Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μέσα στα σκοτάδια, ζαρωμένος, δυσκίνητος, νωθρός, ακολουθεί τις «αλλήθωρες, ρυτιδωμένες κόρες», σε μια αιώνια κίνηση. Φθηνά ξενοδοχεία, ωριαίες συναντήσει, πορνό, ο Όμηρος γυμνός.

Η σεξουαλική ικανοποίηση δεν είναι μια απλή εξίσωση εικόνων και τεχνικής. Ο παράδεισος δεν είναι εύκολη υπόθεση.
Ωστόσο, μια γερή δόση αυτογνωσίας, ο έλεγχος των αισθήσεων και μια ξύπνια, ζωηρή εταίρα μπορούν να μετατρέψουν τη ζωώδη ευφορία σε ανθρώπινη έκσταση.
Η ομίχλη διαλύεται και η ηδονή μετατρέπεται σε ακέραιο κερδισμένο βίωμα.
Οργασμός σε απόλυτη διαύγεια,
Ψυχική ηρεμία.

Με τους αγκώνες της να στηρίζονται στο στήθος μου και κοιτώντας με ευθεία στα μάτια, με ρώτησε τι μου αρέσει σε μια γυναίκα. Της απάντησα ότι μου αρέσει να βλέπω μια γυναίκα ευχαριστημένη, μια γυναίκα ικανοποιημένη. Με φτιάχνει να το έχω καταφέρει εγώ αυτό.

Χαμογέλασε έξυπνα και με ξαναρώτησε τι μου αρέσει στο σώμα μιας γυναίκας. Της απάντησα πως μου αρέσει το μισάνοιχτο στόμα όταν αρχίζει να ανασαίνει βαριά, τα κλειστά βλέφαρα που κρύβουν τις διεσταλμένοι κόρες των ματιών και οι φλέβες που εμφανίζονται στον λαιμό όταν η στιγμή πλησιάζει.

«Είσαι δύσκολος», μου είπε.
«Όχι, είμαι πολύ εύκολος», της απάντησα και τη φίλησα.
«Έλα να σου δείξω», ψιθύρισα καθώς μετρούσα την κοιλιά της και πλησίαζα το όρος της Αφροδίτης.

Δέχτηκε τα δάχτυλά μου και μου χάρισε τα υγρά της. Τα δέχτηκε και στις δυο τρύπες της. Όταν ήταν έτοιμη, τη γύρισα στο πλάι και μπήκα μέσα της. Με τα χέρια μου χάϊδευα την κλειτορίδα της καθώς με αργές κινήσεις σφήνωνα τον ανδρισμό μου στο στενό της ηδονής. Ταιριάξαμε τα σώματά μας τέλεια.

Ο ρυθμός έγινε γρήγορος, τα χέρια της έσφιξαν τους καρπούς μου και αναστέναξε έντονα. Οι ένοικοι του καταλύματος ξαφνιάστηκαν. Στα βάθη της ζούγκλας, ο Ταρζάν νικητής αγκαλιά με την Τζέιν.

Τη χάζευα καθώς σαπούνιζε το σώμα της.
Το μάτι μου ευχαριστήθηκε: Ούτε πλαστικές, ούτε προσθήκες, ούτε τατουάζ.
Μια καθημερινή κοπέλα, περιποιημένη, με απαλό δέρμα, έξυπνη, άνετη, με ταπεραμέντο παλλακίδας.

Ωστόσο, δεν είναι η γυναίκα που θα κερδίσει όλα τα βλέμματα στον δρόμο. Δεν είναι κομμάτι της νέας βιομηχανίας των αισθήσεων. Το σώμα της δεν είναι γραμμωμένο, με στήθος 2,5 που δεν αντιστέκεται στην βαρύτητα και τα οπίσθια λίγο γεμάτα ,θυμίζει περισσότερο μια γλυκιά νεαρή καθηγήτρια πιάνου.

Η εικόνα αυτή αντισταθμίζεται από την έμφυτη σεξουαλική νοημοσύνη. Αφιερώνεται στον παρτενέρ της, ρωτάει τι του αρέσει-σε καλά αγγλικά και ίσως ασυναίσθητα βρίσκει τον τρόπο να προσαρμοστεί στις ανάγκες του. Μπορεί να κάνει έναν άντρα χαρούμενο.

Αφρόλουτρο, πετσέτες, και μια βιασύνη να την ξαναπάρω. Από την ντουζιέρα στο πάτωμα. Εγώ όρθιος μπροστά της, πίεσα τον ανδρισμό μου στον ουρανίσκο της. Με βασάνισε στο στόμα της, αργά, ικανοποιητικά και όσο βαθειά μπορούσε. Αλλάξαμε αρκετές στάσεις ώσπου ιδρωμένος τελείωσα στην πλάτη της.

Στην επιστροφή δεν είχα όρεξη για κουβέντες. Ήθελα να απολαύσω μια ισορροπία που σπάνια βρίσκω. Τον έβαλα στο πίσω κάθισμα και ξεκίνησα ήρεμα. Τον κοίταζα φευγαλέα από τον μεσαίο καθρέφτη. Κουλουριασμένος, με την μουσούδα κάτασπρη πλέον, δέσμιος της ερωτικής επιθυμίας, πάντα ανικανοποίητος, χάζευε τους στολισμένος δρόμους.

«Την σκέφτομαι και καβλώνω», αναλογίστηκε ανασαίνοντας βαριά.
«Δεν είναι θέμα ανακούφισης δύσμοιρε», του απάντησα και γκάζωσα να προλάβω το κόκκινο φανάρι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
9.445
Πόντοι:
6.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PanasEros, TOMCRUISE, Helluvatime και 49 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Δεκεμβρίου, 2021
Καλά ε έγινε του Artificial Inteligence Ναι!Ναι! την Επόμενη φορά βάλτε Ethernet να συνδεθείτε Χαχαχα!Χαχαχα!


P
paparovicz
review reaction 3 olddog
02 Δεκεμβρίου, 2021
πως τα καταφερνεις ρε παλιοσκυλε και μας φτιαχνεις καθε φορα ? την ειχα που την ειχα βαλει στο ματι , διαβαζω και σενα ... θα μας βαλεις σε εξοδα μου φαινεται !
review reaction 1 review reaction 3 Constantinos27, hornyasfuck, roughfucker και 2 άλλα μέλη
02 Δεκεμβρίου, 2021
1 like είναι πολύ λίγο! Καπέλο
review reaction 1 review reaction 2 Constantinos27, hornyasfuck, olddog και 1 ακόμα μέλος
03 Δεκεμβρίου, 2021
"...Της απάντησα ότι μου αρέσει να βλέπω μια γυναίκα ευχαριστημένη, μια γυναίκα ικανοποιημένη. Με φτιάχνει να το έχω καταφέρει εγώ αυτό."

Ε λοιπόν αγαπητέ, σας νοιώθω πολύ οκείο, εσάς και το γέρικο πλην όμως ζωηρό ακόμη σκύλο σας. Χαμόγελο Μάλιστα βλέπω με θαυμασμό - και μια δόση φθόνου Ματάκι - πως αξιοποιήσατε στο έπακρο την ώρα σας με διπλή δόση! Τα σέβη μου. Καπέλο
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck, Ωρίων και 2 άλλα μέλη
03 Δεκεμβρίου, 2021
Προσοχή στὰ φανάρια! Ὑπάρχουν καί πεζοί... ΚαπέλοΚαπέλο
review reaction 3 review reaction 2 pavlos23, Constantinos27, olddog
26 Δεκεμβρίου, 2021
Μύστη δεν είσαι ποιητής..
είσαι στιχάκι..
Καπέλο
review reaction 2 hornyasfuck, olddog
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6