Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
856
Κριτικές
15
Like
1.815
Πόντοι
1.710
Ούτε δικό σου να ήταν το μαγαζί και να σου εθιξα την πελατεία. Το θέμα δεν ειναι ακριβώς αν θα υπαρχουν μέσα 0 ατομα, 1 ατομο ή 3, αλλά αν αυτοί που θα υπάρχουν θα θέλουν αυτό που τυχόν θα ψάχνεις.
Φαινεται οτι μονο απο εξω εχεις περασει...
Τι μπορει να ψαχνει ενα ζευγαρι σε ενα τσοντοσινεμα;
Να αγορασει σκυλοτροφη παραδειγμα;
Αυτοι που υπαρχουν μεσα ειναι σιγουρο οτι μπορουν να προσφερουν αυτο που αναζητα το ζευγαρι, αν δεν μπορουν καθονται και παιρνουν ματι!
Τις περισσοτερες φορες που εχω βρεθει στο συγκεκριμενο σινεμα, εχω πετυχει ζευγαρια και πηραν αυτο που ηθελαν απο τον κοσμο που βρισκοταν εκει.
Το θεμα ειναι οτι λες να ενημερωνουν ταχα-ταχα απο
ενδιαφερον να μην μπουν σε αδειο σινεμα, αλλα η βαθυτερη ουσια ειναι να μην πληρωσεις τζαμπα τα 9 ή 12 ή 15 ευρω και μπεις και βγεις χωρις να εχεις εμπειρια....
 

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
246
Πόντοι
0
Φαινεται οτι μονο απο εξω εχεις περασει...
Τι μπορει να ψαχνει ενα ζευγαρι σε ενα τσοντοσινεμα;
Να αγορασει σκυλοτροφη παραδειγμα;
Αυτοι που υπαρχουν μεσα ειναι σιγουρο οτι μπορουν να προσφερουν αυτο που αναζητα το ζευγαρι, αν δεν μπορουν καθονται και παιρνουν ματι!
Τις περισσοτερες φορες που εχω βρεθει στο συγκεκριμενο σινεμα, εχω πετυχει ζευγαρια και πηραν αυτο που ηθελαν απο τον κοσμο που βρισκοταν εκει.
Το θεμα ειναι οτι λες να ενημερωνουν ταχα-ταχα απο
ενδιαφερον να μην μπουν σε αδειο σινεμα, αλλα η βαθυτερη ουσια ειναι να μην πληρωσεις τζαμπα τα 9 ή 12 ή 15 ευρω και μπεις και βγεις χωρις να εχεις εμπειρια....
"η βαθυτερη ουσια ειναι να μην πληρωσεις τζαμπα τα 9 ή 12 ή 15 ευρω και μπεις και βγεις χωρις να εχεις εμπειρια...." Το ίδιο πράγμα λέμε αδερφέ αλλά για καποιο λογο εχεις σκαλωσει στο ότι είπα μην τυχόν μπουν σε άδειο σινεμά, ας το ξεπεράσουμε αυτό, δεν είμαι εδω για να δυσφημισω το ίδρυμα.
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
479
Like
935
Πόντοι
81
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να βγάλω ανακοίνωση ότι θα σκάσω μύτη με την σύντροφό μου.συνεταιροι είμαστε ?
για να μαζευτουν πιο πολλα ζομπι μυστες ηδονοβλεψιες πανιδονιστες
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
479
Like
935
Πόντοι
81
Φαινεται οτι μονο απο εξω εχεις περασει...
Τι μπορει να ψαχνει ενα ζευγαρι σε ενα τσοντοσινεμα;
Να αγορασει σκυλοτροφη παραδειγμα;
Αυτοι που υπαρχουν μεσα ειναι σιγουρο οτι μπορουν να προσφερουν αυτο που αναζητα το ζευγαρι, αν δεν μπορουν καθονται και παιρνουν ματι!
Τις περισσοτερες φορες που εχω βρεθει στο συγκεκριμενο σινεμα, εχω πετυχει ζευγαρια και πηραν αυτο που ηθελαν απο τον κοσμο που βρισκοταν εκει.
Το θεμα ειναι οτι λες να ενημερωνουν ταχα-ταχα απο
ενδιαφερον να μην μπουν σε αδειο σινεμα, αλλα η βαθυτερη ουσια ειναι να μην πληρωσεις τζαμπα τα 9 ή 12 ή 15 ευρω και μπεις και βγεις χωρις να εχεις εμπειρια....
γιατι αδικο εχει λιγα ειναι τα 15 ευρω? ξερεις ποσο εχουν παει τα πατακια και η κοκα κολα
δεν πιανουμε και τιποτα στο στοιχημα θα αναγκαστουμε να κανουμε και εμεις βιζιτες για να μπορουμε να μπουμε στο ιδρυμα
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.525
Like
1.466
Πόντοι
266
Φαινεται οτι μονο απο εξω εχεις περασει...
Τι μπορει να ψαχνει ενα ζευγαρι σε ενα τσοντοσινεμα;
Να αγορασει σκυλοτροφη παραδειγμα;
Αυτοι που υπαρχουν μεσα ειναι σιγουρο οτι μπορουν να προσφερουν αυτο που αναζητα το ζευγαρι, αν δεν μπορουν καθονται και παιρνουν ματι!
Τις περισσοτερες φορες που εχω βρεθει στο συγκεκριμενο σινεμα, εχω πετυχει ζευγαρια και πηραν αυτο που ηθελαν απο τον κοσμο που βρισκοταν εκει.
Το θεμα ειναι οτι λες να ενημερωνουν ταχα-ταχα απο
ενδιαφερον να μην μπουν σε αδειο σινεμα, αλλα η βαθυτερη ουσια ειναι να μην πληρωσεις τζαμπα τα 9 ή 12 ή 15 ευρω και μπεις και βγεις χωρις να εχεις εμπειρια....
Αυτό που λες είναι αλήθεια
Αλλά ισχύει για τις ώρες μεγαλύτερης αιχμής

Δηλαδή για μετά τις 8:00 το βράδυ μέχρι 1:00 και λοιπά
Αν ένα ζευγάρι θέλει να πάει 12:00 1:00 το μεσημέρι
Και ενδιαφέρεται για αρκετές επαφές
Δεν νομίζω χωρίς ειδοποίηση ότι θα τις βρει
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.106
Like
68.603
Πόντοι
12.756
Αυτό που λες είναι αλήθεια
Αλλά ισχύει για τις ώρες μεγαλύτερης αιχμής

Δηλαδή για μετά τις 8:00 το βράδυ μέχρι 1:00 και λοιπά
Αν ένα ζευγάρι θέλει να πάει 12:00 1:00 το μεσημέρι
Και ενδιαφέρεται για αρκετές επαφές
Δεν νομίζω χωρίς ειδοποίηση ότι θα τις βρει
βρε γαμημενε πορνογερε , εξω απο τα σινεμα την στηνεις και περιμενεις να μπει κανα ζευγαρι η κανας τυπος και πας και καθεσαι απο πισω τους και την παιζεις ;;;
Ουυυυυυυυ να μου χαθεις ξεφτιλισμενε
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.192
Like
16.062
Πόντοι
3.556
Αυτό που λες είναι αλήθεια
Αλλά ισχύει για τις ώρες μεγαλύτερης αιχμής

Δηλαδή για μετά τις 8:00 το βράδυ μέχρι 1:00 και λοιπά
Αν ένα ζευγάρι θέλει να πάει 12:00 1:00 το μεσημέρι
Και ενδιαφέρεται για αρκετές επαφές
Δεν νομίζω χωρίς ειδοποίηση ότι θα τις βρει
τύπε φαίνεσαι γνωστής του αντικειμένου. σε ευχαριστουμε για τη ενημερωση :undecided::undecided::undecided:
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
468
Πόντοι
21
Το αστείο είναι ότι πρότεινα στην δικιά μου να πάμε κάνα σινεμά κι εννοουσα στο Ρέντη και μου λέει "πάς καλά που θα πάω ξανά εκεί στους γέρους?"
Μου τον έπαιξε όμως κρυφά στο κανονικό σινεμά που δεν είχε και πολύ κόσμο η αίθουσα :) :) :)
 

Κλικ1

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2023
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Αδερφέ το σενάριο ήταν υποθετικό. Επειδη ειναι τσοντοσινεμά δεν σημαινει οτι θα τους πάρετε ολους, ουτε οτι θα συμβει οτιδήποτε χωρις τη θέληση σας. Αλλωστε εγω απαντάω στο ερωτημα σου "γιατι να ενημερωσω οτι θα πάω;" και σου παρουσιαζω ενα υποθετικο σενάριο στο οποίο οντως σε συμφερει να ενημερωσεις οτι θα πας. Συνεπώς καταληγουμε στο οτι καθε φορα εχει σημασια το τι θες. Φυσικα και μπορω να φανταστω δεκαδες "σενάρια" στα οποία αυτο που θες λειτουργεί χωρις να χρειαζεται βγάλεις ραπορτο ότι θα πας ατο σινεμά με το ταίρι σου.
Ξ
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
856
Κριτικές
15
Like
1.815
Πόντοι
1.710
Αυτό που λες είναι αλήθεια
Αλλά ισχύει για τις ώρες μεγαλύτερης αιχμής

Δηλαδή για μετά τις 8:00 το βράδυ μέχρι 1:00 και λοιπά
Αν ένα ζευγάρι θέλει να πάει 12:00 1:00 το μεσημέρι
Και ενδιαφέρεται για αρκετές επαφές
Δεν νομίζω χωρίς ειδοποίηση ότι θα τις βρει
Στην Ελλαδα βρισκεσαι και εσυ
και εγω και τα ζευγαρια!
Δηλαδη αν εσυ, εγω, ενα ζευγαρι θελησει να βρεθει σε ενα κλαμπ με μουσικη, το οποιο γνωριζεις, γνωριζω και γνωριζει οτι η πορτα ανοιγει στις 23:00 και θελεις, θελω, θελει να πετυχει κοσμος οποιας διαλογης...τι ωρα θα πας, θα παω, θα παει;;
Πιστευω μια καλη ωρα ειναι στη 01:00;;;;;;

Το ιδιο και με τα τσοντοσινεμα...αν το ζευγαρι εχει στο μυαλο του και την καυλα του, το φετιχ του να εχει το σινεμα 2-5 ατομα αγνωστου ορεξεως και να παιξει με το ενα ατομο μπορει να παει και χωρις ειδοποιηση και πριν τις ωρες αιχμης!!

Αλλα.. οι περισσοτεροι wanna be που πηγαινετε σετ ζευγαρι, βγαζετε χολη οτι την πεφτουν τα ζομπι και δεν περναει καλα η κυρια.

Οσες φορες στην καλτολαριερα μου εκει μεσα πετυχα ζευγαρι και ζευγαρια, ναι, τα ζομπι περικυκλωναν και δεν αφηναν να αναπνευσει το ζευγαρι η κυρια παντως με χαμογελο εφευγε αλλα και εκανε και σοσιαλ με τους σαλιαριδες γαμιαδες και με θαμμωνες και τα λοιπα
και τα λοιπα!

Οποτε το ζευγαρι θα περασει καλα και χωρις να ενημερωσει εδω μεσα...ξερει τι κανει και ξερει που περπαταει..ΝΑΙ, ΕΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ...
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.525
Like
1.466
Πόντοι
266
Στην Ελλαδα βρισκεσαι και εσυ
και εγω και τα ζευγαρια!
Δηλαδη αν εσυ, εγω, ενα ζευγαρι θελησει να βρεθει σε ενα κλαμπ με μουσικη, το οποιο γνωριζεις, γνωριζω και γνωριζει οτι η πορτα ανοιγει στις 23:00 και θελεις, θελω, θελει να πετυχει κοσμος οποιας διαλογης...τι ωρα θα πας, θα παω, θα παει;;
Πιστευω μια καλη ωρα ειναι στη 01:00;;;;;;

Το ιδιο και με τα τσοντοσινεμα...αν το ζευγαρι εχει στο μυαλο του και την καυλα του, το φετιχ του να εχει το σινεμα 2-5 ατομα αγνωστου ορεξεως και να παιξει με το ενα ατομο μπορει να παει και χωρις ειδοποιηση και πριν τις ωρες αιχμης!!

Αλλα.. οι περισσοτεροι wanna be που πηγαινετε σετ ζευγαρι, βγαζετε χολη οτι την πεφτουν τα ζομπι και δεν περναει καλα η κυρια.

Οσες φορες στην καλτολαριερα μου εκει μεσα πετυχα ζευγαρι και ζευγαρια, ναι, τα ζομπι περικυκλωναν και δεν αφηναν να αναπνευσει το ζευγαρι η κυρια παντως με χαμογελο εφευγε αλλα και εκανε και σοσιαλ με τους σαλιαριδες γαμιαδες και με θαμμωνες και τα λοιπα
και τα λοιπα!

Οποτε το ζευγαρι θα περασει καλα και χωρις να ενημερωσει εδω μεσα...ξερει τι κανει και ξερει που περπαταει..ΝΑΙ, ΕΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ...
Μερικές φορές τα ζευγάρια είναι παράνομα
Οπότε αναγκαστικά το έκανε από τους νόμιμους συντρόφους τους και πηγαίνουν ώρες
Που Δεν τους παίρνουν είδηση
Οι νόμιμοι σύντροφοι

Και αυτές είναι μεσημεριανές και πρωινες που δεν έχει κόσμο

Τις περισσότερες όμως φορές ισχύει αυτά που λες εσύ
Να σου πω το κυνήγι πώς προέκυψε

Παλιά όταν άνοιξε το μαγαζί
Όταν έμπαινε ένα ζευγάρι πολλές φορές πήγαινε σε μία καμπίνα
Και τυχεροι ήταν αυτοι που προλάβαιναν να πάνε στις διπλά καμπίνες
Οπότε τρέχαν από πίσω στην αρχή λίγοι
όταν και οι άλλοι είδαν ότι αν δεν τρέξεις θα προλάβει και θα σου πάρει την καμπίνα αυτός που έτρεξε τρέχανε πολλοι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

βρε γαμημενε πορνογερε , εξω απο τα σινεμα την στηνεις και περιμενεις να μπει κανα ζευγαρι η κανας τυπος και πας και καθεσαι απο πισω τους και την παιζεις ;;;
Ουυυυυυυυ να μου χαθεις ξεφτιλισμενε
Δεν θα σου δώσω λογαριασμό
 
Τελευταία τροποποίηση:

soylakostas72

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
208
Like
172
Πόντοι
1
γιατι αδικο εχει λιγα ειναι τα 15 ευρω? ξερεις ποσο εχουν παει τα πατακια και η κοκα κολα
δεν πιανουμε και τιποτα στο στοιχημα θα αναγκαστουμε να κανουμε και εμεις βιζιτες για να μπορουμε να μπουμε στο ιδρυμα
Χουβαρντα μου εσυ...
 

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
246
Πόντοι
0
Πολυ δράμα έχει πέσει τελικά στο θρεντ για το τσοντάδικο, θα πάω καμιά μέρα να σολάρω σε κοινή θέα και θα μου κάνουν και παρατήρηση από πάνω ότι δεν τον παιζω σωστά. Μην τραβήξεις μια δημόσια μαλακία αμέσως να σε πουν μαλάκα.
 

nkir

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Ωραία φάση σήμερα στο ίδρυμα έσκασε ζευγαρι γύρω στα 50. Ένας τυχερός ήταν που μπήκε μέσα της. Πείρε πιππα σε 5 με 6 ατομα. δεχτηκε άνετα το άγγιγμα παντου.αποχωρησαν μετά από καμιά 1.30 ωρα
 

giannispapa88

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
123
Πόντοι
0
Καλημέρα. Σήμερα βράδυ θα έχει καθόλου κόσμο το μαγαζί;
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Ωραία φάση σήμερα στο ίδρυμα έσκασε ζευγαρι γύρω στα 50. Ένας τυχερός ήταν που μπήκε μέσα της. Πείρε πιππα σε 5 με 6 ατομα. δεχτηκε άνετα το άγγιγμα παντου.αποχωρησαν μετά από καμιά 1.3ωρα Ωραιο gangbang το χτεσινο.Σε καποια φαση τη γαμουσε ο δικος της στα 4 στους καναπεδες και καποιοι μυστες της γαμουσαν σκληρα το στομα :pipa2:.Για πειτε ποιοι ησασταν χτες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom