Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από προσπάθειες να ταιριάξουν τα ωράρια μας, κατάφερα να συναντήσω την Vicky...Προσκύνημα
Η συνεννόηση ήταν εύκολη με το γραφείο και η κοπέλα έφθασε με καθυστέρηση ακαδημαϊκού τέταρτου...
Φαινομενικά ήταν διακριτικά ντυμένη με παλτό και ψηλοτάκουνα, αλλά μόλις άνοιξε το παλτό έγινε εμφανές το ημιδιαφανές μίνι φόρεμα με κόκκινα πρόστυχα εσώρουχα και μαύρες κάλτσες...Γλώσσα
Εμφανισιακά είναι ψιλόλιγνη, με συμπαθητικό πρόσωπο και λιγο χαλαρό σώμα και στήθη. Οι ρώγες της ανταποκρίνονται στα χάδια...Μεγάλο χαμόγελο
Δεν πρόλαβε να βγάλει το παλτό της και να αφήσει την τσάντα της και την άρχισα σε επιθετικό μαρκάρισμα, με φιλιά και χουφτώματα. Η κόπελα βρέθηκε γρήγορα στα γόνατα και άρχισε να μου γλύφει την πούτσα, τα αρχίδια και τον κώλο με μαεστρία...Ναι!
Αφού της αφαίρεσα όλα τα περριτά ρούχα, την έστησα στα 4 όπου άρχισε ένα δυνατό σφυροκόπημα στο μουνάκι της, το οποίο είχε ανοίξει για τα καλά, συνοδευόμενο από δυνατά κωλοσκάμπιλα τα οποία επιζητούσε έντονα ώστε σε συνδυασμό με χάιδεμα της κλειτορίδας της να χύσει...Κατσικογάμης
Αφού ολοκλήρωσε στα 4 και μετά από διάλλειμα δευτερολέπτων, την γύρισα ανάσκελα και στη συνέχεια να με καβαλήσει δυνατά όπου και έχυσα.
Μετά από τα απαραίτητα ντουζάκια, συστηθήκαμε καλύτερα...Γλώσσα και προχωρήσαμε στο δεύτερο γύρο που ξεκίνησε με δυνατή πίπα και έντονο ρουφηχτό γλυφοκώλι από την πλευρά της...Ναι!
Ακολούθησε η διάρρηξη της πολύ σφιχτής κωλοτρυπίδας της, την οποία αρχικά πρόσφερε φοβισμένα...Καπέλο Με τη χρήση μπόλικου τζελ, ξεκίνησα τη δακτυλοσκόπηση και οφείλω να πω ότι προβληματίστηκα με τη στενότητα του χώρου, αφού με δυσκολία μπορούσα να βάλω 2 δάκτυλα. Όμως με υπομονή και μπόλικο τζελ κατάφερε να πάρει όλο το καβλί μου στο πιο σφιχτό κωλαράκι που έχω πάρει...Προσκύνημα Μετά από μερικές αργές πουτσιές για να προσαρμοστούμε αμοιβαία, ξκίνησε ένα απρόσμενα δυνατό σφυροκόπημα κατά το οποίο ουρλιάζοντας μου ζητούσε πιο δυνατά και να της ρίχνω δυνατά κωλοσκάμπιλα ώστε να χύσει ξανά...Ναι!
Το τέλος ήρθε στο πρόσωπό της, μετά από μερικές εναλλαγές στάσεων και ξανά πέρσμα από το μουνάκι της...Καπέλο
Αν και μπορεί να δώσει την εντύπωση ντροπαλής ή ψυχρής επαγγεματίας, είναι από τις πολύ καλές επιλογές ειδικά για το δωράκι της...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 08, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.607
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 linear, lagonisian, djantonis666 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού