Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 14 10
Call-Girls 37722
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καθηλωμένος με τα πλάνα μου στο διπλό κρεβάτι. Θηριώδης, κενόσοφος, μορφή συμβιβασμένη σ’ ότι επιβάλλει η σύγχρονη ζούγκλα, σκόπευα να πληρώσω για να ακούσω το ποίημα. Haiku φωνηέντων.

Ονειρευόμουν το πλαϊνό μέρος του στήθους, το άρωμα των ιδρωμένων γλουτών, τα περιποιημένα άκρα, το νάζι στη φωνή και την κοφτή ανάσα που προκαλεί η παλινδρομική κίνηση της λεκάνης.

Σκότος. Το απέναντι κτίριο συνωμοτούσε εναντίον μου. Τεράστιο, βαρύ, άκαμπτο, προσγειώθηκε άξαφνα στο στήθος μου. «Το τσιμέντο θα σε συνθλίψει γέρο, δεν υπάρχει διέξοδος», έσκουξαν οι επίγειες κεραίες.

Το τετράποδο με τα γυαλιά με σκούντηξε. «Ξύπνα, ήρθε! Ξύπνα να γαμήσεις». Με την πραγματικότητα αλλοιωμένη κάτω από τις παρεμβολές της μνήμης, με τ’ αδιάφορα να διογκώνονται, αιωρήθηκα ως την πόρτα. Πλαστή φιγούρα του Rousseau.

Η κοπέλα μπήκε διστακτικά στο δωμάτιο, σαν να τρύπωνε σ´ απαγορευμένη κρύπτη. Ας πούμε ότι ντράπηκε τον γυμνό ώριμο άντρα και τον ξεδοντιάρη Σκύλο, που εκείνη την ώρα τακτοποιούσε τον απαγορευμένο καρπό πάνω στο κομοδίνο.

Καθώς το φαιδρό αδέσποτο προειδοποιούσε ψιθυριστά για επικείμενη φόλα, την πλησίασα και με ευγένεια της φίλησα το χέρι. Όταν ορθοπόδησα την κοίταξα βαθειά στα μάτια και χάιδεψα στοργικά τον πισινό της. Την έφερα κοντά μου και τη φίλησα απαλά στο στόμα.

Της εξήγησα ότι το μόνο που χρειαζόμουν ήταν να ικανοποιήσω την ακατανίκητη σεξουαλική μου επιθυμία. Τη διαβεβαίωσα ότι δεν είμαι ο μπετόβεργας ο μουνοξεσκιστής και έδειξε να ηρεμεί.

Επέστρεψε στη σκηνή μόνο με την πετσέτα και έκατσε στην γωνία του κρεβατιού προσπαθώντας να νιώσει άνετα με τη γύμνια.

Το πρόσωπό της είναι όμορφο, με ανατολίτικα χαρακτηριστικά, πλεγμένη ουκρανική και αζέρικη ρίζα. Το σώμα της είναι γεμάτο, πολύ σφιχτό, με σκούρο απαλό δέρμα και μεγάλο φυσικό στήθος.

Τα αγγλικά της περιορίζονται στα βασικά, όποτε η σύνδεση απαιτούσε τη χρήση του σώματος. Την πήρα στο στόμα μου ανοίγοντας τα πόδια της, διευκολύνοντας τη γλώσσα μου να βρει το πιο ευαίσθητο σημείο της κλειτορίδας της. Χρησιμοποίησα την μύτη και το πηγούνι μου για να ερεθίσω όλη την περιοχή και γρήγορα άρχισε να ανασαίνει βαριά, χωρίς ωστόσο να παραδίδεται ολοκληρωτικά. Συγκρατούσε την ορμή της.

Τοποθέτησα τις πατούσες της στους ώμους μου και με τα δάχτυλά μου εξερεύνησα τον κόλπο της. Η γλώσσα μου συνέχισε με τακτικό ρυθμό να ικανοποιεί τη γύρο περιοχή. Μπαμ! Το τείχος έπεσε, το όρος της φωτιάς ήταν δικό μου.

Ο Σκύλος με ορθωμένο τον ανδρισμό γέμισε το στόμα της. Βαθύ τσιμπούκι, αισθησιακό, ζωντανό. «Μου το χρώσταγες», βόγκηξε ο κόπρος.

Ξεκίνησα ιεραποστολικά να μπαινοβγάζω αργά τη σκληρή μου φύση μέσα της. Ο ρυθμός έγινε έντονος. Τη φιλούσα λαίμαργα. Γυρίσαμε στο πλάι, μπρούμυτα, στα τέσσερα.

Η ερωτική έλξη ανίκητη,
Η γυναίκα παραδομένη,
Ο άνδρας φρουρός,
Τα δεσμά κομμένα,
Ολοκλήρωσα χωρίς τύψεις στο στήθος της. Με κοιτούσε υποτακτικά καθώς άπλωνε το σπέρμα μου πάνω στο σώμα της.

Σκέφτηκα να την κρατήσω άλλη μια ώρα. «Σύνελθε», με επέπληξε ο Σκύλος. Ξάπλωσα ξανά στο νοικιάρικο κρεβάτι και χάζεψα τον κόκκινο λεκέ στην μαξιλαροθήκη. Κραγιόν. Οι γυναίκες διαλύονται σιγά σιγά μέσα μου. Έχουν πάψει εδώ και χρόνια να καθορίζουν την ύπαρξή μου.

Ύστερα θυμήθηκα τα μαγνητάκια στο ψυγείο της και τη σιωπή στο άδειο διαμέρισμα. Την πιο όμορφη σιωπή που υπήρξε ποτέ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
9.445
Πόντοι:
6.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tampalouka, doc_lin, PanasEros και 41 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2022
Επικη κριτικη!
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, TOMCRUISE, olddog και 2 άλλα μέλη
29 Μαΐου, 2022
Ερωτική πράξης με έναν συγγραφέα θα πρέπει να αναγράφεις.... Συνέχισε
review reaction 1 review reaction 3 review reaction 2 hornyasfuck, TOMCRUISE, olddog
29 Μαΐου, 2022
Κρίμα να μην γνωρίζει ελληνικά, να διάβαζε την κριτική σας και να καμάρωνε για την έμπνευση που σας έδωσε...
review reaction 1 review reaction 3 review reaction 2 safe, hornyasfuck, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
31 Μαΐου, 2022
Γάμα εσύ, να διαβάζουμε εμείς !
review reaction 1 Kavouras13, Διαγραμμένο μέλος 201295
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4