Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπλε φως σε αναλαμπές,
Μπλε φως μονότονο,
Ροδάκια στον διάδρομο, ορός που στάζει.

Έκλεισα την πόρτα βρίζοντας. Είχα σηκώσει το τηλέφωνο μηχανικά, λες και η συνουσία μπορούσε να σώσει μια σμπαραλιασμένη μέρα. Έπρεπε να ήμουν αλλού.

Η Μαρίνα κράταγε το ταμείο στον φούρνο.
Ευγενική, πληθωρική, ροζ στα τριάντα της. Μια γυναίκα και ένα κουτάβι που μόλις ολοκλήρωνε την «άγρια» ηλικία. Άτεχνος, αδάμαστος, κοντοκουρεμένος, ανίκητος. Εκατό ζωές παλιά, ένας άλλος άνθρωπος, ένας άλλος κόσμος. Η τυρόπιτα σε δραχμές, ο έρωτας αληθινός, οι σχέσεις με μπέσα.

Χτύπησε απαλά την πόρτα και μπήκε παγωμένη. Έβγαλε την μάσκα και με χαιρέτησε διστακτικά. Η νταρντάνα με τ´ ασιατικά χαρακτηριστικά και το ελαφρύ μακιγιάζ, διάβασε την απογοήτευση αλλά δεν κατάλαβε. Κουβέντες πολλές δεν είχαμε. Στον Άδη εγώ, στη δοκιμασία της αυτή.

Περίμενα σαν υπνωτισμένος στο κρεβάτι. Την είχα σχεδόν ξεχάσει όταν με πλησίασε. Τη φίλησα και την άφησα να κάνει τη δουλειά της. Έμεινα αρκετή ώρα στο στόμα της. Κοίταζα στον καθρέφτη τις φιγούρες να σαλεύουν στο ημίφως. Ο τρόπος της με ηρέμησε, με συνεπήρε, με καύλωσε.

Τότε συνέβη. Ποια ρωγμή άνοιξε; Ποιος σατανάς; Ποιο ξεπλατισμένο δαιμόνιο; Ποια ανάγκη;

Την αισθάνθηκα στον αέρα, την άκουσα να μουρμουράει, την άγγιξα. Η είσοδος της πολυκατοικίας, η οσμή μαγειρειού ανακατεμένη με κλεισούρα μέχρι να φτάσω στην πόρτα της, η βαβούρα από τον φωταγωγό. Όλα μπροστά μου - τα σκληρά σεντόνια και η Μαρίνα.

Χωρίς ρεζέρβα, ωμός, εκτεθειμένος πλέον, της έβγαλα το εσώρουχο και με την ίδια νεανική ορμή που ανέβαινα τη σκάλα, την ερωτεύτηκα. Την πήρα στο στόμα μου από ανάγκη, δέχτηκε το δάχτυλό μου με ευχαρίστηση. Δέχτηκε τη γλώσσα μου παντού στο κορμί της. Τα μεγάλα στήθη της, που έπαψαν ν´ αμύνονται στη βαρύτητα, τρίβονταν στο πρόσωπό μου. Δάγκωνα και πιπίλαγα τις έντονες θηλές της, ζούλαγα άγαρμπα τις γάμπες και τα γεμάτα οπίσθιά της. Ακολούθησα μαγεμένος τον ερωτικό χορό.

Τελείωσα και έμεινα μέσα της αρκετή ώρα, η «Cybele» του Rubens με κρατούσε αγκαλιά στοργικά. Όσο με παρηγορούσε, άφησα να στραγγίξει πάνω της κάθε χρόνος νεότητας, κάθε λεπτό φυλακισμένης εφηβείας.

Αφού φρεσκαριστήκαμε, χωρίς λόγια, της έδειξα τα χρήματα στο κομοδίνο και της επέτρεψα να φύγει πριν ολοκληρωθεί η ώρα. Σάστισε. Με κοίταζε καθώς φορούσε τις μπότες της αδυνατώντας να με κατανοήσει. Οποιαδήποτε επανάληψη θα ήταν μάταιη.

Έγραφα και έσβηνα.
Ίσως δεν έπρεπε να ανεβάσω την κριτική.
Ο έφηβος με τις ρυτίδες,
Που μπέρδεψε τις φιγούρες στο σκοτάδι,
Που ξεγύμνωσε την ψυχή του,
Κάτω από στρώματα νηφάλιου βίου,
Πέτυχε την υπέρβαση.

Καλή χρονιά, υγεία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
9.445
Πόντοι:
6.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PanasEros, maradona7, George_1969 και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2021
Χρόνια πολλά με υγεία φίλτατε, ελπίζω να σας ζεσταίνει ακόμη η ανάμνηση του κόρφου που εγκόλπωσε την ανάγκη σας. Καπέλο
review reaction 1 TOMCRUISE, Yatoputso, hornyasfuck και 3 άλλα μέλη
27 Δεκεμβρίου, 2021
Είσαι ένας σύγχρονος...Παπαδιαμάντης! Γράφεις πάντα έτσι αλληγορικά;
review reaction 1 TOMCRUISE, Yatoputso, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
27 Δεκεμβρίου, 2021
Κάλε μου φίλε @miraculous mandarin χρόνια πολλά! Ακριβώς όπως το αντιληφθήκατε αγαπητέ. Ζεστασιά…
review reaction 1 miraculous mandarin, TOMCRUISE, Yatoputso και 2 άλλα μέλη
28 Δεκεμβρίου, 2021
Με χαρά ανάγνωσα τα λόγια σου.... βεβαρημένα με τη σκληρή αλήθεια της ακόμα πιο σκληρής πραγματικότητας.
Περιμένω να διαβάσω ήδη την επόμενη κριτική σου διατυπωμένη από τον ποιητικό σου οίστρο. Καπέλο
review reaction 1 TOMCRUISE, Yatoputso, olddog και 2 άλλα μέλη
28 Δεκεμβρίου, 2021
Δεν κατάλαβα Χριστό...μη γράφετε ποίηση ρε παιδιά, at bourdela.com είμαστε...κοινως σου άρεσε;ήταν κορμάρα?ήταν χοντρή,σωστή επαγγελματίας;προς τι πρόγραμμα το πάει ;; δηλαδή ήμαρτον
review reaction 3 review reaction 1 dorcel, enigma 17, Karavas85 και 3 άλλα μέλη
28 Δεκεμβρίου, 2021
Like whispered dreams, Your eyes can't see ...
review reaction 1 olddog, hornyasfuck
28 Δεκεμβρίου, 2021
Μα πού τα βρίσκετε...Τι έμπνευση...
review reaction 1 olddog, hornyasfuck, TOMCRUISE
28 Δεκεμβρίου, 2021
@dorcel Παπαδιαμάντης; Ἀπό ἄποψη ταλέντου, ναί. Ἀπό ἄποψη στύλ-ὕφους μᾶλλον ταινίες τοῦ David Lynch θυμίζουν.

Ἄρα, @olddog Σίγουρα δέν εἶσαι συγγραφέας καί/ἤ σεναριογρα΄φος;!

@andronikos Ναί, ἄλλος κόσμος, ἄλλη φιλοσοφία...
review reaction 1 olddog, TOMCRUISE, andronikos3
28 Δεκεμβρίου, 2021
Και μετά ήρθαν οι μέλισσες ρε τι ζούμε??‍♂️ πάντως για να το λες παίχτη ξέρω γω που τα βρίσκεται και τα γράφεται πάντως τι να πω έχω μινει παγωτό

review reaction 3 hornyasfuck
28 Δεκεμβρίου, 2021
@blizardeye , μαέστρο, πάντα εύστοχος, μείνετε μαζί μας…

@Ωρίων σας ευχαριστώ πολύ για το σχόλιο.

Φίλε μου @hornyasfuck δεν ασχολούμαι με την σύνταξη κειμένων, εκτός από τις κριτικές μου. Ωστόσο, ο «άλλος κόσμος», όπως σωστά έθιξες, με γοητεύει αφάνταστα.

@dorcel ευχαριστώ για τη φιλοφρόνηση αλλά απέχω έτη φωτός. Ίσως σε κάποια άλλη ζωή. Ο λέξεις δεν μ’ επέλεξαν.

@andronikos αν δεν μπορείτε να κατανοήσετε τα σχόλια που αφήνω κάτω από τη βαθμολογία, ακολουθούμε δρόμους παράλληλους, άρα πιθανότατα δεν θα σας φανούν χρήσιμες οι πληροφορίες μου ως «οδηγός». Ας κάνω όμως μια προσπάθεια: Νταρντάνα έως εύσωμη, με παραπλανητικές φωτογραφίες, πεσμένο στήθος και γεμάτα οπίσθια. Πρόσωπο στρογγυλό με όμορφα χαρακτηριστικά. Καθυστέρησε λίγο στο μπάνιο. Δεν μιλήσαμε, κάναμε έρωτα και για δέκα λεπτά ένιωσα έφηβος. Κάνει ωραίο στοματικό, φιλάει βαθειά και στο κρεβάτι φέρθηκε σαν φιλενάδα. Μου άρεσε.

@redb χαίρομαι που απολαμβάνεις τον σχολιασμό των συναντήσεών μου. Περιέγραψες την κυρία με ακρίβεια στην κριτική σου. Οι ομοιότητες πολλές.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10