Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Call-Girls 21127
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρόσφατη συνάντηση με Πωλίνα. Η συνάντηση έγινε στον χώρο της, σε πολυτελές ξενοδοχείο στη Συγγρού.

Επέλεξα την Πωλίνα γιατί μου άρεσε ο συνδυασμός ξανθιάς, με πράσινα μάτια και λευκή επιδερμίδα.

Η Πωλίνα είναι ένα πολύ όμορφο κορίτσι δηλώνει και φαίνεται 21 καθώς έχει πολύ γλυκό προσωπάκι και βγάζει φουλ νεανικότητα και φρεσκάδα. Είναι ξανθιά με ωραία πράσινα μάτια και απαλή λευκή επιδερμίδα. Το σώμα της έχει καλές αναλογίες, ωραίο σφιχτό κωλαρακι στήθος όχι μεγάλο αλλά στητο με ωραίες ρόγες.

Στα του αγώνα..

Η Πωλίνα ήταν πεντακάθαρη, χαμογελαστή και τσαχπινα. Με ξεκίνησε με γλωσσοφιλα και ωραία χαϊδέματα.. GFE κατάσταση.. μέχρι να φτάσει χαμηλά για να ξεκινήσει την πίπα. Η πίπα της ήταν καλή με κοίταγε στα μάτια με σέξι βλέμμα..πολύ καυλωτικο! Ο πρώτος γύρος τελείωσε γρήγορα. Μπάνιο και μετά λίγο κουβεντουλα, πριν τον δεύτερο γύρο όπου μου είπε ότι γουστάρει πολύ τις γυναίκες και να ξανάρθω με την κοπέλα μου ή να πάρω Duo, για να κάνουνε παιχνίδι.. Επανάληψη σε ποιο αργούς ρυθμούς με εναλλαγές στάσεων και δυνατό αυτή την φορά σφυροκόπημα διάρκειας, για να έρθει το τέλος.

Θα την ξανά συναντούσα για την ομορφιά, το χαμόγελο και την διάθεση που έδειξε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 13, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Niko_Like
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
112
Likes:
4.793
Πόντοι:
17.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, donator και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού