Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 43 10
Call-Girls 76950
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρόσφατη συνάντηση με Ινεσα, incall ραντεβού στο γνωστό ξενοδοχείο στην Λεωφόρο της αμαρτίας.

Η Ινεσα είναι μια πολύ όμορφη κοπέλα με ιδιαίτερα χαρακτηριστικά. Είναι σχιστοματα με υπέροχα πράσινα μάτια που κάνουν έναν πολύ ωραίο συνδιασμό. Το σώμα της είναι σφιχτό με πολύ ωραίο κωλαράκι, ωραίο δέρμα και μικρό στήθος αλλά με ωραίες ρόγες. Γενικά στο σύνολο είναι μια σέξι κοπέλα με σώμα όχι μοντελε αδύνατο, αλλά σφιχτό και σχετικά γυμνασμένο.

Η Ινεσα ήταν πολύ ορεξατη, χαμογελαστή, βλέμμα καυλωτικο, φωνή ναζιαρικη και συμπεριφορά πολλά υποσχόμενη για την συνέχεια. Με έκανε να χαλαρώσω και να νιώσω άνετα με τα φιλιά, τα χάδια και τη τσαχπινια της.

Στα του αγώνα..

Η κοπέλα όσο γλυκιά και τσαχπινα είναι, άλλο τόσο πουτανια βγάζει. Μπορεί να κινηθεί και σε PSE κατάσταση και το δείχνει από την αρχή με την πολύ καλή, βαθιά και με ζήλο πίπα της. Την περιποιήθηκα κι εγώ για λίγο και γουστάρει τρελά το μωρό. Στη συνέχεια έγινε δυνατό παιχνίδι με την Ινεσα "υγρή" και να γουστάρει και εμένα να δίνω πόνο σε κάθε πιθανή στάση που μου ήρθε εκείνη τη στιγμή. Αντέχει το σφυροκόπημα είναι ορεξατη, δείχνει να απολαμβάνει και να γουστάρει αυτό που κάνει, τουλάχιστον με εμένα.

Θα την ξανά συναντήσω για την θετική ενέργεια, την τσαχπινια και γιατί πέρασα πάρα πολύ καλά από το πρώτο λεπτό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 10, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Niko_Like
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
116
Likes:
4.928
Πόντοι:
17.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Leviathan, Stef68, alpula και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού