Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 1 10
Call-Girls 3989
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με Ζένια

Η Ζένια είναι μια πιτσιρικά μελαχρινή, πολύ φρέσκια σε κορμί και πρόσωπο. Γλυκιά στα χαρακτηριστικά της και σεξι! Το σώμα τις είναι λίγο μπαμπατσικο έχει τα πιασηματακια της δλδ αλλά έχει ωραίο κωλο, τον ευχαριστήθηκα και στηθος φτιαγμένο, σιλικόνης με καλή αίσθηση όχι πολυ μεγάλο όμως και πολυ απαλή επιδερμίδα. Γενικά σε εμφάνιση εάν εξαιρέσεις τα κιλάκια ήταν οκ, όμορφη στο πρόσωπο και με ένα πολυ ωραίο σετ εσώρουχα, πεντακάθαρη και με ένα ωραίο διακριτικό άρωμα.

Τώρα στην επικοινωνία υπάρχει λίγο πρόβλημα που πρέπει να προσέξετε γιατί μπορεί να επηρεάσει και την συμπεριφορά της. Και εξηγώ.. η κοπέλα δεν μιλάει καθόλου Αγγλικά και είναι λίγο αγχωμένη ως προς αυτό, εάν το προσπεράσετε αυτό το πρόβλημα και χαλαρώσει, θα είναι όλα κομπλέ. Εγώ της μίλησα λίγο Ρωσικά 2-3 φράσεις που ξέρω και αναθάρρησε, μου μίλαγε κι αυτή, δεν κατάλαβα Χριστο χαχα, και όλα καλά..

Στα του αγώνα, πιπα καλή για αρκετή ώρα, με deepthroat και τα σχετικά και στήσιμο στην αρχή στα τέσσερα για την λήξη του πρώτου γύρου.. στην συνέχεια παίξαμε με ποιο αργούς ρυθμούς, θέλει λίγο καθοδήγηση αλλά δεν δυσανασχέτησε σε τίποτα, έκανα αυτά που ήθελα, έβγαλα τα γούστα μου και όλα καλά.

Θετική συνάντηση, θέλει λίγο προσοχή στην αρχή, στην επικοινωνία και μετά όλα καλά..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 09, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Niko_Like
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
114
Likes:
4.868
Πόντοι:
17.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, kwstasxat και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού