Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
747
Like
1.318
Πόντοι
206

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
151
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Πηγές του συ πρόσφατα να μας πεις εμπειρία;

Δεν εχω πάει μαζί της αλλά την εχω στα υπόψιν. Έχουν ακουστεί και καλά και κακά. Απ' ότι εχω καταλάβει ότι αρνητικό εχει γραφτεί ειναι από όσους την συνάντησαν στο μπουρδελάκι της φυλής.
Όσοι της συναντησαν πριβέ ειχαν διαφορετική αποψη και νομίζω ειναι λογικό. Άλλο με 30€ στην Φυλής που παίρνει τα μισα και αλλο με 70- 80 σπίτι της που είναι ολα τσέπη.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.349
Like
2.929
Πόντοι
456
Για Lena trans έχω ξαναγράψει, πολύ καλή αλλά δυστυχώς έχει αρκετά φουσκωμένα χείλη πλέον σε άσχημο βαθμό. Έβαλε και κώλο αλλά και πάλι δεν είναι τόσο καλό το αποτέλεσμα.

Το έχει ανεβάσει κι αυτή στα 70 αλλά από υπηρεσίες ήταν φοβερή όσον αφορά τη δική μου εμπειρία.
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.431
Κριτικές
2
Like
2.672
Πόντοι
456
Για Ελίνα που κάνει βάρδιες σε Φυλής 104 και Κατεχάκη 8 υπάρχει καμία άποψη?
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
747
Like
1.318
Πόντοι
206
Για Ελίνα που κάνει βάρδιες σε Φυλής 104 και Κατεχάκη 8 υπάρχει καμία άποψη?

Η Ελίνα είναι το καλύτερο παιδί κορμάρα και υπηρεσίες υψηλού επιπέδου !!!

Είναι πολύ καλός χαρακτήρας απο τις καλύτερες εμπειρίες μου !!!

Συνιστώ ανεπιφύλακτα την Ελίνα είναι μόνο παθητική έχει μικρο πουλάκι και 1,5 με 2 στήθος με εκπληκτική ρόγα κάγκελο !!!

Αν θές να είναι ενεργητική μπορεί να γίνει μόνο με τη χρήση strapon

Αξίζει η επίσκεψη με την Ελίνα με τα 1000 !!!
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.431
Κριτικές
2
Like
2.672
Πόντοι
456
Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Το ενεργητικό της δεν με ενδιαφέρει αλλά ξέρεις αν κάνει 69? Καυλώνει καθόλου?
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
747
Like
1.318
Πόντοι
206
Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Το ενεργητικό της δεν με ενδιαφέρει αλλά ξέρεις αν κάνει 69? Καυλώνει καθόλου?
κάνει 69 καβλώνει αλλά δεν είναι ενεργητική μόνο πίπες ο ενάς στον άλλο !!
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.431
Κριτικές
2
Like
2.672
Πόντοι
456
Ευχαριστώ και πάλι για τις πληροφορίες!
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
Δεν εχω πάει μαζί της αλλά την εχω στα υπόψιν. Έχουν ακουστεί και καλά και κακά. Απ' ότι εχω καταλάβει ότι αρνητικό εχει γραφτεί ειναι από όσους την συνάντησαν στο μπουρδελάκι της φυλής.
Όσοι της συναντησαν πριβέ ειχαν διαφορετική αποψη και νομίζω ειναι λογικό. Άλλο με 30€ στην Φυλής που παίρνει τα μισα και αλλο με 70- 80 σπίτι της που είναι ολα τσέπη.
Εγω την είχα συναντήσει πριβέ πειν 3-4 χρονια. Μουναρα και πολύ δυνατή στο παιχνίδι.
 

Loumidhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
Είχατε ποτέ ιδιαίτερη μεταχείριση με αντικειμενικά ωραία λατινα τρανς λόγω χημείας μεταξύ σάς ; Π.χ. δωρεάν σεξ, λιγότερη χρέωση στα ραντεβού σας, σχέση ή οτιδήποτε άλλο ; Αν ναι τι ήταν και πόσο διήρκησε;
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
Θεωρώ ότι είναι μύθος ολο αυτό!!! Υπάρχουν Ελληνίδες Τρανς με τις οποίες μπορείς να γευτείς το απόλυτο!!!!
 

Giorgos G

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2023
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Πληροφορίες για Αυτές;


 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
Είχατε ποτέ ιδιαίτερη μεταχείριση με αντικειμενικά ωραία λατινα τρανς λόγω χημείας μεταξύ σάς ; Π.χ. δωρεάν σεξ, λιγότερη χρέωση στα ραντεβού σας, σχέση ή οτιδήποτε άλλο ; Αν ναι τι ήταν και πόσο διήρκησε;
Το μόνο που μου έχει τυχει και μάλιστα με δυο διαφορετικεσ, ειναι έξτρα υπηρεσίες χωρίς χρέωση. Και οι δυο τελείωσαν ενώ δεν ηταν στο προγραμμα, κανανε γλωσσόφιλα και τα πήραν στο στόμα απο μονες τους, χωρις να γίνει καμια αναφορά για επιπλέον χρήματα. Φεύγανε την επόμενη ή τη μεθεπόμενη, όποτε δεν υπήρχε συνέχεια, αλλά στη μια που έστειλα όταν ξανάρθε, δε με θυμοταν, όποτε λογικά ηταν κατι που βγήκε εκείνη τη στιγμή.
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
Διαπιστώνω κάθε φορά που βρίσκομαι με Τρανς κοπελα όταν εμεις οι ίδιοι είμαστε χαλαροί χωρίς να μπαίνουμε σε ερωτησεις για προγράμματα και τα τοιαύτα τότε το παιχνιδι είναι πιο απογειωτικο!!!
Όσες φορές μπηκα σε διαδικασία να ρωτώ λεπτομέρειες τότε και το ίδιο το κοριτσι λειτουργεί μηχανικά και δεν το απολαμβάνει και η ίδια!!!
 

georgev7

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα πάλι στην ομάδα.

Οταν κανονιζεις με μια τρανς η οποια ειναι ανξάρτητη και οχι σε καποιο στουντιο ή μπουρδέλο και πας σπιτι της και βλεπεις οτι τελικα δεν σου αρεσει και δεν ειναι οπως το περίμενες.
Ειναι φυσιολογικο η άλλη να εκνευρίζεται και να λεει "Εγω ετοιμαστικα και μπλα μπλα και αν δεν εισαι αποφασισμένος μην κανονιζεις ρεαντεβου..."

Ρωτάω σοβαρα γιατι δεν μου εχει ξανα τυχει να μην θελω να παω με αυτη που διάλεξα και δεν ξέρω αν έκανα λάθος εγώ ή έπρεπε να το ειχα διαχειριστεί διαφορετικα το θεμα.
 

Damian Lillard

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
60
Like
65
Πόντοι
0
Μια ξανθιά τρανς με μεγάλες βυζαρες που βγαίνει συγγρου χαμηλα με ένα λευκό αμάξι ποια είναι; Έχουμε πληροφορίες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom