Νέα

Λευκωσία Τουρκο-Κυπριακή μεριά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pink_floyd
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 317
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
385
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
1
Άντε ξεκολλήσετε με τα βρισιδια κ δώστε καμία πληροφορία για απέναντι γτ λέω να κάνω το κασκαντεριλικι μόνος μου. Τι ώρες είναι ανοιχτά αυτά τα club? Πας με ραντεβού η απλά πας διαλέγεις κ γαμας εκεί?
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
10
Like
5.521
Πόντοι
2.816
Ντροπη σας να υποστηριζετε το ψευδοκρατος με τα λεφτα σας

Ειμαστε αξιοι της μοιρας μας μου φαινεται
Τώρα σοβαρά μιλάς;
Κ συ άμα γαμάς αλλοδαπές είσαι άξιος της μοίρας σου τότε..
Βασικά κ μόνο Ελληνίδες να γαμάς αν δεν είναι ντόπιες της γειτονιάς σου πάλι άξιος της μοίρας σου είσαι γτ τα λεφτά φεύγουν για αλλού..
Το ίδιο κ αν ψωνίζεις από μεγάλες αλυσίδες Σούπερ μάρκετ, ρούχα κλπ
Και μη μου πεις ότι λέω μαλακίες.. εσύ το ξεκίνησες...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Μπράβο που δίνεις 60-70 σε σπασμένες 35αρες εισαι μερακλής. Οσο για εμένα, εχω την ευχέρεια να μην ειμαι τζιγγούναρος όπως εσενα, quality over quantity αποτυχημενε.
Μιλάς εσύ για ποιότητα βρε κακομοίρη;
Αυτή η θείτσα παρακάτω είναι δική σου φωτογραφία που ανέβασες σε άλλο θέμα.

Αν πληρώνεις τέτοιες γριες με το βυζι μέχρι το γόνατο, να τις χαίρεσαι.

Όσο για το αποτυχημένος, μάλλον βγάζω τα διπλάσια και βάλε από σένα κακομοίρη μου.
Επειδή δεν πετάω όμως τα λεφτά μου όπως εσύ, δεν με κάνει εμένα κλόουν ξέρεις.

Και όταν βλέπεις ότι σκουπίδια όπως ο Trovadouros σε υποστηρίζουν που είναι ένα ανθρωπάκι που μένει σε μια υπογα με τους γονείς του, καταλαβαίνω για τι κατηγορία ατόμου είσαι και εσύ.
 

Συνημμένα

  • ol3.png
    ol3.png
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 79

tremble

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2020
Μηνύματα
197
Like
185
Πόντοι
1
Μιλάς εσύ για ποιότητα βρε κακομοίρη;
Αυτή η θείτσα παρακάτω είναι δική σου φωτογραφία που ανέβασες σε άλλο θέμα.

Αν πληρώνεις τέτοιες γριες με το βυζι μέχρι το γόνατο, να τις χαίρεσαι.

Όσο για το αποτυχημένος, μάλλον βγάζω τα διπλάσια και βάλε από σένα κακομοίρη μου.
Επειδή δεν πετάω όμως τα λεφτά μου όπως εσύ, δεν με κάνει εμένα κλόουν ξέρεις.

Και όταν βλέπεις ότι σκουπίδια όπως ο Trovadouros σε υποστηρίζουν που είναι ένα ανθρωπάκι που μένει σε μια υπογα με τους γονείς του, καταλαβαίνω για τι κατηγορία ατόμου είσαι και εσύ.
Η θειτσα περσι πυγα που ηταν πιο περιποιημενη, όσο για τα λεφτά αρχιδια. Αγοράζωσε τζαι πουλώσε οπως λαλούμε στην Κύπρο
 

capo1987

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2021
Μηνύματα
74
Like
43
Πόντοι
0
Μιλάς εσύ για ποιότητα βρε κακομοίρη;
Αυτή η θείτσα παρακάτω είναι δική σου φωτογραφία που ανέβασες σε άλλο θέμα.

Αν πληρώνεις τέτοιες γριες με το βυζι μέχρι το γόνατο, να τις χαίρεσαι.

Όσο για το αποτυχημένος, μάλλον βγάζω τα διπλάσια και βάλε από σένα κακομοίρη μου.
Επειδή δεν πετάω όμως τα λεφτά μου όπως εσύ, δεν με κάνει εμένα κλόουν ξέρεις.

Και όταν βλέπεις ότι σκουπίδια όπως ο Trovadouros σε υποστηρίζουν που είναι ένα ανθρωπάκι που μένει σε μια υπογα με τους γονείς του, καταλαβαίνω για τι κατηγορία ατόμου είσαι και εσύ.

Μιλάς εσύ για ποιότητα βρε κακομοίρη;
Αυτή η θείτσα παρακάτω είναι δική σου φωτογραφία που ανέβασες σε άλλο θέμα.

Αν πληρώνεις τέτοιες γριες με το βυζι μέχρι το γόνατο, να τις χαίρεσαι.

Όσο για το αποτυχημένος, μάλλον βγάζω τα διπλάσια και βάλε από σένα κακομοίρη μου.
Επειδή δεν πετάω όμως τα λεφτά μου όπως εσύ, δεν με κάνει εμένα κλόουν ξέρεις.

Και όταν βλέπεις ότι σκουπίδια όπως ο Trovadouros σε υποστηρίζουν που είναι ένα ανθρωπάκι που μένει σε μια υπογα με τους γονείς του, καταλαβαίνω για τι κατηγορία ατόμου είσαι και εσύ.
Εντάξει ρε παιδιά μην τσακώνεστε. Όλα είναι γούστα. Αυτή η θείτσα μου αρέσει προσωπικά.
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
224
Like
156
Πόντοι
1
Λοιπών επιδη κανείς δεν δίνει πληροφορίες, αναγκαστικά να ψάξω μόνος. Καταπληκτική εμπειρία συναγωνιστές. Επισκέφτηκα 2 clubs,. Σημειώστε ότι σε πολύ κοντινή απόσταση βρίσκονται τουλάχιστον 5-6. Στην είσοδο υπήρχε εισιτήριο 5 ευρώ, στην τιμή συμπεριλαμβάνεται το πρώτο ποτό. Υπαρχρι strip show, όπως της παλιές καλές εποχές στης ελεύθερες περιοχές. Τα μαγαζιά έχουν από 10-15 κοπέλες διαφόρων εθνικοτήτων. Από Ρωσία μέχρι Καζακστάν , Μαρόκο και Ταϊλάνδη, αλλά δεν ξέρεις ποια να διαλέξεις. Από μόνος του πλησίασε ο "ιδιοκτήτης" και πρόσφερε το menu στα αγγλικά. H τιμή είναι στα 60 ευρώ για μια ώρα, στα δωμάτια που βρίσκονται στον πρώτο όροφο του κτηρίου. Σημείωστε όταν λένε μια ώρα είναι μια ωρα, δεν θα σε ξεπεταξου στα 20 λεπτά. Στης υπηρεσίες, δεν μπορώ να αναφέρω για όλες αλλά η κοπέλα που διάλεξα δεν είπε όχι σε τίποτα! Μέχρι και Κόλο έδωσε στην τιμή της ώρας!
 

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
440
Like
582
Πόντοι
81
Λοιπών επιδη κανείς δεν δίνει πληροφορίες, αναγκαστικά να ψάξω μόνος. Καταπληκτική εμπειρία συναγωνιστές. Επισκέφτηκα 2 clubs,. Σημειώστε ότι σε πολύ κοντινή απόσταση βρίσκονται τουλάχιστον 5-6. Στην είσοδο υπήρχε εισιτήριο 5 ευρώ, στην τιμή συμπεριλαμβάνεται το πρώτο ποτό. Υπαρχρι strip show, όπως της παλιές καλές εποχές στης ελεύθερες περιοχές. Τα μαγαζιά έχουν από 10-15 κοπέλες διαφόρων εθνικοτήτων. Από Ρωσία μέχρι Καζακστάν , Μαρόκο και Ταϊλάνδη, αλλά δεν ξέρεις ποια να διαλέξεις. Από μόνος του πλησίασε ο "ιδιοκτήτης" και πρόσφερε το menu στα αγγλικά. H τιμή είναι στα 60 ευρώ για μια ώρα, στα δωμάτια που βρίσκονται στον πρώτο όροφο του κτηρίου. Σημείωστε όταν λένε μια ώρα είναι μια ωρα, δεν θα σε ξεπεταξου στα 20 λεπτά. Στης υπηρεσίες, δεν μπορώ να αναφέρω για όλες αλλά η κοπέλα που διάλεξα δεν είπε όχι σε τίποτα! Μέχρι και Κόλο έδωσε στην τιμή της ώρας!
Για ποια club μιλάς? Αυτά στο Γερολακκο? Μπορείς να ονοματισεις?
Τι ώρα πήγες?
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
224
Like
156
Πόντοι
1
Ναι εκεί έχει 5 τουλάχιστον. Δεν τα έψαξα όλα λόγο χρόνου. Πήγα στο Lipstic και το Dolls. Γύρω στις 12 το βράδυ.
 

giakumis_krikkos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
Piga lipstick prin kana mina kai ithele 1700 turkikes, konta sta 90-100 euro alla milame gia montelo pasarelas. 60 itan palia nomizo alla fisika mporei na paizei kai me ti mera pas kai pos se kovun... Iparxun vevea kai alla bar pio ftina alla nomizo kai I piotita peftei
 
  • Like
Αντιδράσεις: Vitsos

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
224
Like
156
Πόντοι
1
Και αυτές μοντέλα φιλαράκι. 60-65 ευρώ. Στο lipstick ζήτησε 65. Η εμπειρία είναι πριν από 4 μέρες. Και από άλλους συναγωνιστές άκουσα 50-60
 
  • Like
Αντιδράσεις: Vitsos

capo1987

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2021
Μηνύματα
74
Like
43
Πόντοι
0
Και αυτές μοντέλα φιλαράκι. 60-65 ευρώ. Στο lipstick ζήτησε 65. Η εμπειρία είναι πριν από 4 μέρες. Και από άλλους συναγωνιστές άκουσα 50-60
Υπάρχει και την ημέρα απ ότι ξέρω μετά το μεσημέρι, δεν είναι ανάγκη να πας νύκτα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Πολύ χρήσιμες πληροφορίες.
Μπορείτε να βάλετε google maps link από αυτά τα μαγαζιά για να βρούμε εύκολα;

Από Λευκωσία πόση ώρα θες να φτάσεις;
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
224
Like
156
Πόντοι
1
Πολύ χρήσιμες πληροφορίες.
Μπορείτε να βάλετε google maps link από αυτά τα μαγαζιά για να βρούμε εύκολα;

Από Λευκωσία πόση ώρα θες να φτάσεις;
Δεν είναι μακριά, στα 15 kh και είναι όλα μαζεμένα. Στην περιοχή γερολακου. Λίγο απομονωμένα οπότε δεν θα συνιστούσα να πάτε μόνοι η με ταξί. Τα μαγαζιά που έψαξα είναι dols night club και lipstick night club. Αλλά η περιοχή έχει τουλάχιστον 5 η 6 ίσως και περισσότερα. Αν γράψεις στο gogle, θα σου βγάλει ακριβώς τον χάρτη.
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
224
Like
156
Πόντοι
1
Υπάρχει και την ημέρα απ ότι ξέρω μετά το μεσημέρι, δεν είναι ανάγκη να πας νύκτα.
Ναι υπάρχει και την μέρα, άπο ότι είπε ο μαγαζατορας ανοίγουν 9 το πρωί και κλείνουν γυρω στης 1:30. Με εξερεση το Σάββατο που λειτουργούν μέχρι το πρωί , όχι όλα το dols από αυτά που έψαξα. Πολύ ωραία φάση, θύμησε της παλιές καλές εποχές.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Δεν είναι μακριά, στα 15 kh και είναι όλα μαζεμένα. Στην περιοχή γερολακου. Λίγο απομονωμένα οπότε δεν θα συνιστούσα να πάτε μόνοι η με ταξί. Τα μαγαζιά που έψαξα είναι dols night club και lipstick night club. Αλλά η περιοχή έχει τουλάχιστον 5 η 6 ίσως και περισσότερα. Αν γράψεις στο gogle, θα σου βγάλει ακριβώς τον χάρτη.
Οπότε συνιστάς να πάνε 2-3 άτομα μαζί.
Γενικά έχει αρκετό κόσμο ως πελάτες;
Τα δωμάτια είναι καθαρά πάνω;
Στην μια ώρα κάνεις ότι γουστάρεις ή μπορεί να σου πει η γκόμενά ότι αν τελειώσεις μια φορά μετά τέλος;
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
224
Like
156
Πόντοι
1
Εγώ συνενοηθηκα με τον μάστορα. Μια ώρα ότι θέλω και full έξτρα και να τελειώσω όσες φορές θέλω στην ώρα. Δεν λένε όχι σε τίποτα.Εννοητε ότι δεν της εδιρα.
Πάρα πολύ καθαρά δωμάτια, σαν ξενοδοχείο. Απλά πάρτε μαζί σας, μικρά χαρτονομίσματα, γιατί για παράδειγμα δώσετε δύο 50 ευρώ, λένε δεν έχω ρέστα. Κρίμα είναι να δώσετε περισσότερα γιατί δεν έχετε ψηλά.
Ναι θα συνιστούσα να πάμε τουλάχιστον 3 άτομα. Φιλικοί φαινοντε αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Είχε παρέες Τούρκους 3αδες και 4αδες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
224
Like
156
Πόντοι
1
Αλλά εκεί δεν θα ξέρετε ποια να πρωτοδιαλεξετε. Οι γκόμενες εκεί είναι από αυτές που στης ελεύθερες περιοχές ζητάνε 200 ευρώ το 15 λεπτό και όλα έξτρα. Μην πάτε εκεί και δώσετε περισσότερα να ψυλώσετε της τήμες! Όσα σας πουν 60 για φουλ μια ώρα!!
 

giakumis_krikkos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
An exete revolut I alli karta pu den xreonei sinallages pliroste me karta me turkikes lires. (sto statement fenete apla ena turkiko onoma, oxi to onoma tu magaziou) panta plironeis ligotero giati otan tus peis se euro vazun kai kati parapano..
 

capo1987

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2021
Μηνύματα
74
Like
43
Πόντοι
0
Οπότε συνιστάς να πάνε 2-3 άτομα μαζί.
Γενικά έχει αρκετό κόσμο ως πελάτες;
Τα δωμάτια είναι καθαρά πάνω;
Στην μια ώρα κάνεις ότι γουστάρεις ή μπορεί να σου πει η γκόμενά ότι αν τελειώσεις μια φορά μετά τέλος;
Ναι, έχει αρκετό κόσμο ειδικά τη νύκτα. Είναι καλύτερα να πας μέρα που είναι και πιο ησυχία. Το πρόγραμμα είναι για 1 ώρα αλλά εξαρτάται και από τη γυναίκα το τί θα σε αφήσει να κάνεις. Πάεις εκεί και σου δείχνει από το κινητό φωτογραφίες και διαλέγεις. Από Άγιο Δομέτιο είναι 20 λεπτά με κατεύθυνση προς Μόρφου μόλις βγεις της Λευκωσίας. Θα το καταλάβεις γιατί υπάρχουν δεξιά και αριστερά του δρόμου συγκεντρωμένα, μπορεί να έχει και 10-15 μαγαζιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom