Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 1 10
Call-Girls 3028
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
γράψει τους «κανόνες» που διέπουν το «άθλημα». Ένας από τους πρώτους κανόνες θα πρέπει να είναι : Όταν θέλεις να πάρεις μια συγκεκριμένη κορασίδα ΔΕΝ παίρνεις άλλη επειδή εκείνη δεν είναι διαθέσιμη. Βιαστικές αποφάσεις πάνω στην τούρλα του Σαββάτου σπάνια βγαίνουν σε καλό. Αλλά εγώ ένοιωθα ότι είχα ίστρο εκείνη την μέρα και έτσι στην ερώτηση του Clint “Do you feel lucky, punk?” απάντησα “all in” και πήρα Χαρά αντί της Άννας που ήταν η αρχική, μη διαθέσιμη, επιλογή. Πρώτο Λάθος.
Εμφάνιση: H Χαρά λοιπόν, όπως λέει και το site, είναι Ελληνίδα (θα έλεγα ναι) 25 ετών (κάπου εκεί) Ξανθιά μακριά μαλλιά και Γαλανά μάτια… Ναι μεν αλλά… όπως και σε μια άλλη περίπτωση που ακούς κοκκινομάλλα με πράσινα μάτια και περιμένεις κάτι καλό που δεν έρχεται… έτσι και εδώ μόνο ότι είναι ξανθιά και έχει μπλε μάτια δεν προσέχεις. Αυτό που προσέχεις είναι ένα στρουμπουλό πρόσωπακι με τα μπροστινά δόντια της άνω σιαγόνας να πετάνε και ότι  η κοπέλα ψευδίζει. Και αυτή είναι μόνο η αρχή. Στα αποκαλυπτήρια .. άβυζο 1.5 όπως λέει και το site, 1.65 (εκεί περίπου) και 56kg ???  Ίσως αλλά με την βασική λεπτομέρεια ότι την πλειοψηφία των κιλών την έχει στην κοιλιά! Στις φώτο του site - που φροντίζει να μην την δείχνει πολύ -  έχει παίξει protoshop ή απλά είναι παλιές πριν τα πιτόγυρα. Ίσως να είναι άτυχη και λόγω σωματότυπου ή οργανισμού να μην έχει αρμονική κατανομή του βάρους σε όλο το σώμα (όπως κάποιες άλλες) και να έχει κοιλίτσα αλλά το γεγονός παραμένει. Αρχίζοντας λοιπόν με μία βαθμολογία 6 μείον σε πρόσωπο και σώμα και έχοντας υπόψη ότι η ταρζανιά είναι στα 120+20 cim, ξέρω άλλους που θα έδιναν 10€ και θα έληγαν τον αγώνα εκεί. Αλλά εγώ ήθελα να δικαιώσω το τίτλο μου ως cascader και να κυνηγήσω την ανατροπή, μια που με βάση έναν άλλο κανόνα, εμφάνιση και υπηρεσίες είναι αντιστρόφως ανάλογα. Δεύτερο Λάθος.
Έλα όμως που και οι κανόνες έχουν εξαιρέσεις. Και ότι έκατσε καλά σε δύο προηγούμενες περιπτώσεις σε αυτήν πήγε στραβά. Η κοπέλα ΔΕΝ το έχει. Πίπα τίποτα το συγκλονιστικό αλλά όχι και κακή, φιλιά αδιάφορα, αφήνει δάκτυλα (ως και δάκτυλο στο κουλούρι που δεν δίνει), στήνεται στα 4 πιο πολύ προφανώς γιατί την βολεύει η στάση, όμως…τραβιέται, κάνει, δείχνει, έχεις την εντύπωση ότι προσπαθεί να τελειώσει, να πάει παρακάτω. Αίσθηση ξεπετεξ ένα πράγμα. Μπορεί να φταίει ότι  - όπως λέει - είναι νέα στο χώρο, μπορεί και η χημεία, δεν ξέρω. Αλλά όταν πληρώνεσαι σαν επαγγελματίας οι «όροι» απειρία και χημεία δεν παίζουν. Με λίγα λόγια αν έχετε απαιτήσεις στον αγώνα κατά την γνώμη μου θα απογοητευτείτε αρκετά (6 μείον).
Συμπέρασμα. Η καταστροφή λένε δεν είναι αποτέλεσμα ενός μοιραίου λάθους αλλά άθροισμα πολλών μικρών. Βέβαια το συγκεκριμένο  καταστροφή δεν το λες (έχω ζείσει και πολύ χειρότερα) αλλά ήταν μια συνάντηση με μία πολύ μέτρια εμφανισιακά Ελληνίδα που προσφέρει πολύ μέτριες υπηρεσίες σε σημείο που να μην με ενδιαφέρει να επαναλάβω το ραντεβού ακόμα και αν ήταν στην μισή τιμή (60€). Στα 120+20 δεν το σχολιάζω καν. Σε αυτά τα χρήματα πάτε να ρίξετε μια μπιλιά στο βουνό, περισσότερες πιθανότητες να φανείτε τυχεροί θα έχετε. Βέβαια παίζει πάντα να ήταν έτσι με μένα και κάποιος άλλος να περάσει καλύτερα… οπότε εκεί επανέρχεται το ερώτημα του Clint… do you feel lucky, punk ?

Ο Cascader

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
590
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer, popov, old boy και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2016
Ωραιος φιλε. Σώσε κόσμο να ξέρουμε τι μας γινεται.
11 Φεβρουαρίου, 2016
[...] όπως και σε μια άλλη περίπτωση που ακούς κοκκινομάλλα με πράσινα μάτια και περιμένεις κάτι καλό που δεν έρχεται… έτσι και εδώ μόνο ότι είναι ξανθιά και έχει μπλε μάτια δεν προσέχεις. [...] Αλλά εγώ ήθελα να δικαιώσω το τίτλο μου ως cascader και να κυνηγήσω την ανατροπή, μια που με βάση έναν άλλο κανόνα, εμφάνιση και υπηρεσίες είναι αντιστρόφως ανάλογα. [...]

Τελικά συνάδελφε θα πρέπει να έχεις κάποιο απωθημένο με την Μαριαλένα, αλλιώς δεν εξηγείται αυτή η εμμονή σου, με το φωτογράφημα που προσπαθείς να κάνεις, και με τις μπιχτές. Σου τα είχα επισημάνει και στην κριτική σου, τότε. Όχι ότι δεν έχεις γενικώς σωστή κρίση, αλλά βρε συνάδελφε, βγάζεις ολίγη κακιούλα, επανερχόμενος στα ίδια και στα ίδια, και ειδικά από τη στιγμή που αναγνώριζες ότι κοπέλα στο service είναι φωτιά και δεν έχει σχέση με τούτη εδώ που περιγράφεις. Φιλικά πάντα, και με γενική εκτίμηση στα όσα καταθέτεις σαν προσωπική εμπειρία Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
11 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ συναδελφε popov

Όλες οι κριτικές μου είναι συγκριτικές και συχνά έχουν αναφορές σε άλλα κορίτσια που έχω γράψει κριτική.
Στην συγκεκριμένη κριτική στην πρώτη παράθεση αναφέρομαι εκεί που λες στην δεύτερη αναφέρομαι και στην Ιόλη στην οποία έχω βάλει και το "αντιστρόφως ανάλογα" ως τίτλο κριτικής. Παρακάτω στην κριτική μου λέω ότι η συγκεκριμένη κοπέλα (Χαρά) έχει μαζεμένα κιλά στην κοιλιακή χώρα και όχι αρμονικά κατανεμημένα "όπως κάποιες άλλες" και αναφέρομαι κυρίως στην Μελίνα αλλά και εν μέρει στην Τζόα. Από όλες τις αναφορές σε άλλες κοπέλες εσύ κόλλησες σε αυτή της Μαριαλένας. Επειδή λοιπόν μαζεύεις αναφορές προς την Μαριαλένα ξέχασες να αναφέρεις αυτή στην προηγούμενη κριτική μου στην Ιόλη που λέω στο τέλος ότι "στα 150 για 1.5 ώρες υπάρχει γνωστή καλύτερη επιλογή στα σημεία".
Τώρα αν εσύ αυτό το βλέπεις ως αποθημένο, κακία, μπηχτή τι να πω ;
Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω πως από τις 7 μέχρι τώρα κριτικές που καμία τους, δεν μπορείς να πεις ότι ήταν πολύ καλή, στην μόνη που έγραψαν πολλοί - ακόμα και η ίδια η κρινόμενη - και αμφισβητήσαν (είχαν, δεν είχαν προσωπική άποψη) ήταν της Μαριαλένας ενώ όλες σχεδόν οι κοπέλες (ή τα γραφεία τους) έχουν πρόσβαση εδώ καθώς και άλλοι πελάτες που έχουν δοκιμάσει. Βέβαια οι πιο πολλοί από αυτούς που έγραψαν τότε, γράφουν μόνο για εκείνη και δεν ασχολούνται με άλλες. Πράγμα το οποίο δείχνει αν κάποιος είναι κολλημένος κάπου ή όχι.
Φιλικά πάντα.
(Updated: 12 Φεβρουαρίου, 2016) 12 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ συναδελφε popov

Όλες οι κριτικές μου είναι συγκριτικές και συχνά έχουν αναφορές σε άλλα κορίτσια που έχω γράψει κριτική.
Στην συγκεκριμένη κριτική στην πρώτη παράθεση αναφέρομαι εκεί που λες στην δεύτερη αναφέρομαι και στην Ιόλη στην οποία έχω βάλει και το "αντιστρόφως ανάλογα" ως τίτλο κριτικής. Παρακάτω στην κριτική μου λέω ότι η συγκεκριμένη κοπέλα (Χαρά) έχει μαζεμένα κιλά στην κοιλιακή χώρα και όχι αρμονικά κατανεμημένα "όπως κάποιες άλλες" και αναφέρομαι κυρίως στην Μελίνα αλλά και εν μέρει στην Τζόα. Από όλες τις αναφορές σε άλλες κοπέλες εσύ κόλλησες σε αυτή της Μαριαλένας. Επειδή λοιπόν μαζεύεις αναφορές προς την Μαριαλένα ξέχασες να αναφέρεις αυτή στην προηγούμενη κριτική μου στην Ιόλη που λέω στο τέλος ότι "στα 150 για 1.5 ώρες υπάρχει γνωστή καλύτερη επιλογή στα σημεία".
Τώρα αν εσύ αυτό το βλέπεις ως αποθημένο, κακία, μπηχτή τι να πω ;
Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω πως από τις 7 μέχρι τώρα κριτικές που καμία τους, δεν μπορείς να πεις ότι ήταν πολύ καλή, στην μόνη που έγραψαν πολλοί - ακόμα και η ίδια η κρινόμενη - και αμφισβητήσαν (είχαν, δεν είχαν προσωπική άποψη) ήταν της Μαριαλένας ενώ όλες σχεδόν οι κοπέλες (ή τα γραφεία τους) έχουν πρόσβαση εδώ καθώς και άλλοι πελάτες που έχουν δοκιμάσει. Βέβαια οι πιο πολλοί από αυτούς που έγραψαν τότε, γράφουν μόνο για εκείνη και δεν ασχολούνται με άλλες. Πράγμα το οποίο δείχνει αν κάποιος είναι κολλημένος κάπου ή όχι.
Φιλικά πάντα.

Αγαπητέ συνάδελφε, Cascader2000

Πρώτα απ' όλα να σου υπενθυμίσω, ότι προτού ανεβάσω σχόλιο επί ειδικού θέματος, υπήρξα ήδη ένα από τα 9 μέλη, στα οποία άρεσε η κριτική σου. Αυτό, κάτι λέει. Γενικά εκτιμώ τις κρίσεις σου, διότι αναφέρεσαι τόσο στα θετικά όσο και στα αρνητικά μιας κοπέλας, γεγονός χρήσιμο, τόσο για τους υπόλοιπους συναγωνιστές όσο και για τις ιδιες τις κοπέλες, εφόσον η κριτική σου είναι καλοπροαίρετη και μετρημένη.
Επίτρεψέ μου, όμως, να διαφωνήσω στη σύγκριση που επιχειρείς ανάμεσα σε κοπέλες για τις οποίες έχεις εμπειρία, διότι θεωρώ, πως κάθε κοπέλα έχει ξεχωριστή οντότητα και λειτουργεί ως ολότητα (αναλόγως, φυσικά, και με τον παρτενέρ) ανα περίσταση. Υπάρχουν, άφθονα παραδείγματα κοριτσιών, οι οποίες δοκιμάστηκαν σε διαφορετικές στιγμές, και είχαν μεγάλη απόκλιση. Γι' αυτό θεωρώ άκαιρη και άστοχη την όποια σύγκριση ανάμεσα σε κοπέλες μέσα σε μια δεδομένη κριτική.

Στο θέμα της κοπέλας για την οποία έγινε εμμέσως λόγος: αν έκανα την παραπάνω επισήμανση, οφείλεται στο γεγονός ότι στην παλαιότερη εκείνη κριτική σου, μου άφησες ανάμικτα συναισθήματα (για τους λόγους που σου είχα εξηγήσει) και την εντύπωση ότι κάτι ήθελες να πείς, αλλά ουσιαστικά, ήθελες να πείς και κάτι άλλο (και όχι διότι κάνω κάποιου είδους συλλογή με τις αναφορές για την εν λόγω κοπέλα, όπως γράφεις, με κάποια δόση ειρωνείας) . Για τη συγκεκριμένη κοπέλα, είναι πασιφανές από τις εως τώρα κριτικές, αυτό που γνωρίζουν όλοι, ότι δηλαδή το σώμα της είναι σαφώς ανώτερο από το πρόσωπο, και ότι οι υπηρεσίες της είναι εξαιρετικές. Προς τι, λοιπόν, αυτή η έκπληξη (που μοιάζει λίγο και σαν προειδοποίηση, ότι κάποιο τέρας της φύσεως πρόκειται να εμφανιστεί, ενώ είχαν υπάρξει, τάχα, δολωματικά και παραπλανητικά στοιχεία, που προετοίμαζαν για κάτι φανταστικό και μαγικό). Όλοι οι συνάδελφοι, αναφέρονταν σε girl next door. Ποιός την περιέγραψε σαν κάτι άλλο, που να δικαιολογεί αυτή την έκπληξή σου, που μοιάζει να αγγίζει τα όρια της αποστροφής; Κόκκινα μαλλιά, και πράσινα μάτια. Ε, καί; Για τι αλλο προιδεάζει αυτή η περιγραφή, όταν όλοι αναφέρονται σε καθημερινό πρόσωπο, χωρίς κάτι άλλο το τόσο ιδιαίτερο; Γι' αυτό πιστεύω ότι δεν υπάρχει λόγος και να επανέρχεσαι στο ίδιο θέμα, σε πρώτη ευκαιρία.

Και πάλι σου ξαναλέω, με όλη την καλή διάθεση, δεν θα έκανα την επισήμανση εαν στην προηγούμενη κριτική σου, δεν μου άφηνες αναπάντητα ερωτήματα και κενά, ως προς την καθαρότητα των προθέσεών σου. Επίσης, είμαι βέβαιος, ότι την κοπέλα την έχεις, μάλλον, συναντήσει σε αρκετά παλαιότερη εποχή (τα μηνύματά σου, δεν δικαιολογούν αποστολή ΠΜ και λήψη τηλεφώνου, με βάση τα τωρινά ισχύοντα). Συνεπώς, για μια κοπέλα που σταθερά αναβαθμίζεται (και εμφανησιακώς) και προσπαθεί για το καλύτερο,
δεν κατανοώ σε τι προσφέρει, τώρα, αυτή η επανάληψη.

Θα συμφωνείς, νομίζω, ότι αν κάποια γυναίκα δεν είναι τέρας της φύσεως, αλλά έχει ένα απλό, ή και κάπως μέτριο πρόσωπο, επιδέχεται βελτίωσης. Θα με ενδιέφερε, λοιπόν, η γνώμη σου, για όσα παρατηρώ, σε περίπτωση όπου τυχόν την συναντήσεις ξανά, σε παρόντα ή μέλλοντα χρόνο.

Φιλικά και με εκτίμηση πάντα

Popov
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
12 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ φίλε.

Μου αρέσουν οι ερωτήσεις επί τις ουσίας των κριτικών γιατί μου δίνεις και την ευκαιρία να εξηγήσω το σκεπτικό μου και για τους φίλους που διαβάζουν τις κριτικές.

Θεωρώ ότι από την φύση τους οι κριτικές είναι συγκριτικές. Έχουν σημείο αναφοράς τα γούστα, τα Standard του κάθε κριτή.  Κάνοντας συγκρίσεις, μεταξύ των κορασίδων που έχω γράψει κριτική, προσπαθώ να δώσω στον αναγνώστη να καταλάβει αυτό το σημείο αναφοράς.  Ψηλή ? Χοντρή ? Turbo ? δεν λένε κάτι αν δεν μπορείς να δώσεις στον άλλο να καταλάβει το μέτρο σύγκρισης. Δεν είναι απαραίτητο να συμφωνεί. Απλά να καταλάβει τι εσύ θεωρείς «χοντρό» ή «ψηλό» ή «μπαμπάτσικο»  έτσι ώστε να ξέρει αν του κάνει ή όχι. Ξέρω ένα γνωστό πχ που είναι μοντελοπνίχτης. Όλες οι άλλες για αυτόν είναι του σωρού… από 5 και κάτω. Αυτό δεν με βοηθάει εμένα που έχω πιο χαμηλά κριτήρια. Αν δηλαδή βάζει στην Στικούδη 8 και σε μια άλλη 5, αυτό το 5 για μένα είναι τουλάχιστον 7 αφού η Στικούδη για μένα είναι στο 9+ …. Έγινα αντιληπτός ?

Οι κοπέλες κατά την διάρκεια του χρόνου αλλάζουν. Σίγουρα ναι. Κάποια στοιχεία της εμφάνισης τους μπορεί να αλλάξουν. Π.χ. Να πάρουν ή να χάσουν βάρος, αυτό είναι το πιο εύκολο και γρήγορο. Με επεμβατικές δράσεις επίσης μπορούν να αλλάξουν μέγεθος στήθους, να διορθώσουν μύτη, στόμα και γενικά να μεταμορφωθούν. Οι πλαστικές όμως δεν είναι κάτι που γίνεται συχνά. Την Χαρά λοιπόν αν την πάρεις σε ένα χρόνο από τώρα, μπορεί να έχει φτιάξει το σώμα της. Δεν πρόκειται όμως να έχει ψηλώσει και το βλέπω χλωμό να κάνει πλαστική προσώπου για να φτιάξει τα πάνω δόντια. Άντε να κάνει καμιά προσθετική στήθους (και αυτό χλωμό) και να πάει σε κανένα λογοθεραπευτή να μην ψευδίζει. Η Ιόλη πχ δεν άλλαξε καθόλου σε 2-3 έτη, και σπάνια βλέπω κοσμογονικές αλλαγές σε κοπέλες εκτός τις αυξήσεις / μειώσεις βάρους. (Δεν μιλάμε για διαφορετικά χτενίσματα και χρήση make-up).

Το κομμάτι του αγώνα είναι το πιο ρευστό από όλα. Γιατί ενώ στην εμφάνιση τα πράγματα είναι λίγο - πολύ δεδομένα, στον αγώνα είναι πολύ ρευστά. Εκεί παίζει πολύ ρόλο και ο παρτενέρ (η χημεία που λέμε), η στιγμή και πολλά άλλα. Εκεί έχω μεγάλα περιθώρια λάθους γιατί μπορεί να μην της αρέσω, να την έχω πετύχει σε άσχημη φάση, να μην υπάρχει χημεία… και να την θάψω άδικα ή και το αντίθετο. Απλά εκεί – αν και πάντα τονίζω ότι αυτό που έγινε με μένα δεν σημαίνει ότι θα γίνει με άλλους – στις αρνητικές εμπειρίες θάβω, γιατί αν ζητάς 120, 150, 200 για αυτό που κάνεις, πρέπει να το κάνεις καλά, ανεξάρτητα αν ο σκύλος σου πέθανε το πρωί, αν είχες 6 ραντεβού εκείνη την μέρα ή αν σου πέφτω πιο μεγάλος ή πιο βαρύς ή πιο μικρός ή πιο «δύσκολος» από ότι περίμενες. Εμένα αν μου έδιναν 150 την ώρα στην δουλειά μου, δεν νομίζω ότι θα ανεχόντουσαν κάτι λιγότερο από το καλύτερο, ανεξάρτητα από αν έχω θέματα κάποια φορά.

Και από τις ερωτήσεις επί της ουσίας πάμε στις ειδικές που λίγο έχουν κουράσει. Μέχρι να γράψω εγώ εκείνη την κριτική, στο θέμα της κοπέλας υπήρχαν αυτοί που την έθαβαν κανονικά σε όλους του τομείς – οι οποίοι μάλιστα έλεγαν ότι δεν βλέπετε - και αυτοί (οι πιο πολλοί) που την εξυμνούσαν σε όλους τους τομείς. Στις κριτικές έγραφαν βέβαια μόνο αυτοί που την εξυμνούσαν μια και οι «άλλοι» είχαν πιθανόν φάει πόρτα και η πληροφόρηση τους ερχόταν είτε μέσω τρίτων ή μέσω φωτογραφιών ή ακόμα και αν την είχαν συναντήσει και είχαν διαφορετική γνώμη από τους «αυλικούς», δεν ήθελαν να χαλάσουν τις διπλωματικές τους σχέσεις ή τις συστάσεις, μια που από εκεί έπαιρνες σειρά για Νάγια ή την Τρίτη/Τέταρτη της παρέας . Σε αρκετές από τις διθυραμβικές κριτικές το 8-9-10 εκτός  από τις υπηρεσίες ήταν και στο πρόσωπο και σώμα. Οι πιο μαζεμένοι έλεγαν για girl next door οι πιο «αμάζευτοι» για θεά. Εγώ απλά βγήκα και είπα ότι οι υποψήφιοι πελάτες, δεδομένου ότι υπάρχει και μεγάλη αναμονή, να μην περιμένουν την κοκκινομάλα/πρασινομάτα γκομενάρα γιατί υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να απογοητευτούν. Αν θες μπορώ να σου αναφέρω τόσο τις κριτικές όσο και τα post που την εξυμνούσαν αλλά με pm για να μην κουράζουμε τον κόσμο. Το ίδιο τώρα λέω και για την Χαρά. Το «ξανθιά, γαλανομάτα παναγιά» δεν παίζει…. Μην αναμένεται πολλά γιατί θα σκάσει κάτι πολύ μέτριο.

Την κοπέλα την είχα συναντήσει κάτι μήνες πριν βγει στο site και όπως είπα και στην κριτική μου, έχει αναβαθμίσει από ότι είχα μάθει τα outfit και πιθανόν και το make up. Επεμβατικά δεν πήγε να αλλάξει κάτι από τα υπόλοιπα που είχα πει, όπως πχ έκανε η Νάγια. Η κριτική γράφτηκε γιατί ήταν «ενεργή», όπως γράφτηκε τώρα για «Ιόλη» γιατί ανέβηκε πρόσφατη κριτική. Έχω συναντήσει πάρα πολλές κοπέλες αλλά από την στιγμή που δεν είναι «ενεργές» εδώ - που σημαίνει ότι η κριτική δεν έχει ουσία στο να βοηθήσει κάποιον – δεν γράφω. ΠΧ τώρα επανήλθε η Evelin που είχα συναντήσει πριν κανένα χρόνο. Δεν κάθισα να γράψω κριτική τόσο καιρό ούτε τώρα θα γράψω αν δεν ανοίξει καρτέλα. Η Μαριαλένα είναι μέσα στο Top10 των PSE που έχω συναντήσει και στην τιμή / ώρα που την είχα συναντήσει ήταν μέσα στα vfm. Αλλά από την στιγμή που το γύρισε στο επαγγελματικό με αγγελία στο site και αύξηση τιμής δεν νομίζω να την ξανασυναντήσω. (Σε αυτό πρόσθεσε και την αντίδραση της στην κριτική μου που με απογοήτευσε γιατί είχα καλύτερη γνώμη για τον χαρακτήρα της). Όπως δεν πρόκειται να δω και την Evelin που είχα πάρει στα 100 και τώρα ζητά 150. Δεν νομίζω ότι η κριτική μου  (ένα χρόνο μετά, θα είναι και out of date) αν γράψω. Είναι γνωστό εξάλλου ότι από εδώ μέσα ψωνίζεις κατά βάση με καπέλο και εγώ προτιμώ να κυνηγώ εκτός, απευθείας από την παραγωγή.

Με εκτιμηση
(Updated: 12 Φεβρουαρίου, 2016) 12 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ φίλε,

Υπήρξες σαφής και κατανοητός ως προς το προσωπικό σου point of view. Σε ευχαριστώ για τις διευκρινίσεις
και για την ευγενική απάντηση. Σε πολλά θα συμφωνήσω μαζί σου, σε κάποια άλλα, πάλι, επίτρεψέ μου να έχω την διαφορετική, προσωπική γνώμη μου. Χάρηκα πάντως, για την ουσιαστική μας επικοινωνία.
Με εκτίμηση πάντα

Popov
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6