Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πριν μερικές εβδομάδες κατάφερα να συναντήσω την Νίκη, μετά από επίμονες προσπάθειες καθώς ήταν πολύ συχνά κλεισμένη.
Η συνεννόηση με το γραφείο ήταν εύκολη. Όμως είχα ζητήσει να έρθει με συγκεκριμένο ντύσιμο. Αντί αυτού, η κοπέλα ήρθε με ένα αδιάφορο παντελόνι και αθλητικά, εντελώς αδιάφορα.
Εμφανισιακά είναι περίπου όπως βλέπετε στις φώτος, οι οποίες προσπαθούν να τονίσουν καμπύλες που δεν υπάρχουν, αφού το σώμα είναι ιστιοσανίδας. Επίσης, όσοι ακολουθούν την κοπέλα στο insta, θα παρατηρήσουν από κοντά ότι έχει πολλά σημάδια στο πρόσωπο, τα οποία προφανώς κρύβει με αντίστοιχα φίλτρα στις selfies.
H συμπεριφορά τους παρέπεμπε σε χαζοβιόλα. Δεν ξέρω αν όντως είναι χαζή ή προσποιείται, διότι πολλοί το βρίσκουν καβλωτικό. Όμως εγώ το βρήκα εκνευριστικό και δυσκόλευε πολύ την όποια συνεννόηση μαζί της.
Από την αρχή έδειξε διάθεση να λουφάρει, σχολιάζοντας πόσο μεγάλη πούτσα έχω, πως θα την γαμήσω και ότι θα πονάει κλπ.
Στη συνέχεια ξεκίνησε το στοματικό, στο οποίο ζοριζόταν καβλωτικά να κάνει dt, με πολλά σάλια να της φεύγουν και έντονο gag reflex όταν της τον κάρφωνα στο λαρύγγι. Μου έγλειψε τον κώλο καλά. Ενώ χρειάστηκε πολύ καθοδήγηση στο γλύψιμο ποδιών και μασχάλης.
Στο γαμήσι γενικά ζοριζόταν στο σφυροκόπημα, με αποτέλεσμα να κάνουμε συχνά breaks που ήταν εκνευριστικά και να πηγαίνει για κατούρημα...Κεφάλι σε τοίχο!
Mε τα πολλά δέχτηκε να την γαμήσω από κώλο. Κατά τη διάρκεια του πρωκτικού, ενώ είχα ανεβάσει μέτρια ταχύτητα, μου ζήτησε να σταματήσω και έτρεξε στην τουαλέτα όπου άρχισε να κλάνει δυνατά και να χέζει...Κεφάλι σε τοίχο!Με ελαφράΧαμόγελο με γλώσσα
Μετά από αυτό και αφού πλύθηκε, την έφερα γονατιστή στο δωμάτιο όπου την έβαλα να μου γλύψει πόδια, πούτσα και κώλο. Αποπειράθηκα να την χύσω στο πρόσωπο, όμως τραβήχτηκε με αποτέλεσμα τα φλόκια να σκάσουν στο σώμα της...Μαλακία
Λαμβάνοντας υπόψη το κόστος ήταν μια αδιάφορη συνάντηση, με μια κοπέλα που κινείται στα όρια της χαζομάρας, του ψωνίσματος και wannabe star...Κεφάλι σε τοίχο!
Δε θα την ξανασυναντούσα, διότι υπάρχουν πολλές κοπέλες με πολύ καλύτερο πακέτο υπηρεσιών, καλύτερη εμφάνιση και χαμηλότερο κόστος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
370€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.607
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 Julious, xratsas, TOMCRUISE και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2022
Το γλειφωκολι το χρεώνει έξτρα ???
29 Ιουλίου, 2022
όχι δε μου το χρέωσε
29 Ιουλίου, 2022
"Διεκοψε το πρωκτικο για να παει να χεσει"
Εκλασα κι εγω στο γελιο ρε φιλε
Πωπω πολυ καλτ σκηνικο.
Ηρωας που καταφερες να τελειωσεις
T
troubaman
review reaction 3 Julious, TOMCRUISE
29 Ιουλίου, 2022
και πληρωσες και 370 για να δεις αυτο το σκηνικο????????
review reaction 1 Julious
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4