Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με Ρέιτσελ στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο. Πολύ κρύα υποδοχή, ούτε φιλί ούτε αγκαλιά , σχεδόν με το ζόρι ένα χέρι έδωσε...
Πρόσωπο που έχει υποστεί αρκετές αισθητικές παρεμβάσεις. Δυστυχώς σε αυτό το θέμα έχει ξεφύγει του μέτρου. Χείλη πλαστικά, λίγο πιο σκληρά στην υφή από ότι θα ήθελα.
Σώμα σχεδόν θεϊκό, ψηλή, τραγανιστά μίκρα βυζάκια φυσικά με σούπερ ρώγες που ανταποκρίνονται στο γλύψημο. Κώλος τούμπανο και στητός, φυσικός και αυτός.
Καθαρή με καθαρά περιποιημένα άκρα. Μαλακό δέρμα, ωραίο στην υφή με πολύ μικρή χαλάρωση.

Στον αγώνα: Φιλιά ψυχρά, χωρίς γλώσσα, μόνο στα χείλη. Προσκύνησα τον τόπο καταγωγής μας και έδειχνε να το απολαμβάνει, μόλις τελείωσα το σκούπισε με μαντηλάκι. Δεν με άφησε μετά ούτε να γλύψω, ούτε να τρίψω. Όμορφο πάντως το μουνάκι της και καθαρό.με φοβερή αίσθηση κατά την διάρκεια του σεξ. Καταπληκτική πίπα, old school, χωρίς dt, με φροντίδα και αγάπη για το παλούκι. Δυστυχώς δεν πέρασε από τις μπάλες. Δόντια δεν ξέρω αν έχει, τόσο καλή είναι. Στο σεξ την ιδρώνει τη φανέλα και αντέχει υψηλούς ρυθμούς, αλλά όχι από την αρχή. Είναι λίγο στενή.... Δοκιμάσαμε πολλές στάσεις και είχε καλή συμμετοχή, δεν έκλεψε καθόλου. Το cowgirl λυσσαλέο, εντυπωσιάστηκα πραγματικά.. Η Ρέιτσελ δυστυχώς δεν έχει καθόλου το τρίπτυχο του gfe, χάδια αγκαλιές και φιλιά. Κάνει όμως για pse καθώς αντέχει σε υψηλούς ρυθμούς,
Σε γενικές γραμμές ήταν μια ευχάριστη εμπειρία, σίγουρα δεν έκλαψα τα λεφτά μου, δεν είμαι σίγουρος αν θα επαναλάβω ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Johnny Red2
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
4 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
17.253
Πόντοι:
25.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, spipis71, patsav0 και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2024
Εξακολουθεί να είναι κορμάρα; Μπράβο της...
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
03 Απριλίου, 2024
@bigmountain Ναι φίλε μου το κορίτσι έχει ακόμα κορμάρα, πραγματικά θεϊκό, κανονικά θα της έβαζα 10 στο σώμα αλλά έβαλα 9 είναι γιατί έχει μια πολύ μικρή χαλάρωση και κάποιους αυτό μπορεί να τους χαλάσει.
Εγώ πάλι δεν τα λυγίζω αυτά, εγώ κοιτάω τον χαρακτήρα και την προσωπικότητα τους Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 mozartmo, Stef68, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
03 Απριλίου, 2024
Ευχαριστούμε πραγματικά για την ενημέρωση όσο φθηνό και αν ακούγεται αυτό.
Την είχα στα ραντάρ αλλά μου τόνισες τα 2 πράγματα που με απωθούν τα φουσκωμένα χείλια και την έλλειψη gfe.


Τωρα εγώ θα το πω επειδή είσαι ένας αφανής ήρωας του σαιτ αν κάνεις και καμιά καταδρομικη προς Ριβέρ πλειτ μποκα τζούνιορ να μας λύσεις το μυστήριο θα σου ημεθα ευγνώμων
review reaction 1 review reaction 3 mozartmo, hornyasfuck, Johnny Red2
06 Απριλίου, 2024
Παντρεμένος και με μικρό παιδί και με γυναίκα γύπα... οφείλω να είμαι προσεκτικός...
Δοκίμασα Ρέιτσελ επειδή ήμουνα σε επαγγελματικό ταξίδι στην Σαλόνικα... Δεν βρήκα καμία άλλη που να με τσιγλίσει εμφανησιακά δυστυχώς πάνω στην Θεσσαλονίκη και ίσως το μόνο με το οποίο ίσως λειτουργήσει το εργαλείο μου είναι το gfe. Με το που φορέσω σκουφάκι αμέσως ο Λάκης πέφτει για νάνι...
Επίσης σούπερ πρωτάρης στον αγοραίο και με καμία οικονομική άνεση. Το να κάνω καταδρομική είναι περίπου αυτοκτονία για μένα...
Χαίρομαι αν βοηθήσω κάποιον να μην κλάψει τα φράγκα του.
Πάντως από κορμί... κορμάρα...
review reaction 1 Johnny Red2
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4