Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρά τους πολλούς ενδοιασμούς για συνάντηση με την Θάλεια, λόγω των πολλών μέτριων-κακών κριτικών, πραγματοποίησα συνάντηση μετά από σύσταση της εξυπηρετικότατης τηλεφωνήτριας του γραφείου...Ματάκι
Η κοπέλα εμφανισιακά είναι αυτό που βλέπετε στις φώτος-βίντεο... Βραζιλιάνικη κωλάρα για πολλλά σκαμπίλια που γουστάρει...Ναι! Μικρό βυζάκι, με καβλωμένες ρόγες και συμπαθητικό πρόσωπο...Χαμόγελο
Η πίπα δεν είναι το δυνατό σημείο της, καθώς δεν αντέχει το deep throat & mouth fucking. Όμως έχει πολύ διάθεση, να μάθει και να βελτιωθεί...Ματάκι
Ακολουθεί τις οδηγίες και προσφέρει ικανοποιητικό γλυφοκώλι και πολύ καλό γλύψιμο ποδιών...Ναι!
Στήνεται στα 4 ικανοποιητικά και ακολουθεί πιστά τους ρυθμούς στην ένταση, αδιαμαρτύρητα...Ματάκι
Δε δέχεται χύσιμο στο πρόσωπο.
Ιδρώνει την φανέλα της (κυριολεκτικά). Πρόθυμη να ακολουθήσει τους ρυθμούς του παρτενέρ της και να μάθει από εκείνο.
Αποτελεί μία καλή επιλογή είτε για όσους αναζητούν PSE ή για εκείνους που θέλουν GFE...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 22, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.607
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, wired77, doc_lin και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2019
Φίλε από πρόσωπο λέει τίποτα το μωρό?
N
nikbel2000
24 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ επειδή έχω κάνει ραντεβού μαζί της Το κορίτσι είναι αστέρι..
Ένα μεγάλο μπράβο στο γραφείο για την ανακάλυψη της...
24 Φεβρουαρίου, 2019
Συμπαθητικό...Χαμόγελο
25 Φεβρουαρίου, 2019
Φίλε παίζει το ενδεχόμενο να είχε χαλαρώσει επαγγελματικά η γκόμενα και πηρε κακές κριτικές ... και μετά από κράξιμο να το πήρε ποιό σοβαρά;;;
B
Batsilas
25 Φεβρουαρίου, 2019
ίσως....
27 Φεβρουαρίου, 2019
Αυτό που δεν ήταν πολύ καλή... η το κορίτσι ήταν στις αρχές... η δεν δούλευε καλά.. το έχω ξανακούσει και από άλλους να το λένε...Πάντως εγώ αυτό που έχω να πω είναι ότι δύο ραντεβού που έχω κάνει μαζί της είμαι πάρα μα πάρα πολύ ευχαριστημένος... Εύχομαι το κορίτσι να πάρει τα πάνω της και να δείξει τον καλύτερό της χαρακτήρα πάνω σε αυτή τη δουλειά γιατί δεν είναι και εύκολη......Το μόνο αρνητικό που έχει αυτή η κοπέλα είναι ότι δεν δίνει κώλο αν έδινε κώλο θα ήταν ότι καλύτερο θα ήταν η φαντασίωση του κάθε άντρα θα έλεγα εγώ...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6