Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 7 10
Call-Girls 25325
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συναντηση με την Τζουλιανα λοιπον που ηταν καπου προς το τελος των σημειωσεων μου λογω του οτι ηταν γενικα «ξεχασμενη». Δυο πολυ καλα σχολια στο εδω στο site και that’s it.
Η επικοινωνια ευκολη και με 2 τηλεφωνηματα κλειστηκε ραντεβου. Ειναι πολυ επικοινωνιακη, προσχαρη και χαρουμενη. Τα μεγαλα της τεραστια ατου , οι ματαρες τις οι πρασινογαλανες και η κωλαρα της που αντεχει και σε κενα αερος...Μειονεκτημα το στηθος που οι βυζολαγνοι θα το παρατηρησουν...εμενα δεν με ενδιαφερουν αυτα...τα βρισκω λεπτομερειες αρκει να παρω προγραμμα και με την Τζουλιανα, το παιρνεις...Εχει ομως ρωγες που θα σας ανταμειψουν. Καγκελο!
Σωματοτυπος, για οσους γνωριζουν, Κελλης+Σονιας (απο Αξιωματικους) Κλασσικο ελληνικο Coca Cola σωμα full απο πιασιματα με την λεπτη μεση την κωλαρα που ειναι για πολλα μπρατσοματα και αγριοπιασιματα.
Ηρθε ντυμενη με πολυ κολλητο τζιν που εκανε την κωλαρα της να φαινεται ακομα πιο σεξυ, μποτες τακουνατες μεχρι γονατο και στενο μωβ μπλουζακι...Σουτιεν μαυρο και ενα στρινγκακι ροζ με μαυρο που εκανε μια απιθανη αντιθεση με το σκουροσοκολατι δερμα της.
Τι κανει? Κανει διαφορα και καλα, αλλα οχι αναλ. Θα σας πω εγω πως περασα και τι εκανα και τι μου εβγαλε να κανω. Στησιμο ντυμενης κωλαρας να την κοιτας και να χανεσαι. Να βγαλετε το παντελονακι της σιγα-σιγα να απολαυσετε τη θεα. Μισο τζιν, μισο στρινγκ με αφθονο κωλο. Στυλ “touch your toes”. Πρεπει να την εγλυφα κανα 40λεπτο χωρις διακοπη. Απο το λαιμο μεχρι τα ποδια. Το εκανα γιατι η συμμετοχη της ηταν τετοια που ηθελα να δω που θα φτασει. Κοπανιοταν παντου. Αρχισε τα αερατα συνθηματα συντομα και χτυπουσε το κεφαλι σαν τρελλη πανω στο κρεβατι . Απιστευτη η Τζουλιανα. Της αρεσει πολυ το παιχνιδι και θα στο ανταποδωσει . Θα σου μπανιαρει ολο σου το σωμα με φοβερο βασιλικο γλυψιμο και πριν σου τον παρει στο στομα θα σε βασανισει. Και θα σε βασανισει πολυ, μα παρα πολυ...Η πιπα της απο τις πολυ καλες με δουλεμα παντου. Φτυσιματα και καρπαζωματα...Δεν την αφησα να δω αν θα με τελειωνε στο στομα. Την εβαλα μπρουμητα και την εχυσα στην κωλαρα της....Η αποθεωση? Ετριβε τα χυσια πανω στην κωλαρα κοιταζοντας με . Αν ζησετε τη σκηνη αυτη με τις ματαρες αυτες να σε κοιτανε, γεμισες. Και γεμισες για καιρο...
Ειναι γυναικα που δεν θα το δουλεψει πάτερν. Ετσι πιστευω. Θα ειναι απο τις περιπτωσεις που θα σου κανει τι βγαινει στη στιγμη, δλδ τι θα της βγαλεις...και το πιο σημαντικο πως θα της φερθεις γιατι εχω την εντυπωση πως ειναι τελειως αματουρα κατασταση . Γιατι αν βγει η εξισωση, ολα θα γινουν...Αυτη η Τζουλιανα για τα παρα πολλα θελει το δουλεμα της. Με λιγα λογια, θες κατι παραπανω? Αποκτησε το μονος, αν ρωτησεις ποσα για κατι εξτρα, απλα εχασες...Και αυτο μου αρεσε στην γυναικα αυτη...
Resume Juliana’s… Αν δεν κινηθειτε μηχανικα, θα περασετε πολυ καλα...Θελει την καταλληλη προσοχη για να ανταποδωσει υπηρεσιες πρωτης θεσης. Στην αρχη να πατε με τα νερα της. Δεν θα το ξεχασει αργοτερα. Για μενα ηταν μια συναντηση γνωριμιας...Εχω rain check για ολοκληρωση συναντησης την επομενη φορα...
1. Εχει πολυ καλο παρουσιαστικο
2. Δεν σου τα πρηζει(παιζεις όπως θες εσυ)
3.Τιμα και σεβεται τα λεφτα μας (τα 60Ε την κανουν High Value For Little Money…)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
zadren
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2.493
Πόντοι:
2.756
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Kontopodis, tasospp και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2016
Φίλε καλή χρονιά και καλές συνευρέσεις!!

Που μπορώ να βρω το τηλέφωνό της??

05 Ιανουαρίου, 2016
Καλησπέρες και χρόνια πολλά αδελφέ κανένα τηλεφωνακι παιζει;;; Χμμμ;
Ενδιαφερομαι
Στειλε inbox
Thanks εκ των προτερων
05 Ιανουαρίου, 2016
Phone number??
05 Ιανουαρίου, 2016
Πως το βρισκουμε το μωρο??
05 Ιανουαρίου, 2016
Σαφέστατος!παιδες μπορει να βοηθήσει κάποιος με το τηλ της κοπελας;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5