Νέα

Λευκωσία Τουρκο-Κυπριακή μεριά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pink_floyd
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 317
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
383
Like
541
Πόντοι
81
Ναι, έχει αρκετό κόσμο ειδικά τη νύκτα. Είναι καλύτερα να πας μέρα που είναι και πιο ησυχία. Το πρόγραμμα είναι για 1 ώρα αλλά εξαρτάται και από τη γυναίκα το τί θα σε αφήσει να κάνεις. Πάεις εκεί και σου δείχνει από το κινητό φωτογραφίες και διαλέγεις. Από Άγιο Δομέτιο είναι 20 λεπτά με κατεύθυνση προς Μόρφου μόλις βγεις της Λευκωσίας. Θα το καταλάβεις γιατί υπάρχουν δεξιά και αριστερά του δρόμου συγκεντρωμένα, μπορεί να έχει και 10-15 μαγαζιά.
Τι εννοεις απο το κινητο; οι κοπελες δεν ειναι εκει τριγυρω οπως τα κλασσικα καμπαρε;
 

asimos68

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
96
Κριτικές
1
Like
81
Πόντοι
0
Ντροπή σε όλους όσους /όσες για λίγα ψωροευρώ λιγότερα πάνε στα κατεχόμενα. Είστε οι μεγαλύτερες πουτάνες. Θα αντιδράσετε ποικιλοτρόπως με τις μεγαλύτερες βωμολοχίες. Οτι και να πείτε, το συμπέρασμα δεν αλλάζει.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
10
Like
5.425
Πόντοι
2.816
Ντροπή σε όλους όσους /όσες για λίγα ψωροευρώ λιγότερα πάνε στα κατεχόμενα. Είστε οι μεγαλύτερες πουτάνες. Θα αντιδράσετε ποικιλοτρόπως με τις μεγαλύτερες βωμολοχίες. Οτι και να πείτε, το συμπέρασμα δεν αλλάζει.
Αυτό λέω κ γω τύπε.. ότι κ να λες εσύ κ οι άλλοι κολλημένοι όπως εσύ το συμπέρασμα δεν αλλάζει...
 

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
440
Like
582
Πόντοι
81
Ξέρετε αν μπορώ να κάνω ασφάλεια αυτοκινήτου στο οδοφράγμα οποιαδήποτε ώρα ακόμα και τα Σαββατοκύριακα?
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.267
Like
7.084
Πόντοι
1.056
Μιλάς εσύ για ποιότητα βρε κακομοίρη;
Αυτή η θείτσα παρακάτω είναι δική σου φωτογραφία που ανέβασες σε άλλο θέμα.

Αν πληρώνεις τέτοιες γριες με το βυζι μέχρι το γόνατο, να τις χαίρεσαι.

Όσο για το αποτυχημένος, μάλλον βγάζω τα διπλάσια και βάλε από σένα κακομοίρη μου.
Επειδή δεν πετάω όμως τα λεφτά μου όπως εσύ, δεν με κάνει εμένα κλόουν ξέρεις.

Και όταν βλέπεις ότι σκουπίδια όπως ο Trovadouros σε υποστηρίζουν που είναι ένα ανθρωπάκι που μένει σε μια υπογα με τους γονείς του, καταλαβαίνω για τι κατηγορία ατόμου είσαι και εσύ.
Ντρέπομαι που το γράφω αλλά εμπ1
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
383
Like
541
Πόντοι
81
Ντροπή σε όλους όσους /όσες για λίγα ψωροευρώ λιγότερα πάνε στα κατεχόμενα. Είστε οι μεγαλύτερες πουτάνες. Θα αντιδράσετε ποικιλοτρόπως με τις μεγαλύτερες βωμολοχίες. Οτι και να πείτε, το συμπέρασμα δεν αλλάζει.
Οπως ειναι γνωστο ο εκ ελευθερων περιοχων πατρονος ειναι απο οικογενεια και στα κατεχομενα ειναι παλιοπαιδο. Οσοι θελετε να το παιζετε ηθικοι αλλαξετε πρωτα χομπυ.
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
223
Like
154
Πόντοι
1
Ναι, έχει αρκετό κόσμο ειδικά τη νύκτα. Είναι καλύτερα να πας μέρα που είναι και πιο ησυχία. Το πρόγραμμα είναι για 1 ώρα αλλά εξαρτάται και από τη γυναίκα το τί θα σε αφήσει να κάνεις. Πάεις εκεί και σου δείχνει από το κινητό φωτογραφίες και διαλέγεις. Από Άγιο Δομέτιο είναι 20 λεπτά με κατεύθυνση προς Μόρφου μόλις βγεις της Λευκωσίας. Θα το καταλάβεις γιατί υπάρχουν δεξιά και αριστερά του δρόμου συγκεντρωμένα, μπορεί να έχει και 10-15 μαγαζιά.
Ποιες φωτογραφίες συναγωνιστή? Οι κοπέλες χόρευαν και έκαναν show στο ένα μέτρο.
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
223
Like
154
Πόντοι
1
Ξέρετε αν μπορώ να κάνω ασφάλεια αυτοκινήτου στο οδοφράγμα οποιαδήποτε ώρα ακόμα και τα Σαββατοκύριακα?
Ναι μπορείς. Απλά πρέπει να παρκάρεις και να πας στο γραφείο. Είναι 50-60 το 3μηνο. Εξαρτάτε από το όχημα.
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
223
Like
154
Πόντοι
1
Ντροπή σε όλους όσους /όσες για λίγα ψωροευρώ λιγότερα πάνε στα κατεχόμενα. Είστε οι μεγαλύτερες πουτάνες. Θα αντιδράσετε ποικιλοτρόπως με τις μεγαλύτερες βωμολοχίες. Οτι και να πείτε, το συμπέρασμα δεν αλλάζει.
Συναγωνιστή δεν είναι θέμα euro, το θέμα είναι ότι εδώ έχουν κλειστή όλα!
 

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
440
Like
582
Πόντοι
81
Παιδιά ψάχνω καποιον ή κάποια παρέα για να πάμε στα strip clubs στα κατεχόμενα. Πήγα πριν 1 εβδομάδα μόνος μου και ήταν πολύ ωραία εμπειρία αλλά μόνος σου να πας είναι πολύ άβολο. Παρακαλώ αν ενδιαφέρεστε πραγματικά στείλτε μου pm για να εξηγηθουμε.
 

capo1987

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2021
Μηνύματα
74
Like
43
Πόντοι
0
Παιδιά ψάχνω καποιον ή κάποια παρέα για να πάμε στα strip clubs στα κατεχόμενα. Πήγα πριν 1 εβδομάδα μόνος μου και ήταν πολύ ωραία εμπειρία αλλά μόνος σου να πας είναι πολύ άβολο. Παρακαλώ αν ενδιαφέρεστε πραγματικά στείλτε μου pm για να εξηγηθουμε.
Καλή η ιδέα σου, δυστυχώς δεν έχω χρόνο. Μπορεί τον Άυγουστο όταν θα έχω 1 βδομάδα άδεια.
 

Cyprusguy

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2022
Μηνύματα
68
Like
72
Πόντοι
0
Παιδιά έχετε κανένα μαγαζί ονομασία εκεί η καμία περιοχή που έχει κολομπαρα για τη δεν ξέρω τίποτα.
 

RforRed

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
191
Like
74
Πόντοι
1
Παιδιά ψάχνω καποιον ή κάποια παρέα για να πάμε στα strip clubs στα κατεχόμενα. Πήγα πριν 1 εβδομάδα μόνος μου και ήταν πολύ ωραία εμπειρία αλλά μόνος σου να πας είναι πολύ άβολο. Παρακαλώ αν ενδιαφέρεστε πραγματικά στείλτε μου pm για να εξηγηθουμε.
Που έτσι τύχη φίλε, αυτά είναι για τους λευτερους, εμείς φίλε lockdown τις νύχτες
 

RforRed

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2020
Μηνύματα
191
Like
74
Πόντοι
1
Ντροπή σε όλους όσους /όσες για λίγα ψωροευρώ λιγότερα πάνε στα κατεχόμενα. Είστε οι μεγαλύτερες πουτάνες. Θα αντιδράσετε ποικιλοτρόπως με τις μεγαλύτερες βωμολοχίες. Οτι και να πείτε, το συμπέρασμα δεν αλλάζει.
Ντροπή, ντροπή, θα γράψει η ιστορία σ' αυτους που ξεπουλήσανε την Κύπρο στην Τουρκία
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Ετοιμάζω διακοπές σε 5***** στην Βόρεια Κύπρο....ακούω προτάσεις....:hi:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.447
Κριτικές
178
Like
40.304
Πόντοι
21.896
Ετοιμάζω διακοπές σε 5***** στην Βόρεια Κύπρο....ακούω προτάσεις....:hi:
Girene κυρηνεια ..έχει κ καζίνο κ να πας κ Σαλαμίνα να δεις τα αρχαία του αρχαίου τουρκικού πολιτισμού .....
Στα κατεχόμενα για μια Τουρκάλα γκόμενα .......

Να δεις κ τους εφτά νάνους της Κυρηνείας:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Girene κυρηνεια ..έχει κ καζίνο κ να πας κ Σαλαμίνα να δεις τα αρχαία του αρχαίου τουρκικού πολιτισμού .....
Στα κατεχόμενα για μια Τουρκάλα γκόμενα .......

Να δεις κ τους εφτά νάνους της Κυρηνείας:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Τέλεια!!!
Έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλύτερα από Νότια Κύπρο και οι άνθρωποι πιο φιλόξενοι και ευγενικοί.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.961
Κριτικές
15
Like
11.791
Πόντοι
3.846
Τέλεια!!!
Έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλύτερα από Νότια Κύπρο και οι άνθρωποι πιο φιλόξενοι και ευγενικοί.
Πόσο μαλακας είσαι που μπαίνεις σε θέμα που το διαβάζουν Έλληνες και Ελληνοκυπριοι και προσβάλλεις έτσι τους ανθρώπους και τη χώρα τους. :angry::angry:
Και όχι μόνο αυτό αλλά λες ότι πας για διακοπές να δώσεις λεφτά αποκλειστικά στο ψευτοκρατος.

Ξέρω ότι είσαι μουνοπανο μεγάλο και μισάνθρωπος, ελπίζω να βρεις αυτό που ψάχνεις στο Τουρκοκρατος: 2 αραπηδες να σου ξεσκίσουν ότι τρύπα έχεις μωρή ξεδιαντροπη καριολα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.447
Κριτικές
178
Like
40.304
Πόντοι
21.896

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom