Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Άπλωσα στο πάτωμα τον χάρτη ψάχνοντας τον νέο μου προορισμό. Κάστρα, σύννεφα, κουκλόσπιτα. Ο άντρας κυνηγός σε κονσέρβα.

Πρώτα η φαντασία πλάθει την εικόνα. Ο ήχος γεννάει την πραγματικότητα και η αλήθεια παρελαύνει.

Έστησα το εμβατήριο και συγχρονίστηκα ασυναίσθητα με τους βηματισμούς των εραστών που πέρασαν και διηγήθηκαν την ιστορία τους. Παράξενο παιχνίδι του ψυχισμού, που μου χαλάει την αρμονία της αναμονής, πίσω από την κλειστή πόρτα. Είχα όμως ανάγκη από μια νίκη.

After Shave λοιπόν, μοκέτα γερασμένη, και φάλτσα τύμπανα αρχαίου χορού.
Goodnight, Texas - “The Railroad”,
Άνθος ξερό στις ράγες του χειμώνα.

Μου συστήθηκε με το ψευδώνυμό της απλώνοντας το χέρι της προς το δικό μου. Την τράβηξα πάνω μου και την φίλησα βαθειά. Τα κατάλαβε όλα αμέσως.

Ντυμένη όπως αρμόζει σε τέτοιες συναντήσεις, πάνω στα τακούνια της, εξέπεμπε σιγουριά και δυναμισμό. Το σώμα έντονα θηλυκό, μετρίου αναστήματος, περιποιημένη από την κορυφή ως τα νύχια, με υπέροχο στήθος και πρόσωπο λαμπερό. Τα τατουάζ, στη λευκή επιδερμίδα της, δεν ήταν απαραίτητα, ενώ ο ιδιότροπος μπορεί να καταλογίσει μια χαλαρότητα στα οπίσθια.

Φρεσκαριστήκαμε και χαμήλωσα τα φώτα να ξορκίσουμε τον θάνατο. Με πήρε στο στόμα της και αφέθηκα στην περιποίηση της γλώσσας της. Λίγο χέρι που δεν με ενόχλησε, κοίταγμα στα μάτια και οργασμός.

Ο τρόπος που σηκώθηκε από το κρεβάτι και τίναξε τα μαλλιά της προς τα πίσω, μου εντυπώθηκε. Με προετοίμασε για τον δεύτερο γύρο.

Όταν επιστρέψαμε τη χάιδεψα, την έγλυψα, την εξερεύνησα με τα δάκτυλά μου, ήθελα να την ικανοποιήσω. Με ξύπνησε από έναν λήθαργο εβδομάδων. Οι στάσεις εναλλάχθηκαν. Με εμπιστεύτηκε ώσπου τελείωσα στο στήθος της.

Έως έναν βαθμό την άφησα να διαχειριστεί τον χρόνο και τον τύπο της συνάντησης και η Milla με περιποιήθηκε σαν να ήμουν ο εραστής της. Ήταν υπέροχη.

«I must leave now», με πρόδωσε.
Ο χρόνος τελείωσε , οι δείκτες μίλησαν.
Με φίλησε με πάθος, έκρυψε τα πράσινα μάτια της και χάθηκε στον διάδρομο. Ταξίδεψε ως την άκρη του κόσμου.

Φόρεσα το καπέλο μου και ανέπνευσα φρέσκο αέρα,
Γυαλιά στην άσφαλτο τσίριξαν κάτω απ τις μπότες μου,
Κοίταξα γύρω μου αόριστα,
Ο κοπρος άφαντος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
9.445
Πόντοι:
6.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PanasEros, Ntaffy2, eridon1877 και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού