Νέα

Λευκωσία Τουρκο-Κυπριακή μεριά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pink_floyd
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 317
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
440
Like
582
Πόντοι
81
Ακόμα δεν έχω καταφέρει να πάω, αλλά το ψήνω. Αλλά είναι ολόκληρο ταξίδι από Λεμεσό.
Για το σόου που λες, τι ακριβώς κάνουν;
Και ποιες ώρες τρέχουν αυτά τα σόου;
Κανουν pole dancing και βγάζουν το σουτιέν. Ξεκινούν 9 το βράδυ και μετά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποίοι από σας έχουν πάει lipstick και έχουν πάρει κορίτσι για 1 ώρα? Θέλω να ξέρω αν αξίζουν τα 100 ευρώ την ώρα.
 

capo1987

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2021
Μηνύματα
74
Like
43
Πόντοι
0
Κανουν pole dancing και βγάζουν το σουτιέν. Ξεκινούν 9 το βράδυ και μετά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποίοι από σας έχουν πάει lipstick και έχουν πάρει κορίτσι για 1 ώρα? Θέλω να ξέρω αν αξίζουν τα 100 ευρώ την ώρα.
100 την ώρα είναι πολλά, πρέπει να είναι χάι κλας το λίπστικ, οι τιμές που είχα υπόψιν μου είναι 50-70 την ώρα.
 

giakumis_krikkos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
Apo lipstick den exo parei gia 1 ora. I mallon pira alla imun poli methismenos kai den thimame Kai polla :p oi kopelles pu exei omos to lipstick ine oles montella kai oles xerun apo pole dance.. Ara logika tha ine kales
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
383
Like
541
Πόντοι
81
100 την ώρα είναι πολλά, πρέπει να είναι χάι κλας το λίπστικ, οι τιμές που είχα υπόψιν μου είναι 50-70 την ώρα.
100 tin ora an en kouklares kai gamiountai kala den einai katholou polla. to provlima an eisai lemesianos theleis 20 euro pezina asfaleia ktl. An einai na paeis mia fora en axizei.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.961
Κριτικές
15
Like
11.789
Πόντοι
3.846
100 tin ora an en kouklares kai gamiountai kala den einai katholou polla. to provlima an eisai lemesianos theleis 20 euro pezina asfaleia ktl. An einai na paeis mia fora en axizei.
Τυπε έχεις ιδέα τι είναι 100€ για το κόστος ζωής εκεί;
Αν σκέφτονταν όλοι σαν εσένα, όχι μόνο κάνεις μάγκες τους Τουρκαλαδες εκεί χωρίς λόγο, αλλά ανεβάζεις και τις τιμές για όλους τους υπόλοιπους.
Συν μετά οι εσκορτ στην Λεμεσό θα έπρεπε να παίρνουν τα διπλάσια και βάλε για ίδιες υπηρεσίες.
 

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
440
Like
582
Πόντοι
81
Τυπε έχεις ιδέα τι είναι 100€ για το κόστος ζωής εκεί;
Αν σκέφτονταν όλοι σαν εσένα, όχι μόνο κάνεις μάγκες τους Τουρκαλαδες εκεί χωρίς λόγο, αλλά ανεβάζεις και τις τιμές για όλους τους υπόλοιπους.
Συν μετά οι εσκορτ στην Λεμεσό θα έπρεπε να παίρνουν τα διπλάσια και βάλε για ίδιες υπηρεσίες.
Έχεις δίκαιο με αυτό που είπες για το κόστος ζωής. Όμως εάν το πρόγραμμα τους είναι full programm όπως λέμε εδώ με cim ή ακόμη και anal τότε αξίζουν τα 100 την ώρα για εμάς που μένουμε στις ελεύθερες περιοχές. Δεν μας είπε όμως κάποιος εμπειρίες, εγώ ακόμα περιμένω... λες και είναι επτασφραγιστο μυστικό....
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.961
Κριτικές
15
Like
11.789
Πόντοι
3.846
Έχεις δίκαιο με αυτό που είπες για το κόστος ζωής. Όμως εάν το πρόγραμμα τους είναι full programm όπως λέμε εδώ με cim ή ακόμη και anal τότε αξίζουν τα 100 την ώρα για εμάς που μένουμε στις ελεύθερες περιοχές. Δεν μας είπε όμως κάποιος εμπειρίες, εγώ ακόμα περιμένω... λες και είναι επτασφραγιστο μυστικό....
Μα έχουν πει άλλα παιδιά τι παίζει. Ούτε κωλο δίνουν στο κλασικό πρόγραμμα, ούτε τίποτα ιδιαίτερο έξτρα παίζει. Κάποιες ούτε ακαπωτο μπουκι δεν κάνουν.
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
383
Like
541
Πόντοι
81
Μα έχουν πει άλλα παιδιά τι παίζει. Ούτε κωλο δίνουν στο κλασικό πρόγραμμα, ούτε τίποτα ιδιαίτερο έξτρα παίζει. Κάποιες ούτε ακαπωτο μπουκι δεν κάνουν.
Ονομαζεται κλασσικο προγραμμα τι κωλο θελεις;
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
383
Like
541
Πόντοι
81
xenitemene Συγκρινεις πραγματα ασυγκριτα. Αλλο το club που θα παεις να κατσεις να δεις show να ερτεις σε διαθεση και να φκεις πανω να γαμησεις μια ωρα με κοπελα που την εχεις τσεκαρει και αλλο η εσκορτ που αλλη θωρεις στις φωτο, αλλη σου ανοιγει τη πορτα, παεις για 20 λεπτα και εξω της πορτας.


Επισης απο τη στιγμη που τα οδοφραγματα ειναι ανοικτα οι τιμες στις ελευθερες περιοχες θα επηρεασουν και τα κατεχομενα. Λεμεσο για να παεις στο maxim π.χ. να πιεις ενα ποτο και να πιασεις μια τσουρα 45αρα να φιει μαζι σου θελεις 350 ευρω.

Οσο για τις υπηρεσιες αφου μας λεεις οτι εχεις το τροπο να τις παιρνεις πιο φτηνα στο χερι σου ειναι να συνεννοηθεις μαζι με τη κοπελα.

Τυπε έχεις ιδέα τι είναι 100€ για το κόστος ζωής εκεί;
Αν σκέφτονταν όλοι σαν εσένα, όχι μόνο κάνεις μάγκες τους Τουρκαλαδες εκεί χωρίς λόγο, αλλά ανεβάζεις και τις τιμές για όλους τους υπόλοιπους.
Συν μετά οι εσκορτ στην Λεμεσό θα έπρεπε να παίρνουν τα διπλάσια και βάλε για ίδιες υπηρεσίες.
 

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
440
Like
582
Πόντοι
81
Μα έχουν πει άλλα παιδιά τι παίζει. Ούτε κωλο δίνουν στο κλασικό πρόγραμμα, ούτε τίποτα ιδιαίτερο έξτρα παίζει. Κάποιες ούτε ακαπωτο μπουκι δεν κάνουν.
Φίλε εγω μιλώ συγκεκριμένα για το lipstick που έχει χορεύτριες μοντέλα και δεν είπε κάποιος εδώ μέσα προσωπική εμπειρία. Οι τιμές τους μεν ειναι στα 1700 λίρες σε σχέση με αλλού που είναι 1000 λίρες αλλά μπορεί να παίζει σημασία και το είδος του σέρβις που παίρνεις από την κοπέλα. Αν δεν μιλήσει κάποιος όλο υποθέσεις κάνουμε.
 

Nikos_kapa

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
30
Like
70
Πόντοι
0
Τυπε έχεις ιδέα τι είναι 100€ για το κόστος ζωής εκεί;
Αν σκέφτονταν όλοι σαν εσένα, όχι μόνο κάνεις μάγκες τους Τουρκαλαδες εκεί χωρίς λόγο, αλλά ανεβάζεις και τις τιμές για όλους τους υπόλοιπους.
Συν μετά οι εσκορτ στην Λεμεσό θα έπρεπε να παίρνουν τα διπλάσια και βάλε για ίδιες υπηρεσίες.
Δικιο έχεις αλλα γενικά οι τιμες ειναι αστα να πάνε. Εχουν ανεβει και θα ανεβουν και άλλο.

Τα 100 θα είναι το minimum για κάτι προκοπής. Κοίτα την βενζίνη που έφτασε. Κοίτα τα ενοίκια Λεμεσσό.

Τα ανεβάζουμε και εμείς ναι. Αλλά κυρίως τα ανεβάζουν οι ξένοι που παίρνουν 4Κ/5Κ/6Κ το μήνα και έχουν να πληρώσουν.
 

capo1987

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2021
Μηνύματα
74
Like
43
Πόντοι
0
Δικιο έχεις αλλα γενικά οι τιμες ειναι αστα να πάνε. Εχουν ανεβει και θα ανεβουν και άλλο.

Τα 100 θα είναι το minimum για κάτι προκοπής. Κοίτα την βενζίνη που έφτασε. Κοίτα τα ενοίκια Λεμεσσό.

Τα ανεβάζουμε και εμείς ναι. Αλλά κυρίως τα ανεβάζουν οι ξένοι που παίρνουν 4Κ/5Κ/6Κ το μήνα και έχουν να πληρώσουν.
Πιστεύω ότι 100 είναι πολλά για τα κατεχόμενα, εκτός και αν στο λίπστικ είναι χάι χάι κλας και τα κάνουν όλα, δεν έχω δοκιμάσει. Στην Αμμόχωστο πέρσι μου είπαν για 50-60 ευρώ σε ένα κλαπ που πήγα μέρα για να ρωτήσω. Πριν κάποια χρόνια που σύχναζα Αμμόχωστο ήταν περίπου 40 ευρώ για μισή ώρα τα πολύ κλασικά. Γι αυτό ξενιτεμένε και άλλοι από λεμεσό συνιστώ αν κάνετε κάτι τέτοιο να μείνετε και τη νύκτα εκεί για να αξίζει τον κόπο , τα ξενοδοχεία τους είναι πιο φτηνά εκεί.
 

capo1987

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2021
Μηνύματα
74
Like
43
Πόντοι
0
Έχεις δίκαιο με αυτό που είπες για το κόστος ζωής. Όμως εάν το πρόγραμμα τους είναι full programm όπως λέμε εδώ με cim ή ακόμη και anal τότε αξίζουν τα 100 την ώρα για εμάς που μένουμε στις ελεύθερες περιοχές. Δεν μας είπε όμως κάποιος εμπειρίες, εγώ ακόμα περιμένω... λες και είναι επτασφραγιστο μυστικό....
Δεν νομίζω να είναι φουλ το πρόγραμμα τους. ¨Αλλα θα σου πει το γκαρσόνι και άλλα η κοπέλα.
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
223
Like
154
Πόντοι
1
Λοιπόν συναγωνιστές. Επισκέψεις στα κατεχόμενα χθες. Για το lipstic, θα συμφωνήσω με τους προλαλησαντες 1700 τουρκικές λίρες αλλά μηλαμε για πόλη όμορφα κορίτσια. Προσωπικά δεν πήρα κοπέλα από εκεί, πήρα από το dolls ξανά. Έχω πάρει 4 διαφορετικές από εκεί. Προσπαθήστε να συνεννοήτε με τον μαγαζατορα εκεί(το ξέρω είναι δύσκολο γιατί τα αγγλικά του είναι επιπέδου νηπιαγωγείου) , αλλά θα βρείτε την άκρη. Πληρώστε με κάρτα και θα δείτε διαφορά στις τιμές, σε ευρώ σας κλέβει.
Στο θέμα μας τώρα, η τελευταία που πήρα με 65 ευρω , αφού συνεννοηθηκα μαζί του ότι θέλω να τα κάνει όλα, φενεται της μίλησε και τα έκανε όλα στην ώρα. Για να μην παρεξηγηθω , δεν ζήτησα anal, ζήτησα όμως striptise cim και όντος η κοπέλα τα έκανε . Από της 4 φορές που πήρα, 2 φορές η κοπέλα ήταν πόλη παθητική, της άλλες 2 πόλη καλή και δεχτικη. Η προιγουμενος από μόνη της μου πρόσφερε anal, αλλά δεν είμαι λάτρης. Οπότε χρειάζεται καλή συνεννόηση με τον μαγαζατορα ώστε να μιλήσω στην κοπέλα, γιατί και οι κοπέλες δεν μιλούν καλά αγγλικά. Αυτά, θα επανέλθω όταν επισκεπτω περισσότερα μαγαζιά και έχω για και για αυτά, αν και το συγκεκριμένο με καλύπτει προστοπαρων.
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
223
Like
154
Πόντοι
1
Ακόμα δεν έχω καταφέρει να πάω, αλλά το ψήνω. Αλλά είναι ολόκληρο ταξίδι από Λεμεσό.
Για το σόου που λες, τι ακριβώς κάνουν;
Και ποιες ώρες τρέχουν αυτά τα σόου;
Τα show τρέχουν μετά τις 8 το βράδυ. Χωρέσουν στο ένα μέτρο στον στηλλω και τα βγάζουν, όπως τις παλιές καλές εποχές στις ελεύθερες περιοχές. Η διαφορά τους είναι ότι δεν έχει το κλασσικό βάλε ποτά κτλπ, η κοπέλες χωρέυουν με την σειρά δύο δύο μετά πηγαίνουν και κάθονται όλες σε ένα καναπέ στα 3 μέτρα. Διαλέγεις αυτή που θες και μιλάς για τα υπόλοιπα με τον μαγαζατορα. Ο οποίος θα έρθει και από μόνος του. Μου είπε χθες ότι και μερα άμα πας, μπορεί να γίνει η δουλειά, αλλά δεν θα δεις show, αυτά ξεκινούν το βράδυ, και κατά την άποψη μου αξιζει το show έστω και αν δεν έχεις σκοπό να προχωρήσεις. Επίσης μου είπε άμα θέλω για overnight να συνεννοηθω μαζί του και θα μου την φέρει στο ξενοδοχείο, φυσικά αυτό κοστίζει περισσότερα.
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
223
Like
154
Πόντοι
1
Φίλε εγω μιλώ συγκεκριμένα για το lipstick που έχει χορεύτριες μοντέλα και δεν είπε κάποιος εδώ μέσα προσωπική εμπειρία. Οι τιμές τους μεν ειναι στα 1700 λίρες σε σχέση με αλλού που είναι 1000 λίρες αλλά μπορεί να παίζει σημασία και το είδος του σέρβις που παίρνεις από την κοπέλα. Αν δεν μιλήσει κάποιος όλο υποθέσεις κάνουμε.
Θα δοκιμάσω να πάρω από το lipstic της επόμενες μέρες και θα σας ενημερώσω.
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
223
Like
154
Πόντοι
1
Λοιπόν συναγωνιστές για να μην σας πιάνουν κορόιδα, έχτος απο το κλασσικό πρόγραμμα, υπάρχει το πρόγραμμα 1πμ-8πμ το οποίο κοστίζει 3000tl.Για κάποιον τον οποίο έχει χρόνο είναι πολύ value. Να σημειώσω ότι η κοπέλες κάνουν full πρόγραμμα.
 

asianator

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
97
Like
52
Πόντοι
0
στο lipstick το μινιμου ειναι 1 ώρα 2000TRY. Μπορεί να μου πει κα΄ποιος αν έχει πάρει λιγότερο απο 1 ώρα και κάτω απο 2000TRY?? ή μόνο εμένα παίρνουν για κορόιδο? επισης τα κορίτσια του λιπστικ δεν κάνουν σχεδόν τπτ. ειναι πολύ απλό το πρόγραμμα. για φουλ, η τιμή στην ώρα είναι περίπου 4000TRY.
 

asianator

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
97
Like
52
Πόντοι
0
Λοιπόν συναγωνιστές. Επισκέψεις στα κατεχόμενα χθες. Για το lipstic, θα συμφωνήσω με τους προλαλησαντες 1700 τουρκικές λίρες αλλά μηλαμε για πόλη όμορφα κορίτσια. Προσωπικά δεν πήρα κοπέλα από εκεί, πήρα από το dolls ξανά. Έχω πάρει 4 διαφορετικές από εκεί. Προσπαθήστε να συνεννοήτε με τον μαγαζατορα εκεί(το ξέρω είναι δύσκολο γιατί τα αγγλικά του είναι επιπέδου νηπιαγωγείου) , αλλά θα βρείτε την άκρη. Πληρώστε με κάρτα και θα δείτε διαφορά στις τιμές, σε ευρώ σας κλέβει.
Στο θέμα μας τώρα, η τελευταία που πήρα με 65 ευρω , αφού συνεννοηθηκα μαζί του ότι θέλω να τα κάνει όλα, φενεται της μίλησε και τα έκανε όλα στην ώρα. Για να μην παρεξηγηθω , δεν ζήτησα anal, ζήτησα όμως striptise cim και όντος η κοπέλα τα έκανε . Από της 4 φορές που πήρα, 2 φορές η κοπέλα ήταν πόλη παθητική, της άλλες 2 πόλη καλή και δεχτικη. Η προιγουμενος από μόνη της μου πρόσφερε anal, αλλά δεν είμαι λάτρης. Οπότε χρειάζεται καλή συνεννόηση με τον μαγαζατορα ώστε να μιλήσω στην κοπέλα, γιατί και οι κοπέλες δεν μιλούν καλά αγγλικά. Αυτά, θα επανέλθω όταν επισκεπτω περισσότερα μαγαζιά και έχω για και για αυτά, αν και το συγκεκριμένο με καλύπτει προστοπαρων.
Φίλε, τώρα το έχουν στα 2000TRY. πήρες πρόσφατα με 1700? επίσης, το πρόγραμμα είναι πολύ απλό. επίσης , έχουν στο lipstick 3000TRY πρόγραμμα με΄χρι το πρωί;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom