Νέα

Ποιά η ζωή που κάνετε σήμερα και ποιά η ζωή που έχετε ονειρευτεί

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
Σάπιες οι γυναίκες επειδή δεν θέλουν να μπλέξουν με παλτά;
Δε σέβεσαι εσύ τον εαυτό σου πρώτα που μπήκες σε ένα λούκι και δεν μπορείς να αξιώσεις από τη δουλειά σου έναν σοβαρό μισθό.
Και περιμένεις να σε σεβαστούν οι άλλοι;

Και όχι δεν φταίει η χώρα.
Σε καμία χώρα πιθανόν δεν θα ασχολιόταν σοβαρή γυναίκα μαζί σου αν βγάζεις κάτω ή κοντά στον βασικό.
δηλαδη οι ελλεινιδες τα φτιαχνουν με καποιον,μονο αμα αυτος εχει σοβαρο μισθο?αρα ειναι πουτανες οι ελλεινιδες..στην ασια,αφρικη,βαλκανια γιατι παντρευονται και φτωχους οι γυναικες ε?
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
4
Like
7.464
Πόντοι
2.306
Προσωπικά πιστεύω ότι η πορεία μου είναι η μέση, δηλαδή έχω αρκετές χαρές και απογοητεύσεις.
Ομως αν γύρναγα το χρόνο πίσω και μπορούσα να μιλήσω στον εαυτό μου στα πολύ νιάτα μου, θα του έλεγα ακου περισσότερο, μιλά λιγότερο και ρίσκαρε.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.438
Like
10.987
Πόντοι
3.556
Τι ονειρευτηκαμε :headbaning1::


Τι ζησαμε :dunno::

 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.897
Κριτικές
15
Like
11.664
Πόντοι
3.846
δηλαδη οι ελλεινιδες τα φτιαχνουν με καποιον,μονο αμα αυτος εχει σοβαρο μισθο?αρα ειναι πουτανες οι ελλεινιδες..στην ασια,αφρικη,βαλκανια γιατι παντρευονται και φτωχους οι γυναικες ε?
Πάλι βγάζεις ιστορίες από το μυαλό σου;
Στην Αφρική μπορεί να είναι όλοι φτωχοί οπότε δεν υπάρχει θέμα.
Στις άλλες χώρες καμία γυναίκα δεν είναι χαζή να πάει με κάποιον που δεν έχει στον ήλιο μοίρα.

Στην τελική, μην ρίχνεις το φταίξιμο και μη βρίζεις τις γυναίκες αν σε φτύνουν.
Προφανώς εσύ έχεις το πρόβλημα και αξίζεις το φτύσιμο.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
Πάλι βγάζεις ιστορίες από το μυαλό σου;
Στην Αφρική μπορεί να είναι όλοι φτωχοί οπότε δεν υπάρχει θέμα.
Στις άλλες χώρες καμία γυναίκα δεν είναι χαζή να πάει με κάποιον που δεν έχει στον ήλιο μοίρα.

Στην τελική, μην ρίχνεις το φταίξιμο και μη βρίζεις τις γυναίκες αν σε φτύνουν.
Προφανώς εσύ έχεις το πρόβλημα και αξίζεις το φτύσιμο.
ωραια αστην την αφρικη..οι αλβανιδες γιατι παντρευονται κανονικα εργατες,οικοδομους και φτωχους?γιατι αυτες ειανι νοικοκυρες, δεν ειναι καριολια οπως ειναι οι ελλεινιδες
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Προσωπικά πιστεύω ότι η πορεία μου είναι η μέση, δηλαδή έχω αρκετές χαρές και απογοητεύσεις.
Ομως αν γύρναγα το χρόνο πίσω και μπορούσα να μιλήσω στον εαυτό μου στα πολύ νιάτα μου, θα του έλεγα ακου περισσότερο, μιλά λιγότερο και ρίσκαρε.
Μία απο τα ίδια ακριβώς.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.256
Like
1.606
Πόντοι
216
Στην τελική, μην ρίχνεις το φταίξιμο και μη βρίζεις τις γυναίκες αν σε φτύνουν.
Προφανώς εσύ έχεις το πρόβλημα και αξίζεις το φτύσιμο.
Είναι αντικειμενικό το πρόβλημα των χαμηλών μισθών στην Ελλάδα, το έχει παραδεχτεί και ο Κυριάκος Μητσοτάκης.
Δεν φταις αν δουλεύεις και υποπληρώνεσαι και υπάρχει παντού ακρίβεια, δεν μπορείς να κάνεις κάτι, η αγορά εργασίας είναι δύσκολη για τους περισσότερους (ακόμα και για τους μορφωμένους).
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
752
Κριτικές
8
Like
880
Πόντοι
366
τι 4 χιλιαρικα ρε μάγκες που ξημεροβραδιαζόμαστε για βασικό; αν είχαμε τέτοια φράγκα σιγά μην γράφαμε εδώ, θα γαμούσαμε καμιά ψευτοινφλουένσερ σε νησί
Τυπε αυτός είναι ο βασικός για τα μέλη του μπου..από κει και πάνω ξεκινάμε να μιλαμε:confused::confused:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
96
δηλαδη οι ελλεινιδες τα φτιαχνουν με καποιον,μονο αμα αυτος εχει σοβαρο μισθο?αρα ειναι πουτανες οι ελλεινιδες..στην ασια,αφρικη,βαλκανια γιατι παντρευονται και φτωχους οι γυναικες ε?
Επειδή κ πάλι εκεί είναι φτωχότερες
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
27
Like
4.260
Πόντοι
1.446
τυποι εγω παντα ηθελα να ασχοληθω με τον χωρο των επιχειρησεων και του εμποριου :confused::confused::confused:
και τα καταφερα :wanker::wanker::wanker:


1687044931359.jpeg
Λες να βγούμε από τα χαρτόνια μας και να πουλαμε σαλέπι χονδρική:confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.421
Κριτικές
21
Like
9.911
Πόντοι
3.346
Σε καμία χώρα πιθανόν δεν θα ασχολιόταν σοβαρή γυναίκα μαζί σου αν βγάζεις κάτω ή κοντά στον βασικό.
Δηλαδή όποιος αμείβεται με το βασικό να ανοίξει τρύπα στο χώμα να μπει μέσα? Σταμάτα να λες ασυναρτησίες....
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.086
Πόντοι
456
Σάπιες οι γυναίκες επειδή δεν θέλουν να μπλέξουν με παλτά;
Δε σέβεσαι εσύ τον εαυτό σου πρώτα που μπήκες σε ένα λούκι και δεν μπορείς να αξιώσεις από τη δουλειά σου έναν σοβαρό μισθό.
Και περιμένεις να σε σεβαστούν οι άλλοι;

Και όχι δεν φταίει η χώρα.
Σε καμία χώρα πιθανόν δεν θα ασχολιόταν σοβαρή γυναίκα μαζί σου αν βγάζεις κάτω ή κοντά στον βασικό.
ο γιωργαρας ειναι ο κλσσικος αποτυχας που το μονο αποκουμπι που του εχει απομεινει ειναι να ειναι σε παραισθησεις οτι ολοι ειναι σαν και αυτον με καθε 2ο ποστ να λεει ειστε ολοι αγαμητοι και οι γυναικες ειναι πουτανες αλλιως δε θα εισασταν σε αυτο το φορουμ
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.086
Πόντοι
456
Συμπερασμα,αμα εχεις λεφτα,ερχοντε και οι σχεσεις που πανε σε γαμο,αμα ζεις με 600 και 700,δεν εχεις ουτε σχεση,αυτο κατι λεει για το ποσο σαπιες ειναι οι γυναικες σε αυτη τη χωρα.

Αυτο σημαινει ποσο πατος εισαι που σε ενα συνολο μεσου ανθρωπου που καθαριζει απο 1000-2500 εσυ παιρνεις το απολυτα ελαχιστο 700.
2 χρονια να εβαζες τετοια ενεργεια οσο κραζεις τις γυναικες θα εβγαζες σιγουρα 1200 για αρχη.

Ειναι εντελως απωθητικη τετοια νοοτροπια. Ουτε 3ρι χοντρη δε βγαζεις ετσι.

Εσυ να ησουν γκομενα δε θα σου καθοσουν.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.421
Κριτικές
21
Like
9.911
Πόντοι
3.346
ο γιωργαρας ειναι ο κλσσικος αποτυχας που το μονο αποκουμπι που του εχει απομεινει ειναι να ειναι σε παραισθησεις οτι ολοι ειναι σαν και αυτον με καθε 2ο ποστ να λεει ειστε ολοι αγαμητοι και οι γυναικες ειναι πουτανες αλλιως δε θα εισασταν σε αυτο το φορουμ
Δε θέλω να γίνω δικηγόρος του διαβόλου, αλλά δεν μπορούμε να ξέρουμε τι σταυρό κουβαλάει ο καθένας μας.....
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.086
Πόντοι
456
Εσυ εχεις απαιτησεις και θελεις να γαμησεις μουναρα και κραζεις τη χοντρη αλλα αυτη θες να παει για με εσενα τον πουθενα των 700ε που θα την βγαζεις για μπυρα - πασατεμπο και θα μεγαλωσεις το παιδι της με μαρατα εβαπορε.

Ρε τι γελια εχουν οι νεοαντρες.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.086
Πόντοι
456
Δε θέλω να γίνω δικηγόρος του διαβόλου, αλλά δεν μπορούμε να ξέρουμε τι σταυρό κουβαλάει ο καθένας μας.....
Δε κραζω το ποσα βγαζει αλλα τη νοοτροπια οτι ειναι σαπιες οι γυναικες. Οσο σαπιοι ειναι οι αντρες που δε γουσταρουν χοντρες ειναι η απαντηση.

Εχω ατομα που ειναι ανεργα η βγαζουν τον βασικο αλλα δινουν με αλλους τροπους. Συντροφικοτητα, προσπαθεια, συναισθημα κλπ.
Και προσπαθουτν να ανεβουν, δε λενε "αυτος ειμαι και σε οποιον αρεσει φταιει η πουτανα οι κοινωνια και οι σαπιοι γυρω μου"

Και στις περισσοτερες απλες γυναικες αρκει αυτο και να μην εισαι τεμπελης παρα να εχεις πολλα χρηματα.

Το 99% των απλων γυναικων 7ριων ειναι υπεραρκετο αυτο. Τωρα το 9ρι που ψαχνει τον επιχειρηματια δεν εχει σχεση με τη μεση γυναικα και οποιος εξαγει απο εκεινες για ολες εχει μαυρα μεσανυχτα.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.256
Like
1.606
Πόντοι
216
Και στις περισσοτερες απλες γυναικες αρκει αυτο και να μην εισαι τεμπελης παρα να εχεις πολλα χρηματα.
Οι περισσότερες γυναίκες καβλώνουν όταν βλέπουν τον άντρα να δουλεύει (ειδικά χειρονακτικά).
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.696
Κριτικές
5
Like
5.960
Πόντοι
2.306
Πριν τριάντα χρόνια ονειρευόμουν γάμο, παιδιά, οικογενειακά "μεγαλεία".
Ευτυχώς σήμερα δεν έχω πραγματοποιήσει ΤΙΠΟΤΑ από τα παραπάνω.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.437
Like
4.086
Πόντοι
456
Οι περισσότερες γυναίκες καβλώνουν όταν βλέπουν τον άντρα να δουλεύει (ειδικά χειρονακτικά).

Οπου ακους το τσιτατο οτι "ολες οι γυναικες θελουν χρημα" ξερεις με απολυτη σιγουρια οτι προκειται για αγαμητο που εχει παραιτηθει απο καθε προσπαθεια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: linear

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom