Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 12 10
Call-Girls 16784
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ηθελα να κλείσω το 2018 με κάτι νέο που δεν έχω ξαναπάει και βλέποντας τις κριτικές για την κοπέλα είπα να δοκιμάσω, κυρίως γιατί κανένας δεν έγραφε ότι είναι άλλη κοπέλα από αυτή της φωτογραφίας και στις φώτο είναι κατ'εμε μουνάρα.
Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα, με το γραφείο να απαντά άμεσα για την ίδια μερα.
Από κοντά λοιπόν η κοπέλα είναι αυτή στις φωτογραφίες αλλά μια 5ετία και βάλε πριν. Στο πρόσωπο ή μόνη αλλαγή είναι ότι εχει φουσκώσει λίγο τα χείλη όχι σιλικόνες ούτε duck χείλη καμία σχέση, απλά τα είδα πιο πεταχτά από τις φωτογραφίες. Εχει λίγα κιλά παραπάνω τα οποία φαίνονται και στην περιφέρεια αλλά ιδίως στην κοιλία που έχει χαλάρωση το δέρμα της όπως και στα στήθια αλλά με ωραίες μεγάλες ρώγες που εμένα δεν με χαλάσανε καθόλου. Νομίζω πως το ανέφερε ένας προηγούμενος φίλος πως μαλλον είναι από εγκυμοσύνη μετά την οποία αφέθηκε και δεν έχασε όλα τα παραπάνω κιλά της.
Στα του αγώνα τώρα η κοπέλα είναι ΟΚ, δεκτική πρόθυμη να κάνει ότι θέλεις, με πίπα καλή βαθιά αλλά όχι και από τις καλύτερες και στο σεξ ικανοποιητική αλλά εγώ δεν "ξετρελάθηκα" όπως με άλλες κοπέλες. Χημεία είναι αυτή. Πρέπει πάντως να αναφέρω πως το δωμάτιο της πεντακάθαρο και τακτοποιημένο.
Θα ξαναπήγαινα μαζί της καθαρά μόνο και μόνο για το πρόσωπό της ( γιαυτό και το ίσως ), καθώς το γαμίση που προσφέρει, μπορείς να το βρεις σε εγχώριες κοπέλες και σε φτηνότερη τιμή!

Αντε καλή χρονιά με πολλά και καλά γαμίσια κύριοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 30, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
1.125
Πόντοι:
2.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mixalis mixoy, xlm και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού