Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 6 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η συνάντηση κανονίστηκε εύκολα μέσω του γραφείου. Η κοπέλα στην ώρα της. Εμφανισιακά είναι περίπου ότι βλέπετε στις φώτος, με μη σημαντικές διαφορές. Τα φάουλ ξεκίνησαν από την αρχή: 1) Δε μιλάει καθόλου αγγλικά και συμπεριφέρεται σαν να απαιτεί να καταλαβαίνουμε ρώσικα. 2) Ζήτησε τα χρήματα από την αρχή.
Στο στοματικό το πάλευε για dt με μπόλικα σάλια, αλλά συμπεριφερόταν σαν να είχε κόφτη υψηλών ταχυτήτων πράγμα που ξενέρωνε.
Δεν αφήνει δάκτυλα. Το γλυφοκώλι της είναι τυπικό, απλά για να δικαιολογήσει τα έξτρα χρήματα που παίρνει.
Την έστησα στα 4 και αφού έβαλε μπόλικο τζελ τόσο στην πούτσα μου όσο και στο μουνί της, μπήκα με δυσκολία. Βόγγαγε και φώναζε σαν να την σφάζουνε, προσπαθούσε να κλέψει και γενικά συμπεριφερόταν σαν να κάνει αγγαρεία. Δεν άφηνε δάκτυλα στον κώλο και με ενημέρωσε ότι δεν κάνει πρωκτικό.
Επειδή, έβλεπε ότι δεν τελειώνω γρήγορα σταμάτησε και μου έγραψε στο translator ότι πονάει και να μην γαμάω τόσο δυνατά. Στο μεταξύ κινούμουν πραγματικά στο 60% της ταχύτητας μου και όχι πλήρη στύση. Οπότε κατάλαβα ότι η κοπέλα δεν το έχει και δεν ενδιαφέρεται να με ικανοποιήσει, αλλά να τελειώνουμε...Κεφάλι σε τοίχο!
Με τα πολλά την γάμησα λίγο ιεραποστολικά και στον αέρα στην αγκαλιά μου και μετά την έβαλα να μου κάνει γλυφοκώλι και πίπα για να τελειώσω, το οποίο έκανα βαριεστημένα στην πλάτη της. Αξιοσημείωτο ότι με ενημέρωσε να μην χύσω στο στόμα της ενώ το προσφέρει στις υπηρεσίες της.Κεφάλι σε τοίχο!
Η κοπέλα κάνει εμφανώς αγγαρεία, οι υπηρεσίες της είναι επιπέδου μπουρδέλου με 20 ευρώ. Πρέπει να αναφέρει στις υπηρεσίες της ότι sex depends on size. Σε καμία περίπτωση δε συστήνεται σε fan του pse.
Στο τέλος βλέποντας τις τζόντες του ξενοδοχείου, σκέφτηκα ότι θα πέρναγα καλύτερα και πιο οικονομικά να μην την φώναζα και να τράβαγα μαλακία με τις τζόντες....Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
ΥΓ. Σε σύντομη αποτίμηση των υπηρεσιών που έχω λάβει από κορίτσια πρώην ΕΣΣΔ που έρχονται ως city tours με τα 3 γνωστά γραφεία, παρατήρησα ότι οι περισσότερες μου πρόσφεραν επιεικώς μέτριες υπηρεσίες. Οπότε μέχρι νεωτέρας και μόνο εφόσον έχω εγγυήσεις ότι συγκεκριμένες κοπέλες, προσφέρουν τις επιθυμητές υπηρεσίες θα ξαναπάρω κοπέλα τέτοιου τύπου. Μέχρι τότε μαύρο!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 28, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.607
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Diblasi, xagnostos2006, piko και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2021
παει την ξεκωλομουνιάσατε κι αυτην, εν μερη λογικο λογω σωματοτυπου
review reaction 1 hornyasfuck
31 Οκτωβρίου, 2021
Αν πήγαινες στο ΑΤ, μάλλον θα περνούσες καλύτερα και θα ήσουν κερδισμένος κατά 170 Ευρώ...
review reaction 1 hornyasfuck
31 Οκτωβρίου, 2021
Είπε τον δεσπότη Παναγιώτη μάλλον...
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3