Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
ναι , την ειδα κι εγω , σταματησα , της μιλησα , αλλα μου μιλουσε λιγο σαν αποτομα , με αγενεθια , πως να το πω... με ξενερωσε , δεν την πηρα... εχει γεμισει η παραλιακη τωρα , απο Γλυφαδα εως Αλιμο , στο ρευμα προς Αθηνα
Σου είπε τιμουλα , πρόγραμμα?
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
139
Like
151
Πόντοι
1
Σου είπε τιμουλα , πρόγραμμα?
οχι αυτη , μονο που δεν με μαλωσε που τη ρωτησα :-))) , αλλα μια αλλη πολυ καλη επισης , ψηλη με σορτσακι στον Μαρμαριδη , 50 ευρω αυτη και 15 το ξενοδοχειο
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Η χτεσινή κυριακάτικη βόλτα στο τρίγωνο, έφερε συνάντηση με το σοβιετικό gilf, τη Λουντμίλα .
Έλειπε στη πατρίδα της λόγω κόβιντ, κι επειδή αρχές Ιουλίου άνοιξαν τα σύνορα για τον τουρισμό, βρήκε την ευκαιρία να κατηφορήσει για να ασκήσει το επάγγελμα για κανα μήνα και μετά να γυρίσει πάλι πίσω.
Την είχα γνωρίσει, απ΄όταν ξεκίνησε την καριέρα της στα 2013, κι έχουμε γράψει πολλά χιλιόμετρα μαζί πάνω στο κρεβάτι, συνεπώς το πως είναι πλέον μ' εμένα στις συνευρέσεις, δεν αποτελεί γενικότερο κριτήριο, αλλά πιστεύω πως θα πρέπει να είναι από τις αρκετά αξιογαμεύσιμες.
Η ηλικία της πλέον είναι εμφανέστατη αλλά είναι πολύ καλοδιατηρημένη. Μέτριο ύψος, ξανθιά, ωραίο πρόσωπο και σώμα και αρκετά περιποιημένη εμφάνιση για τα δεδομένα του τριγώνου, γι αυτούς που δεν τη ξέρουν.
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Σουλατσάροντας έξω από το Liberty, εκεί ήταν μόνο η "Βανέσα" μια κοντή μελαχρινή βουλγαρογύφτισσα με αρκετά ωραίο σώμα. Την πλησίασα από κοντά αλλά μόλις την είδα στο πρόσωπο άλλαξα γνώμη. Φεύγοντας μου ζήτησε να της δώσω 1 ευρώ. Εννοείται πως δεν και όπου φύγει φύγει. Δύσκολο να φύγει το τσαντήρι από μέσα τους.
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.447
Κριτικές
9
Like
793
Πόντοι
146
Σουλατσάροντας έξω από το Liberty, εκεί ήταν μόνο η "Βανέσα" μια κοντή μελαχρινή βουλγαρογύφτισσα με αρκετά ωραίο σώμα. Την πλησίασα από κοντά αλλά μόλις την είδα στο πρόσωπο άλλαξα γνώμη. Φεύγοντας μου ζήτησε να της δώσω 1 ευρώ. Εννοείται πως δεν και όπου φύγει φύγει. Δύσκολο να φύγει το τσαντήρι από μέσα τους.
Αυτη με ενα εφαρμωστό φορεμα!!Πραγματι πολυ καλο λεπτο κορμάκι αλλα πολύ ασχημο προσωπο...την εχει παρει καποιος?
 

Tsosmh

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2021
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παλικάρια Καλημέρα γνωρίζει κανείς τι ώρες πιατσαρουν πλέον στο Σκαραμαγκά;; γιατί στην καραντίνα βγαίνανε στης 6 το απόγευμα
 

bakaiaisbbjsjsjs

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
117
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάνεις που μπορούμε να βρούμε ωραία φθηνή πίπα ;
Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
23
Like
3.483
Πόντοι
4.060
Για όποιον ενδιαφέρεται .απέναντι από το πάρκο Φιξ στην Πατησίων από χτες έχουν ξαναέρθει η μαυρουλες. Εγώ πέρασα 12 το βράδυ και ήταν εκεί όπως και στον γυρισμό στις 4 το πρωί ήταν ακόμα στο πόστο τούς
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ρε παλικάρια Καλημέρα γνωρίζει κανείς τι ώρες πιατσαρουν πλέον στο Σκαραμαγκά;; γιατί στην καραντίνα βγαίνανε στης 6 το απόγευμα
Μόνο η κλασικη μπετονιέρα από Βραζιλία που δεν έχει δόντια
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
196
Like
1.318
Πόντοι
201
Για όποιον ενδιαφέρεται .απέναντι από το πάρκο Φιξ στην Πατησίων από χτες έχουν ξαναέρθει η μαυρουλες. Εγώ πέρασα 12 το βράδυ και ήταν εκεί όπως και στον γυρισμό στις 4 το πρωί ήταν ακόμα στο πόσ

10 euro μπουκιτσι 20 euro μισηγα......για 40 euro την πηρα μια ωρα σπητι. κορμι απιστευτο, σημετοχη πολυ μετρια, τα παντα με λαστηχο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: f21

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
10 euro μπουκιτσι 20 euro μισηγα......για 40 euro την πηρα μια ωρα σπητι. κορμι απιστευτο, σημετοχη πολυ μετρια, τα παντα με λαστηχο.
Το ΄χεις ασφαλισμένο το σπίτι τύπε; Καλού κακού τα προσέχουμε αυτά
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
196
Like
1.318
Πόντοι
201
Το ΄χεις ασφαλισμένο το σπίτι τύπε; Καλού κακού τα προσέχουμε αυτά
Σωστος ο παιχτης...πρεπει να προσεχουμε, γιατι το κατω κεφαλι τρωι το πανω..........παντως την μεγαλη ληστεια την εχω φαει απο την πρωην γυναικα μου......μου το αδειασε σχεδον ολο.
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Με 30 πάντως η Μαρία η Ρουμάνα στο τρίγωνο με κάνει μάγκα. Προ ολίγων ημερών με στενό λουλουδατο φόρεμα την πήρα. Μου πήρε πίπα αφού χουφτωνα επί 10 λεπτά σε ασανσέρ και δωμάτιο, την έβαλα στα 4 με τις βυζάρες της να κρέμονται και την έπαιρνα για 20 λεπτά από κωλο. Στο τέλος τα πήρε στο πρόσωπο
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.178
Κριτικές
4
Like
1.648
Πόντοι
266
Μεσημερι κατά τις 12 σήμερα στο Lito , μια κοντή μπαμπάτσικη Αλβανίδα με βυζάρες, μπουτάρες, κωλάρα. Συστήθηκε ως Στέλα. Μοιάζει πολύ στη φάτσα με την Αντζελα την Αλβανιδοκωλάρα. Θα μπορούσαν να είναι αδελφές. Στα του αγώνα, πολύ ωραίο τσιμπούκι με βογγητά από μέρους της, ιεραποστολικό με ρούφηγμα στις ρωγάρες και στήσιμο στα 4 όπου τα πέταξα όλα στα κωλομάγουλα! Γλυκύτατη και υπάκουη Στελίτσα...σύνολο 30 γιουρος.
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.369
Πόντοι
13.040
Με 30 πάντως η Μαρία η Ρουμάνα στο τρίγωνο με κάνει μάγκα. Προ ολίγων ημερών με στενό λουλουδατο φόρεμα την πήρα. Μου πήρε πίπα αφού χουφτωνα επί 10 λεπτά σε ασανσέρ και δωμάτιο, την έβαλα στα 4 με τις βυζάρες της να κρέμονται και την έπαιρνα για 20 λεπτά από κωλο. Στο τέλος τα πήρε στο πρόσωπο
Που τη βρίσκω συναγωνιστή και πως θα την αναγνωρίσω;
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
1.047
Πόντοι
81
Ποίο είναι το τρίγωνο ρε μάγκες Κ τι ώρα δουλεύει ;
Για εμάς τους εκτός Αθηνών επισκέπτες ρωτώ...
Τί αξίζει εκεί Κ τί ρίσκο υπάρχει ?
Φορτώνεις αυτοκίνητο μόνο η πας ποδαρατος ;
Τα τριγύρω χοτελ για εξυπηρέτηση ποια είναι ;
Ευχαριστώ, καλά να περνάτε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.577
Like
13.700
Πόντοι
3.656
Ποίο είναι το τρίγωνο ρε μάγκες Κ τι ώρα δουλεύει ;
Για εμάς τους εκτός Αθηνών επισκέπτες ρωτώ...
Τί αξίζει εκεί Κ τί ρίσκο υπάρχει ?
Φορτώνεις αυτοκίνητο μόνο η πας ποδαρατος ;
Τα τριγύρω χοτελ για εξυπηρέτηση ποια είναι ;
Ευχαριστώ, καλά να περνάτε
Στο τρίγωνο έχει κοπέλες όλες τις ώρες, καταλαβαίνεις όμως πως το βράδυ υπάρχουν περισσότερες. Αν περνάς με το αυτοκίνητο, δεν μπορείς να δεις / διαλέξεις / κρίνεις, κινδυνεύεις να τρακάρεις αν κοιτάς προσεκτικά. Κατέβα με αυτοκίνητο και παρκάρισέ το κοντά στο Αστυνομικό Τμήμα. Δεν δέχονται όλες να τις φορτώσεις για σπίτι, ή αλλού. Αν έρθεις με ταξί, κατέβα στην Πλατεία της Ομόνοιας. Το τρίγωνο περικλείεται από τις εξής οδούς. Πας Ομόνοια και ξεκινάς από την αρχή της 3ης Σεπτεμβρίου, τη δεξιά της μεριά. Στη συμβολή της με τη Βερανζέρου, συνήθως κάθονται 2 - 3. Συνεχίζεις μέχρι τη Χαλκοκονδύλη, πάντα κάθονται κανά δυο. Στη συμβολή με την Καποδιστρίου, περνάς το φανάρι και κατεβαίνεις. Δεξιά έχει ένα ξενοδοχείο (Λητώ), πάντα υπάρχει κάποια εκεί. Συνεχίζεις και στρίβεις αριστερά, στη Σωκράτους. Στη δεξιά μεριά της, υπάρχει το ξενοδοχείο Liberty, πάντα έχει κοπέλες. Στρίβεις δεξιά Χαλκοκοδύλη, πηγαίνεις προς το ξενοδοχείο Ορφέας κι ελέχεις αν κάποια σε ανδιαφέρει. Γυρνάς πίσω και συνεχίζεις επί της Σωκράτους και σε όλη τη διαδρομή πιατσάρουν αρκετές. Στη Σατωβριάνδου κάνεις δεξιά, υπάρχουν κάποιες και εκεί. Μην πάρεις Πακιστανή, είναι φοβερά βρωμιάρες. Απόφυγε ακάποτες πίπες, φόρα καλά το προφυλακτικό, μην χρησιμοποιήσεις βαζελίνη ή Baby Oil για λιπαντικό κάνει χημική αντίδραση και το διαλύει. Η ΚΥ είναι η καλύτερη γι αυτή τη δουλειά. Το διπλό προφυλακτικό σπάει, γιατί τρίβεται λάστιχο με λάστιχο. Έχω μαζί μου πάντα Betadin και το αφήνω να δράσει οπωσδήποτε 30 δευτερόλεπτα πριν το ξεπλύνω. Όσο για τον κίνδυνο, χρησιμοποίησε το μυαλό σου. Εννοείται ότι δεν φοράς κάποια φανταχτερή χρυσή αλυσίδα ή ρολόι και δεν δείχνεις κάποιο ακριβό κινητό, δεν έχεις μαζί σου κάρτες και δεν έχεις παραπάνω από 10€ από όσα έχεις υπολογίσει να χαλάσεις. Βρες κάποια που να σου γουστάρει, την πλησιάζεις ΑΡΓΑ χαμογελώντας, μην τρομάξει. Την ρωτάς τι κάνεις; σου απαντάει καλά, κι εσύ ρωτάς, όχι εννοώ τι κάνεις στο κρεββάτι και κάνε της καθαρή εξήγηση. Σε θέλω για 1/2 ώρα (ή για όση ώρα νομίζεις ότι σε ικανοποιεί). Εξήγησέ της ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΛΕΙΣ, μην σου πει τα κάνω όλα μωρό μου και το χάψεις. Πες της πως θα κάνει οπωσδήποτε μπάνιο, παραμύθιασέ την πως χώρισες πρόσφατα και αν περάσεις καλά μαζί της θα την παίρνεις συνέχεια, κι ότι έχεις φίλους που θα την συστήσεις, της δίνεις κίνητρο να δώσει καλή παράσταση. Όλες έχουν σύμβαση με κάποιο Ξενοδοχείο, εγώ θα πρότεινα το καινούργιο το Ορφέας, είναι πεντακάθαρο. Ελπίζω να βοήθησα
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
1.047
Πόντοι
81
Στο τρίγωνο έχει κοπέλες όλες τις ώρες, καταλαβαίνεις όμως πως το βράδυ υπάρχουν περισσότερες. Αν περνάς με το αυτοκίνητο, δεν μπορείς να δεις / διαλέξεις / κρίνεις, κινδυνεύεις να τρακάρεις αν κοιτάς προσεκτικά. Κατέβα με αυτοκίνητο και παρκάρισέ το κοντά στο Αστυνομικό Τμήμα. Δεν δέχονται όλες να τις φορτώσεις για σπίτι, ή αλλού. Αν έρθεις με ταξί, κατέβα στην Πλατεία της Ομόνοιας. Το τρίγωνο περικλείεται από τις εξής οδούς. Πας Ομόνοια και ξεκινάς από την αρχή της 3ης Σεπτεμβρίου, τη δεξιά της μεριά. Στη συμβολή της με τη Βερανζέρου, συνήθως κάθονται 2 - 3. Συνεχίζεις μέχρι τη Χαλκοκονδύλη, πάντα κάθονται κανά δυο. Στη συμβολή με την Καποδιστρίου, περνάς το φανάρι και κατεβαίνεις. Δεξιά έχει ένα ξενοδοχείο (Λητώ), πάντα υπάρχει κάποια εκεί. Συνεχίζεις και στρίβεις αριστερά, στη Σωκράτους. Στη δεξιά μεριά της, υπάρχει το ξενοδοχείο Liberty, πάντα έχει κοπέλες. Στρίβεις δεξιά Χαλκοκοδύλη, πηγαίνεις προς το ξενοδοχείο Ορφέας κι ελέχεις αν κάποια σε ανδιαφέρει. Γυρνάς πίσω και συνεχίζεις επί της Σωκράτους και σε όλη τη διαδρομή πιατσάρουν αρκετές. Στη Σατωβριάνδου κάνεις δεξιά, υπάρχουν κάποιες και εκεί. Μην πάρεις Πακιστανή, είναι φοβερά βρωμιάρες. Απόφυγε ακάποτες πίπες, φόρα καλά το προφυλακτικό, μην χρησιμοποιήσεις βαζελίνη ή Baby Oil για λιπαντικό κάνει χημική αντίδραση και το διαλύει. Η ΚΥ είναι η καλύτερη γι αυτή τη δουλειά. Το διπλό προφυλακτικό σπάει, γιατί τρίβεται λάστιχο με λάστιχο. Έχω μαζί μου πάντα Betadin και το αφήνω να δράσει οπωσδήποτε 30 δευτερόλεπτα πριν το ξεπλύνω. Όσο για τον κίνδυνο, χρησιμοποίησε το μυαλό σου. Εννοείται ότι δεν φοράς κάποια φανταχτερή χρυσή αλυσίδα ή ρολόι και δεν δείχνεις κάποιο ακριβό κινητό, δεν έχεις μαζί σου κάρτες και δεν έχεις παραπάνω από 10€ από όσα έχεις υπολογίσει να χαλάσεις. Βρες κάποια που να σου γουστάρει, την πλησιάζεις ΑΡΓΑ χαμογελώντας, μην τρομάξει. Την ρωτάς τι κάνεις; σου απαντάει καλά, κι εσύ ρωτάς, όχι εννοώ τι κάνεις στο κρεββάτι και κάνε της καθαρή εξήγηση. Σε θέλω για 1/2 ώρα (ή για όση ώρα νομίζεις ότι σε ικανοποιεί). Εξήγησέ της ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΕΛΕΙΣ, μην σου πει τα κάνω όλα μωρό μου και το χάψεις. Πες της πως θα κάνει οπωσδήποτε μπάνιο, παραμύθιασέ την πως χώρισες πρόσφατα και αν περάσεις καλά μαζί της θα την παίρνεις συνέχεια, κι ότι έχεις φίλους που θα την συστήσεις, της δίνεις κίνητρο να δώσει καλή παράσταση. Όλες έχουν σύμβαση με κάποιο Ξενοδοχείο, εγώ θα πρότεινα το καινούργιο το Ορφέας, είναι πεντακάθαρο. Ελπίζω να βοήθησα
Είσαι Κ ο πρώτος....
Με καλυψες πλήρως....
Να σαι καλά παλικάρι μου !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom