με χαλάει καθόλου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Στη Δέγλερη κοντά
Ωραίος. Απλά δεν αναφερόμαι σε έσενα. Γενικά ΔΕΝ βολευει να μένει μακριά μια τρανς από Κέντρο Αθήνας.
 

mavr0s_gat0s

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
41
Like
36
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς κάτι? Φαίνεται πολύ καυτό...και νέο..δε το έχω ξαναπετύχει σε αγγελία....
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
406
Κριτικές
6
Like
2.113
Πόντοι
481
Ξέρει κανείς κάτι? Φαίνεται πολύ καυτό...και νέο..δε το έχω ξαναπετύχει σε αγγελία....
Ειλικρινά η κατάσταση έχει ξεφύγει!!! Αυτή είναι τρανς? Ένα κροσσάκι είναι , οκ περιποιημένο, αλλά 100€?????? Τι πρέπει να ζητάνε οι τρανς τότε, 200€?
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.823
Κριτικές
31
Like
7.410
Πόντοι
3.886
Ειλικρινά η κατάσταση έχει ξεφύγει!!! Αυτή είναι τρανς? Ένα κροσσάκι είναι , οκ περιποιημένο, αλλά 100€?????? Τι πρέπει να ζητάνε οι τρανς τότε, 200€?
Συμφωνώ μεγάλε τι 100 γελάνε και τα τσιμέντα
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
725
Like
1.271
Πόντοι
206
Ξέρει κανείς κάτι? Φαίνεται πολύ καυτό...και νέο..δε το έχω ξαναπετύχει σε αγγελία....

Είναι πολύ σέξυ μωρό !!!

Πολύ όμορφο πρόσωπο!!!
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.920
Πόντοι
456
Πάντως για τους χώρους που αναφέρθηκε εγώ αμέσως-αμέσως έχω 5-6 στο μυαλό μου που το σπίτι τους είναι μια χαρά καθαρό και περιποιημένο.

Σχετικά με τη Μιχαέλα ναι μεν είναι μακριά το σημείο αλλά είναι και αρκετά διακριτικό όπως αναφέρθηκε...Στην τελική δεν μπορούν να μένουν όλες κέντρο.
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
Πάντως για τους χώρους που αναφέρθηκε εγώ αμέσως-αμέσως έχω 5-6 στο μυαλό μου που το σπίτι τους είναι μια χαρά καθαρό και περιποιημένο.

Σχετικά με τη Μιχαέλα ναι μεν είναι μακριά το σημείο αλλά είναι και αρκετά διακριτικό όπως αναφέρθηκε...Στην τελική δεν μπορούν να μένουν όλες κέντρο.
Όπως έγραψα πριν λίγες μέρες είναι πολύ σημαντικό πέρα από την εμφάνιση της κοπέλας , ο χωρος να σε προδιαθέτει με την καλαισθησία και την καθαριότητα του!!!Ειναι απειροελάχιστες οι φορές που βρέθηκα προ εκπλήξεως (εννοώντας χώρους βρομερούς και ακατάστατους) και πηρα των ομματιών μου!!!
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0

KavlasXL

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Όπως έγραψα πριν λίγες μέρες είναι πολύ σημαντικό πέρα από την εμφάνιση της κοπέλας , ο χωρος να σε προδιαθέτει με την καλαισθησία και την καθαριότητα του!!!Ειναι απειροελάχιστες οι φορές που βρέθηκα προ εκπλήξεως (εννοώντας χώρους βρομερούς και ακατάστατους) και πηρα των ομματιών μου!!!
Μπορείς να παραθέσειςκάποιες με καθαρό χώρο κ σωστή εξυπηρέτηση;;
Ψάχνω να την γαμησω κ να την γλύψω
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
Πρόσφατη επίσκεψη στην Ιρις εντυπωσιακή πολύ καυλιαρα στον παθητικό ρολο
Μπορείς να παραθέσειςκάποιες με καθαρό χώρο κ σωστή εξυπηρέτηση;;
Ψάχνω να την γαμησω κ να την γλύψω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom