Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η σωματότυπος της Στέλλας είναι εντελώς εκτός του target group μου, αφού έχω αδυναμία στα μοντελέ και skinny κορμιά.
Αλλά εδώ και αρκετές μέρες η προσωπικότητα και ο ερωτισμός που βγάζει στο νήμα της μου έκαναν ένα κλικ και μου κίνησαν την περιέργεια για μία συνάντηση μαζί της.

Εύκολη επικοινωνία λοιπόν με 2-3 μηνυματάκια και απογευματινό ραντεβού στον Βασίλη Μεταξουργείο.

Από εμφάνιση η Στέλλα είναι ότι βλέπεις και δεν το κρύβει. Milf+ με κάποια παραπανίσια κιλά, αλλά σφιχτή χωρίς κυτταρίτιδες κλπ. Αν είσαι προετοιμασμένος για το τι θα περιμένεις όλα οκ.

Περιποιημένη, φιλική και πεντακάθαρη. Να σημειώσω εδώ ότι κατά την διάρκεια της συνάντησης έχασα τον λογαριασμό πόσες φορές έκανε ντουζ, τουλάχιστον 5. Και κυρία σε όλα της!

Δεν κλέβει καθόλου χρόνο και πέφτει αμέσως στην "δουλειά" με έναν και μόνο σκοπό. Να σε υπηρετήσει και να σε ευχαριστήσει με κάθε δυνατό τρόπο.

Στα του αγώνα, η γυναίκα είναι από άλλο πλανήτη. Ζει για να γαμιέται και το κάνει με τόσο επαγγελματισμό και καύλα συγχρόνως που απορείς πως τα ταιριάζει τόσο τέλεια αυτά μεταξύ τους.
Επαγγελματικό μασάζ που σε καθηλώνει, απίστευτη πίπα που σε απογειώνει, καταπληκτικό γαμήσι που σε στέλνει αδιάβαστο και δυνατό anal που σε ξεθεώνει! Δεν σε αφήνει στην κυριολεξία να πάρεις ανάσα, με του που τελειώνει ο γύρος ένα τσιγάρο και ξεκινάει τον επόμενο. Μοναδικός σκοπός της να περάσεις τέλεια και να σου προσφέρει τα πάντα. Και η συμμετοχή της στο γαμήσι δεν υπάρχει, πρέπει να μας ακούσανε τουλάχιστον μέχρι το απέναντι χοτελι.
Παίχτηκαν 3 γύροι, ο πρώτος πίπα-cow και doggy όπου ήρθε το τέλος στο σκουφί μέσα στη μουνάρα της, ο δευτερός πίπα-doggy και μετά από δική της προτροπή δυνατό γαμήσι στην κωλάρα της για αρκετή ώρα και τελείωμα πάλι στο σκουφί στην κωλάρα της όπου δεν με άφησε να βγώ για μερικά λεπτά ακόμα και συνέχιζε να παίζει με το μουνί της και ο τρίτος μόνο αυτή η καταπληκτική πίπα της όπου και ήρθε το τέλος στο στοματάκι της αρκετή ώρα μετά την λήξη χρόνου αλλά δεν βιάστηκε καθόλου, ούτε δυσανασχέτησε για τον χρόνο.

Η γυναίκα είναι αγωνίστρια του σεξ, γαμιέται απίστευτα και τιμάει και το τελευταίο λεπτό του ευρώ και του χρόνου σου. Δεν το μετάνιωσα καθόλου για την επιλογή μου να δοκιμάσω κάτι εκτός των γούστων μου και θα την ξανασυναντούσα άνετα.
Για όσους γουστάρουν milf, chubby, BBW κλπ γυναίκες, νομίζω ότι είναι must μια συνάντηση με την Stella.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 11, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Yagulas
Σεβαστός
Εγγραφή:
16 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.111
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mito, TRR, THV και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2022
Δεν κλέβει καθόλου χρόνο με 5 ντουζ ?
12 Νοεμβρίου, 2022
Ωραία περιγραφή της συνάντησης σου με την Στελλα που αποτυπώνει την ακριβή εικόνα της και με αρκετές λεπτομέρειες τις υπηρεσίες της , οι οποίες είναι πολύ καλές!
Ωραίο άτομο η Στέλλα, ευγενική , δοτική ,σέβεται τον παρτενέρ της ! Vfm
review reaction 1 Stella***, Yagulas
12 Νοεμβρίου, 2022
σε ευχαριστώ παρά πολύ ❤️
είναι η τιμή μου ❤️
review reaction 1 anthotypos, Yagulas
12 Νοεμβρίου, 2022
Καλησπέρα πώς μπορώ να επικοινωνήσω μαζί της;
review reaction 1 Stella***
12 Νοεμβρίου, 2022
@ΖΑΝ ΜΠΑΤΙΣΤ Έχεις δίκιο τυπε με έκλεψε. Εσύ τη επόμενη φορά που θα κάνεις 2ωρη συνάντηση και θα ρίξεις 3 πιστολιες, μην σε κλέψει μην κάνει κανένα ντουζ, γιατί είσαι και μεγάλος χυστης και θα γαμας 2 ώρες σερί χωρίς διάλειμμα. Θα είσαι και σίγουρος ότι δεν έκλεψε και τον προηγούμενο και δεν έκανε ντουζ ούτε εκεί.
review reaction 1 billgun, Stella***
12 Νοεμβρίου, 2022
@GIO 32 https://www.bourdela.com/forum/threads/stella.258677/post-11098165
review reaction 1 Stella***
12 Νοεμβρίου, 2022
ΖΑΜ ΜΠΑΤΊΣΤ άμα να κάνεις 3 φορές σεξ και μασάζ πόσες φορές να κάνεις μπάνιο; Κάτσαμε και 2,5 ώρα.
review reaction 1 billgun, Yagulas
12 Νοεμβρίου, 2022
Anthotypos σε ευχαριστώ
review reaction 1 anthotypos
13 Νοεμβρίου, 2022
Gio 32 viber 6906909080
review reaction 1 Διαγραμμένο μέλος 175111
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9