Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Στα τόσα χρόνια που παίζω το παιχνίδι, τέτοια ΦΟΛΑ δεν την έχω ξαναφάει. Τα γράφω από το κινητό ακόμα στο δωμάτιο, τα’χω πάρει στο κρανίο.

Εμφανισιακά η κοπέλα είναι καλή. Πρόσωπο οκ, με τα απαραίτητα χείλια ροφού, και καλό σώμα με βυζαρες.

Μπαίνει στο δωμάτιο με ξινίλα. Money first λέει. Κάνω τη μαλακία και τα δίνω.

Πάει κάνει τσιγάρο χωρίς να ρωτήσει. Έχω αρχίσει και ψιλιάζομαι την ήττα. Αγγλίκα google translate.

Γδύνεται πάει για μπάνιο. Έρχεται γυμνή, ανοίγει καπότα, πάει να την βάλει. Τι κανείς; Ολόκληρη κουβέντα κάναμε, τελικά με ξινισμένα μούτρα αρχιζει μια μηχανική πίπα χωρίς, 2 λεπτά, μετά κάτι λέει στα Ρωσσικα πέρνει την καπότα την βάζει και συνεχίζει την πίπα. Έχω αρχίσει και βράζω.

Την γυρνάω την στήνω στα 4, αρχίζω doggy. Σκέφτομαι «τουλάχιστον θα γαμησω τις βυζαρες». Την γυρνάω ανάσκελα, πάω να καβαλήσω για Ισπανικό «Extra» μου λέει!!! Έχω μείνει μαλακας! Δεν παίζει να μην τελειώσω, πάω να γαμησω ιεραποστολικό που να μου σηκωθεί. Πίπα με προφυλακτικό, κάτι γίνεται, τον βάζω μέσα. Μου’ρχεται και μια ψιλό μπόχα. Μυρίζει!! Και πάνω που τραβιέμαι να χύσω στο σώμα της, κάτι λέει «Extra» πάλι, και φεύγει, και γω χύνω στα σεντόνια!!!

Πάει στο μπάνιο, εγώ πλέον γελάω, κάνει μπάνιο, “I go” μου λέει, στο μισάωρο μιλάμε, και φεύγει.

Αυτά. Πρώτη φορά στη ζωή μου πήρα πρακτορείο και τους έκανα παράπονα. Μιλάμε μεγάλη ήττα.

Παίκτες ΜΑΚΡΥΑ να πάει σπίτι της η μαλακισμένη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Athens
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
5.062
Πόντοι:
18.210
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, Jack Skellington, topscorer και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2018
Τελικα ομως με τα χρηματα τι εγινε?Γιατι ειναι και 140....Στα πηρε απ την αρχη δεν επεστρεψε τη διαφορα της μισης ωρας?
02 Μαρτίου, 2018
Συμπάσχω ... απλα συμπάσχω!!! Μεγάλο χαμόγελο
02 Μαρτίου, 2018
πω ρε φιλε φολα
συμβαινουνε αυτα φιλε
thanks για την ενημερωση
και το αστειο ειναι οτι εχει ξαναρθει στο παρελθον αλλα δεν ειχε γραφτει κατι
τουλαχιστον τωρα εσωσες κοσμο
ΓΤ
Γιαννης Ταπαντοπουλος
02 Μαρτίου, 2018
Με ΟΛΑ τα πρακτορεια πρεπει να παιζουμε την εξης μπαλιτσα:

1. Μου στελνεις την κοπελα που εχουμε συμφωνησει και που βλεπω στις φωτογραφιες. Τωρα λιγο φωτοσοπ ΔΕΝ πειραζει, αλλα μεχρι εκει! Αλλιως με το που φτασει, αμεσα τον πουλο!
Δεν πειραζει βενζινες, χρονο και χρημα, φανταζομαι εχουν..!

2.Ξεκαθαριζουμε εξ' αρχης το τι προγραμμα θελουμε, ας φαμε χρονο στο τηλεφωνο, δεν χαλασε ο κοσμος. Η κοπελα θα ερθει οπως συμφωνηθηκε και θα κανει αυτα που ηδη συζητηθηκαν, τιποτα περισσοτερο (εννοειται) αλλα και τιποτα λιγοτερο!

3. ΑΝ δουμε περιεργα και ενοχλητικα πραγματα, κοπελα να ειναι βρωμικη, αλουστη, μεθυσμενη, η να εχει παρει κατι, αμεσως ΤΕΛΟΣ! Επισης ξεκαθαριζουμε προκαταβολικα απ' το τηλεφωνο, πως αν προκειται για κομοδινο, η σεμνη τελετη θα ληξει αμεσα!

Αν εφαρμοζαν ΟΛΟΙ τα παραπανω, τα γραφεια θα ειχαν παρει εδω και χρονια το μηνυμα!
02 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τιποτα δεν επέστρεψε. Σηκώθηκε και έφυγε.
02 Μαρτίου, 2018
Τα μπογαλάκια της και τον πούλο Θυμός Να μην το αφήσεις έτσι, να απαιτήσεις να επανορθώσουν.
02 Μαρτίου, 2018
Έκανες παράπονα και πιστεύω ότι το πρακτορείο σου είπε:
Καλά έκανες και μας το είπες, και φυσικά που πλήρωσες κανονικά γιατί αλλιώς θα τα δίναμε εμείς στην κοπέλα! Φυσικά και έχεις δίκιο που μας ενημέρωσες γιατί και εμείς δεν ξέρουμε τι κάνουν οι κοπέλες στο δωμάτιο. Και τα παράπονα και οι λύσεις τελειώνουν εκεί!!!!

χα χα χα χα χα χα

Αχ αδερφέ σε καταλαβαίνω!! Οπότε "Υπομουνί" και έχει ο θεός!!
02 Μαρτίου, 2018
Δυστυχώς υπάρχουν και αυτά...
03 Μαρτίου, 2018
Ήττα μεγάλη....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
03 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχαχαχαχα!!! Ωραίο ανέκδοτο φίλε. Το συγκεκριμένο γραφείο όποιος ανεβάζει κακή κριτική για κοπέλα του βγαίνει και τον κράζει ότι είναι πράκτορας που τα παίρνει από τα άλλα γραφεία για να τους δυσφημήσει.
Δε βγάζεις άκρη σου λέω.
P
px75
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2