Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την Λαρυ

Η επιλογή ήταν στιγμιαία γιατί μου θύμιζε στο πρόσωπο πολυ, ένα γκομενακι που είχα κάνει στενό μαρκάρισμα και δεν μου έκατσε. Όποτε δεν κοίταξα κριτικές και λεπτομέρειες πήγα καρφί για ραντεβού και ότι γίνει. Έτσι για να βγάλω το άχτι μου..

Εύκολη συννενόηση και σύντομα έφτασα στο ξενοδοχειο για να την συναντήσω.

Η κοπελα είναι όπως στις φωτογραφίες, όμορφη και γλυκιά στο πρόσωπο. Έμοιαζε οντως πολυ στο γκομενακι όποτε πρώτος στόχος επιτευχθεί.

Αρνητικό ότι δεν μιλάει καλά Αγγλικά, θετικό όμως το χαμόγελο και η διάθεση της. Όλα καλά ξεπεράσαμε το πρόβλημα της επικοινωνίας, πλέον ξέρω και το χειρίζομαι κι εγώ καλά αυτό το θέμα.

Κορμί, λίγο σφιχτό με πιασηματα, σιλικονατο βυζι λίγο σκληρό. Δυνατό σημείο η κωλαρα της. Πρόσωπο όπως είπαμε..αυτό που αναζητούσα.

Στα του αγώνα.. φιλία πολλά και με γλώσσα, σαν να ήταν η γκομενα μου, φίλαγε ωραία και είχε καθαρή αναπνοή, το ευχαριστήθηκα. Μετά το φασοματακι περάσαμε στο τσιμπουκακι όπου ήταν κι εκεί πολυ ταλαντούχα. Βαθιά υγρή πιπα με παίξιμο της γλώσσας και περιποίηση και στις μπάλες, πολυ καλή.

Στο σεξ ήταν πολυ ενεργή με κραυγουλες και βογκητά και πολυ καλό ρυθμό όταν ανέβαινε αυτή από πάνω. Την αφησα να κάνει παιχνίδι στην αρχή και μετά την γύρισα στα 4 όπου έδωσα πόνο για αρκετή ώρα. Ανέβασα στροφές στα κόκκινα, αντεχει και δεν δυσανασχετεί, γούσταρε θα έλεγα.

Παίχτηκαν 2 γύροι με σύντομο διαλλειμα για ανάσες. Και στους δυο γύρους ήταν απολαυστική με καλή συμμετοχή και σωστά στησίματα.

Συμπέρασμα. Πέρασα πολυ καλά, την προτεινω ανεπιφύλαχτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 31, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Niko_Like
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
4.706
Πόντοι:
17.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mancunian1986, Yatoputso και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού