Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 47 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 191697
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήθελα από καιρό να κλείσω την Σάσα αλλά όποτε κατέβαινα δεν κολλούσε. Ένα γλυκό ανοιξιάτικο βράδυ του Απρίλη όμως, οι πλανήτες ευθυγραμμίστηκαν και μου την φέρανε στην πόρτα. Ντυμένη με βραδινή ένδυση, εισβάλει αγέρωχη στον χώρο, χαμογελαστή με καλή διάθεση και αέρα γυναικάρας. Το πρόσωπο, χωρίς πολύ μακιγιάζ ήταν πιο φυσικό - πιο ωραίο από ότι στις φωτογραφίες. Χείλη φτιαγμένα, πολύ ευχάριστα στην αίσθηση κατά το φιλί. Όμορφο χαμόγελο και καφεπράσινα μάτια. Το σώμα αδύνατο, μικρό φυσικό βυζάκι με ελάχιστη χαλάρωση και ρώγα που ανταποκρίνεται στο γλύψιμο. Κώλος petite καλοσχηματισμένος, δέρμα απαλό στην αφή και ωραία θέα στα τέσσερα. Ήταν καθαρή με καθαρά και περιποιημένα άκρα…

Στα του αγώνα: Πολύ καλή πίπα, εξαιρετική τεχνική, μόλις της είπα και τι ακριβώς μου αρέσει το απογείωσε. Εκεί ήξερα ότι στο τέλος θα πάω για cim, όπως και έγινε. Πραγματικά καταπληκτικό cim, φοβερή αίσθηση και διάρκεια. Μουνάκι όμορφο, πεντακάθαρο και μυρωδάτο, ότι πρέπει για γλύψιμο. Κατεβάζει υγρασία, και είναι πολύ καταδεκτικό σε κάθε είδους περιποίηση (δάχτυλα, sex toys κλπ). Αλλάχθηκαν πολλές στάσεις, δεν έκλεψε πουθενά και είχε πολύ καλή συμμετοχή σε όλες. Πολύ καλό cowgirl με όλο τον συνδυασμό των κινήσεων συμπεριλαμβανομένης και της δύσκολης αλλά σωστής τεχνικής, χωρίς τεμπελιές... Είναι πολύ έμπειρη και σε συνδυασμό με την αγάπη της για το σεξ, το αποτέλεσμα είναι ένα διαστημικό γαμήσι, ένα γαμήσι απ’ τη Nasa.

Είναι κατάλληλη και για gfe και για pse γιατί έχει όλο το gfe πακέτο, χάδια – αγκαλιές – φιλιά και το εκτελεί καταπληκτικά, αλλά παράλληλα αντέχει και σε πολύ υψηλές στροφές, ειδικές στάσεις κλπ. Σίγουρα θα την ξαναέβλεπα όχι μόνο γιατί πέρασα πολύ καλά αλλά και γιατί θεωρώ ότι μπορούσα να πάρω περισσότερα από το συγκεκριμένο ραντεβού, αλλά δεν ήμουν και στην καλύτερη φόρμα μου...


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Johnny Red2
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
4 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
12.756
Πόντοι:
25.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 patsav0, THV, Katz και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2024
Η Σασα ειναι διαστημικη εσκορτ και σε απογειωνει σε αλλες διαστασεις !!!
review reaction 3 review reaction 2 hornyasfuck, Johnny Red2
10 Απριλίου, 2024
Χείλη φτιαγμένα;

Χμμμ;
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
10 Απριλίου, 2024
@bigmountain Μου φάνηκαν πολύ τούμπανο για να είναι αληθινά, από την άλλη η αίσθηση στο φιλι είναι απαλή και πολύ φυσική. Δεν ξέρω.... Όλα πιθανά είναι... Πάντως άνθρωπος να τη φιλήσει και να μην του αρέσει δεν νομίζω να βρεθεί.
Αν βρεθεί σίγουρα δεν θα την έχει 22cm και άρα σίγουρα δεν θα είναι μέλος του bou, θα είναι κάνας επισκέπτης...
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck, bigmountain
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3