Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
723
Like
1.259
Πόντοι
206
εννοείται οτι εχει χαλάσει η πιάτσα γενικώς...εδώ φτάσανε τα κροσάκια που παλιά τον τρώγανε τζαμπα κ παρακαλάγανε για πούτσα να ζητάνε 100 αρια πλέον...χωρίς ούτε ενα βυζί να βάλουνε,ούτε μια ανακαίνηση..
κ οι πουτάνες στα σπίτια το χαλάσανε...εκεί κ αν πέφτουνε φόλες ολκής

αυτόν τον θεμη κανέλο ποιο τον γλεντάει...μπήκα στο ινστα του κ χάζεψα με την κωλάρα του.
θα τρώει καλά ο γαμιάς του.

Ο Θέμης Κανέλος έχει πολύ μουναρα τρομερό κολαρακι !!
 

kokonatossexy

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
53
Like
143
Πόντοι
0
Καλησπέρα μαγκες αυτές τις μέρες βρίσκομαι Αθήνα και θέλω να πάω με καμία τρανς που να παίζει παθητικά και θέλω να με προτείνετε κάποια καλή
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.397
Κριτικές
2
Like
5.574
Πόντοι
2.356
Πολλά κροσάκια, πράγματι, επειδή βλέπουν πως υπάρχει τρελή αγαμία στους str8 και οι γυναίκες κάνουν ΑΘΛΙΟ σεξ οι περισσότερο - ασε που σου γίνονται τσιμπούρι - έχουν ανεβάσει ταρίφα φουλ. Ενω παλιά τσαμπέ ήθελαν σεξ...
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
723
Like
1.259
Πόντοι
206
Πολλά κροσάκια, πράγματι, επειδή βλέπουν πως υπάρχει τρελή αγαμία στους str8 και οι γυναίκες κάνουν ΑΘΛΙΟ σεξ οι περισσότερο - ασε που σου γίνονται τσιμπούρι - έχουν ανεβάσει ταρίφα φουλ. Ενω παλιά τσαμπέ ήθελαν σεξ...

Αφού άλλαξαν οι συνθήκες της αγοράς για αυτό άλλαξαν οι Κρος
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
480
Like
1.753
Πόντοι
201
Πολλά κροσάκια, πράγματι, επειδή βλέπουν πως υπάρχει τρελή αγαμία στους str8 και οι γυναίκες κάνουν ΑΘΛΙΟ σεξ οι περισσότερο - ασε που σου γίνονται τσιμπούρι - έχουν ανεβάσει ταρίφα φουλ. Ενω παλιά τσαμπέ ήθελαν σεξ...
Αφού υπάρχουν μλκς που πληρώνουν τα αβυζα τριχωτά κρος, καλά κάνουν και ζητάνε τον κόπο τους
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
Ρε σεις... αληθινό είναι αυτό?? Όχι ε;;

Άπειρη στο κρεβατι!!! Ενδιαφερόταν μονο να τα πάρει τα χρήματα και να σε ξεπετάξει
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
Η επιθυμία για ερωτική συνεύρεση με τρανσέξουαλ θεωρώ ότι είναι επιθυμία πολλών αντρών!!! Έχοντας εξασκήσει το σπορ πολλα χρόνια η καυλα αυτής της επαφής είναι αξεπέραστη!!! Μια τρανσέξουαλ γνωρίζει όσο καμία άλλη πως να διεγείρει και να απογειώσει τον άντρα αρκεί ο ιδιος να αφεθεί στα θέλγητρα της!!! Το απόλυτο για αυτήν την απογείωση είναι να υπάρξει χημεία και τότε η απόλαυση είναι το μονο σίγουρο!!! Αυτό που έχω εισπράξει είναι ότι παρότι η συνύπαρξη αυτη έχει χρηματικό αντίτιμο εάν κερδηθεί η ερωτική σύζευξη και οι δυο το απολαμβάνουν όσο τίποτε άλλο!!!
Γι αυτό αγαπητοί συνοδοιπόροι απολαύστε το παιχνιδι με χαλαρη διάθεση και το κέρδος για εσάς το μονο σίγουρο!!!
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.346
Like
2.915
Πόντοι
456
Εδώ μιλάμε για άθλια ποιότητα παροχής υπηρεσιών. Κακοί επαγγελματίες, άσχετοι, αμφιβόλου υγείας, αμφιβόλου καταγωγής με περιέργα ονόματα, με αγγελίες όπως να ναι - σε βρώμικά διαμερίσματα, ξεπέτες, α παπα. Αυτός είναι ο λόγος που εδώ και αρκετά χρόνια έχω "λήξει" το θέμα. Για να μην μιλήσω για Συγγρού, ποια Συγγρού; Πλέον τίποτα δεν έχει.
Γενικά ο χώρος των εκδιδόμενων τρανς είναι εξαιρετικά δύσκολος ποια - Φυσικά υπάρχουν οι εξαιρέσεις αλλά δυστυχώς δεν αναιρούν τ ν κανόνα που σταδιακά "επιβάλλεται".
Πλέον είναι να έχεις 2-3 σταθερές τίποτα παραπάνω. Στο τέλος θα είναι σαν σχέση :2funny:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.397
Κριτικές
2
Like
5.574
Πόντοι
2.356
Πλέον είναι να έχεις 2-3 σταθερές τίποτα παραπάνω. Στο τέλος θα είναι σαν σχέση :2funny:
όλες οι άλλες είναι τρελό ρίσκο από κάθε άποψη. Πρέπει να έχει κάποιος μονο σταθερες.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.346
Like
2.915
Πόντοι
456
όλες οι άλλες είναι τρελό ρίσκο από κάθε άποψη. Πρέπει να έχει κάποιος μονο σταθερες.
Κατά καιρούς το ρίσκο μου έχει βγει σε καλό η αλήθεια είναι αλλά τα τελευταία χρόνια έχω κυριολεκτικά 3 σταθερές ...
 

nscorpios

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
119
Like
147
Πόντοι
1
Mια και αναφερεστε σε μονιμες δεν λετε και σε μας τους οχι και τοσο σχετικους για ποια κοριτσια λετε, πιστευω θα ηταν αρκετα χρήσιμο
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.397
Κριτικές
2
Like
5.574
Πόντοι
2.356
Κατά καιρούς το ρίσκο μου έχει βγει σε καλό η αλήθεια είναι αλλά τα τελευταία χρόνια έχω κυριολεκτικά 3 σταθερές ...
Ξέρεις, πλέον το ρίσκο είναι σε πολύ υψηλό ποσοστό. Ναι μεν υπάρχει η δικτύωση και μέσω αυτής εύκολα μπορεις να βγάλεις εκτός δουλειας μια κακή επαγγελματία σε οποιοδήποτε κλάδο - αλλά υπάρχουν και πολλοί που πάνε και δοκιμάζουν και οι τρανς απλά τους βλέπουν σαν ζωα που πρέπει να χύσουν με το μικρότερο κόπο γι αυτες...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.397
Κριτικές
2
Like
5.574
Πόντοι
2.356
Mια και αναφερεστε σε μονιμες δεν λετε και σε μας τους οχι και τοσο σχετικους για ποια κοριτσια λετε, πιστευω θα ηταν αρκετα χρήσιμο
Όταν λέμε μόνιμα κορίτσια εννοούμε κάποιες στις οποίες κάποιοι έμπειροι σαν εμάς πηγαίνουμε ή μάλλον πηγαίναμε συστηματικά. Ονόματα δεν έχει νόημα να σου αναφέρω καθώς ο κάθε άνθρωπος εδώ μέσα έχει τα δικά του κριτήρια για να διαμορφώσει μια "σταθερή" επαγγελματική σχέση με μια "κοπέλα". Πχ κάποιος που είναι περισσότερο παθητικός μπορει να πηγαίνει χρόνια στο Χ ενώ άλλος πιο ενεργετικός στην Ψ.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.397
Κριτικές
2
Like
5.574
Πόντοι
2.356
Άπειρη στο κρεβατι!!! Ενδιαφερόταν μονο να τα πάρει τα χρήματα και να σε ξεπετάξει
Οι περισσότερες πλέον μόνο αυτό κοιτάνε και μάλιστα με έναν τρόπο σχεδόν απαιτητικό και αισχρό ταυτόχρονα. Τις πιο πολλές φορές με κασκαντεριλίκι (=ρίσκο) τα κλαις τα λεφτά σου. Πολύ κρίμα. Το έχω διαπιστώσει και εγώ και για αυτό δεν "ανοίγομαι" πια στο να ψάχνω νέες
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
Πιστεύω και εγω πολύ στις σταθερές συνευρέσεις!!! Εάν με κάποια κοπελα εχεις χημεία και απογειώνεστε δεν έχει λόγο το κασκαντέριλικι!!!!
Επισης μπορείς να καταλάβεις από τις φωτό και από την τηλεφωνική κλήση που θα εχεις με την κοπελα εάν αξιζει το ρίσκο !!! Σπανίως έχω πέσει σε μουφα!!!
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.346
Like
2.915
Πόντοι
456
Ξέρεις, πλέον το ρίσκο είναι σε πολύ υψηλό ποσοστό. Ναι μεν υπάρχει η δικτύωση και μέσω αυτής εύκολα μπορεις να βγάλεις εκτός δουλειας μια κακή επαγγελματία σε οποιοδήποτε κλάδο - αλλά υπάρχουν και πολλοί που πάνε και δοκιμάζουν και οι τρανς απλά τους βλέπουν σαν ζωα που πρέπει να χύσουν με το μικρότερο κόπο γι αυτες...
Δυστυχώς ισχύει. Πρέπει κάποιος να δαπανήσει αρκετά μέχρι να βρει τα στανταράκια του που λέμε αλλά έτσι είναι αυτά...Αν δεν πληρώσεις δεν μαθαίνεις...
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.346
Like
2.915
Πόντοι
456
Τουλάχιστον υπάρχουν ακόμα κάποιες όπως η Τζούλι ή η Μιχαέλα που παραμένουν σταθερή αξία.
 
Εγγρ.
31 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
37
Πόντοι
0
Η Εύα απο τη Νίκαια είναι Gfe κατάσταση πολύ καλή συμμετοχή είναι κυρίως παθητική αλλά έχει μεγάλο και δυνατό εργαλείο !!
Συμφωνώ, η Εύα είναι γλυκειά και κουκλάρα με όμορφο σώμα. Όμορφο στητό κώλο. Και πολύ ανοικτή, χαμογελαστή και σε κάνει να νιώθεις άνετα.
 

Axastosmistis23

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2021
Μηνύματα
49
Like
114
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας ,
Ψάχνω τρανς η κρος με πολύ μεγάλη πουτσα για γλείψιμο και αν προκύψει λίγο κωλαρακι .
Θέλω κατά προτίμηση να είναι χοντρό και από 18εκ και πάνω .
Έχετε κάποια ιδέα μπορείτε να μου προτείνετε κάποια ; Δεν έχω θέμα με καταγωγή απλά καλό θα ήτανε να μπορώ να επικοινωνώ μαζί της δηλαδή να μιλαει αγγλικά η ελληνικά καθώς επίσης να μην είναι τσιμπημένη στην τιμή .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom