Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 3 10
Call-Girls 11722
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0


Συνάντηση με την Άντζυ

Η Άντζυ είναι μια όμορφη κοπέλα, με ωραίο πρόσωπο και γλυκά χαρακτηριστικά, ωραίο σώμα νορμαλ με πιασίματα, βαζάκι και κωλο να κοιτάνε προς τα πάνω σε σωστό μέγεθος.

Ήταν περιποιημένη, με σεξυ μαύρα εσώρουχα, καθαρή, με ένα διακριτικό άρωμα. Επικοινωνία δύσκολη δεν μιλάει καθολου Αγγλικά αλλά πλέον έχω κι εγώ εμπειρία σε τέτοιες καταστάσεις.. αφήσαμε τις κουβέντες λοιπόν και περάσαμε στο ψητό. Η κοπέλα είναι για GFE λίγο άπειρη, αλλά μόλις αρχίσουν οι αγκαλιές και τα φιλιά ξεκλειδώνει. Βαθιά γλωσσόφιλα, παθιαρικα πολυ δεκτική και γούσταρε που έπαιζα με το μουνακι της. Πίπα καλή, με λίγη καθοδήγηση από εμένα, γενικά είναι δεκτική σε όλα, δεν παίρνει πρωτοβουλίες αλλά ακολουθεί. Στο σεξ αλλάξαμε αρκετές στάσεις, ήταν στενή γενικά αλλά δεν είχαμε πρόβλημα, συμμετείχε με κραυγουλες και βογκητά, παθιαρικο το μωρό. Παίχτηκαν δυο γύροι, θα μου άρεσε να μίλαγε λίγο Αγγλικά γιατί ειναι όμορφο κορίτσι, έχει ωραίο πρόσωπο και θα ήθελα να κάνω λίγο τσατ χαζεύοντας την στο ενδιάμεσο, αλλά τι να κάνουμε..

Συμπέρασμα: θετικό πρόσημο στην συνάντηση, gfe όμορφο και δεκτικό κορίτσι, όχι τόσο έμπειρη αλλά έβγαλε ενέργεια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 26, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Niko_Like
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
114
Likes:
4.868
Πόντοι:
17.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotos-nl, kostad1nos, hornyasfuck και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού