Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 30 10
Call-Girls 51480
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Διαβάζοντας τις πολύ θετικές κριτικές και βλέποντας τις πολύ ελκυστικές φώτος της, αποφάσισα να την συναντήσω.
Η συνεννόηση ήταν εύκολη με το γραφείο. Η κοπέλα έφθασε στην ώρα της. Βλέποντας τη, νόμιζα ότι ήταν κάποια άλλη, διότι η διαφορά από τις φώτος της είναι μεγάλη, λόγω της παλαιότητάς τους.
Η κυρία είναι 45+, πολύ καλά διατηρημένη αλλά με εμφανή τα σημάδια του χρόνου και των αισθητικών παρεμβάσεων στο πρόσωπό της. Πολύ όμορφο στήθος για την ηλικία της. Παραφωνία κατά την γνώμη μου ο υπερβολικά μεγάλος κώλος.
Στα του αγώνα, με ρώτησε εξαρχής με πολύ επαγγελματικό ύφος τι θέλω και το ανάλογο αντίτιμο, πράγμα που δε μου άρεσε. Επίσης, έφαγε 10 λεπτά στο μπάνιο πριν το πρώτο γύρο και άλλα 10 λεπτά μετά το πρώτο γύρο με εμφανή σκοπό να μειώσει το χρόνο παρεχώμενων υπηρεσιών.
Στον αγώνα δεν αντέχει deep throat και mouthfuck. Δέχεται ελεύθερα δακτυλοσκοπήσεις και κωλοσκάμπιλα, με αποτέλεσμα να της αφήσω αποτύπωμα της παλάμης μου στο αριστερό κωλομέρι...Ναι! Γλύφει αισθησιακά κώλο....Ναι! Αν και ο κώλος της είναι εμφανός δουλεμένος, αντέχει με μέτρο σφυροκόπημα. Φάουλ ότι στο 2ο γύρο και ενώ την έπαιρνα μόνο από το μουνί, με δυνατές πουτσιές στα 4 μου ζήτησε να σταματήσουμε και να την χύσω γιατί κουράστηκε και πονάει...Money Mouth
Συμπερασματικά, πρόκειται για μια επιλογή στην κατηγορία των 45+, εμφανίσιμη και καλοδιατηρημένη, αλλά με μειωμένες αντοχές για αυτούς που αναζητούν PSE και επαγγελματισμό "αρπακτικού". Θεωρώ ότι στο κασέ της υπάρχουν καλύτερες και νεότερες επιλογές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 28, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.607
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, hornyasfuck, chris1955 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού