Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 7 10
Call-Girls 25322
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερινή συνάντηση με την Juliana την βουλγαρα ηρθε στην ωρα της και οπως παντα χαμογελαστή. Αφου έπεσαν τα πρωτα φιλακια στα όρθια μπήκε να κανει το μπανακι της εγω ειχα κανει ήδη. Στον αγώνα τωρα δεν λεει οχι σε κατι πλην τις πισω τρύπας Κεφάλι σε τοίχο! δεν πήραζη ομως τι να κανουμε. Ξεκίνημα με την πολυ ωραια πιπα της και πρωτη στάση με το μωρο απο πανω να κουνιέται με πολυ καλο ρυθμό δινοντας και ταυτόχρονα τρυφερά φιλια και παιχνίδια με την γλωσσα, κατάθεση στο στομα της όπου τα άδειασε στον νιπτήρα. Μπανακι και απο τους δυο και τσιγαράκι απο μερος της γιατι εγω ειμαι αντιρρυπαντικής τεχνολογίας Μεγάλο χαμόγελο. Δεύτερος γύρος ειχε περιποίηση απο μέρους μου στην αρχή όπου το απολαμβάνη πολυ και της αρεσει να την περιποιουντε. Συνεχεια με πιπα όπου γλύφει ασταμάτητα χωρις να κουραστεί για αρκετή ωρα δεν λεει οχι και στήσιμο στα τέσσερα για να την κάρφωσω δυνατα ρίχνοντας ταυτόχρονος σφαλιάρες στην Κωλαρα της για να καταθέσω και παλι στο στομα της. Η κοπελα δεν λεει οχι σε κατι τιμάει τα λεφτα της και τα δουλευει,δεν βιάζετε να φυγει ειναι επικοινωνιακή και πανω απ ολα καλο παιδι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 04, 2016
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
slk 55
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
174
Πόντοι:
1.240
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tasospp, zadren

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2016
Τωρα πιπα Μ΅προφυλακτικο και μετα τα φτυνει !!!!. Καποιοα ελληνικα δεν παιζουν
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1