Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 60 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 197046
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση με Dasha στο χώρο μου. Η κοπέλα άργησε κανένα δεκάλεπτο να έρθει. Εμφανίστηκε με ένα πολύ σικ κόκκινο φόρεμα και δερμάτινο μπουφάν. Από την πρώτη ματιά κατάλαβα ότι έχω να κάνω με μια συνειδητοποιημένη γυναίκα που ξέρει ποια είναι και τι ήρθε να κάνει. Σε ότι αφορά την εμφάνιση είναι ότι ακριβώς θα δείτε στις φωτογραφίες. Είναι το 4ο κορίτσι από το συγκεκριμένο πρακτορείο που δοκιμάζω και σε όλα οι φωτογραφίες ήταν ακριβέστατες. Για αυτό και είναι το κορυφαίο πρακτορείο στην Ελλάδα. Κοιτάτε εσείς που κοροϊδεύετε με photoshop, Θεσσαλονικείς και Αθηναίοι,να μαθαίνετε πως κερδίζεις την εμπιστοσύνη του πελάτη. Ως γνωστό το ψέμα έχει κοντά ποδάρια, και γεμίσαμε κοντοπόδαρους…

Σε ότι αφορά την εμφάνιση, ωραίο πρόσωπο με σλαβικά χαρακτηριστικά το οποίο έχει υποστεί αισθητικές παρεμβάσεις. Χείλη φτιαγμένα με λίγο πιο σκληρή υφή από ότι θα ήθελα. Το φιλί της καταπληκτικό, άλλες φορές τρυφερό και σαγηνευτικό και άλλες φορές έντονο και παθιασμένο. Τα μάτια της πετάν φωτιές μα το χαμόγελο γλυκό και τα δυο χαρακτηριστικά γυναίκας πλανεύτρας. Το σώμα υπέροχο, το λάτρεψα, αρμονικό με 2-3 κιλά παραπάνω από αυτό που λέμε μοντελέ. Το στήθος ήταν σιλικονάτο με πολύ ωραίο σχήμα και μέγεθος, αλλά λίγο πιο σκληρό από ότι θα το ήθελα. Ήταν πεντακάθαρη με καθαρά και περιποιημένα άκρα και το δέρμα της ήταν απαλό με ωραία αίσθηση στην αφή.

Στα του αγώνα: Γλυκό, απαλό, μυρωδάτο πενατκάθαρο μουνάκι που γουστάρει γλύψιμο, δάχτυλο και παντός είδους μερακλίδικης περιποίησης. Υγραίνεται εύκολα και χαρίζει φοβερή αίσθηση στο σεξ που θα ακολουθήσει. Η πίπα είχε δυστυχώς δοντάκι, αλλά σε αυτή την περίπτωση βλέπω το ποτήρι μισογεμάτο και επικεντρώνομαι στο ότι το πέος μου χάρις το peeling έγινε βελούδινο για την επόμενη. Δοκιμάσαμε πολλές στάσεις, φοβερή αίσθηση το μουνάκι της, δεν έκλεψε πουθενά, είχε υποδειγματική συμμετοχή, δεν έχω πραγματικά τι να περιγράψω εδώ. Απλά Άριστα…
Η γυναίκα είναι μια καταπληκτική επαγγελματίας, έχει το απίστευτο προσόν, ότι ξέρει να σε κάνει να νιώσεις μοναδικός.
Η Dasha συστήνεται ανεπιφύλακτα και για gfe και pse, καθότι και το πακέτο αγκαλιές φιλιά χάδια είναι εκεί, αλλά αντέχει και σε πολύ υψηλούς ρυθμούς.
Γενικά είναι καταπληκτική σε όλα και φυσικά θα υπάρξει επανάληψη την επόμενη φορά που θα βρεθώ Αθήνα.

Όπως θα έλεγε και ο Λουκιανός Κήλαηδονης αν ήταν στη θέση μου: “Στην Dasha λέμε Da...”

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Johnny Red2
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
4 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
12.956
Πόντοι:
25.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 patsav0, doc_lin, mancunian1986 και 39 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2024
Πρέπει να σε στείλουμε πίσω Θεσσαλονίκη....
Και το συντομότερο!
Έτσι!

review reaction 3 Yatoputso, old boy, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
01 Απριλίου, 2024
την κωλαρα της δεν της την ξεσκισες να ουρλιαζει σα σκυλα ????
review reaction 3 hornyasfuck, Johnny Red2
01 Απριλίου, 2024
Ως γνωστό το ψέμα έχει κοντά ποδάρια

- ωραίο πρόσωπο με σλαβικά χαρακτηριστικά το οποίο έχει υποστεί αισθητικές παρεμβάσεις
- Χείλη φτιαγμένα με λίγο πιο σκληρή υφή από ότι θα ήθελα
- Το στήθος ήταν σιλικονάτο με πολύ ωραίο σχήμα και μέγεθος, αλλά λίγο πιο σκληρό από ότι θα το ήθελα
- Η πίπα είχε δυστυχώς δοντάκι
- Η γυναίκα είναι μια καταπληκτική επαγγελματίας, έχει το απίστευτο προσόν, ότι ξέρει να σε κάνει να νιώσεις μοναδικός
- Γενικά είναι καταπληκτική σε όλα
ΕμμμμΕμμμμΕμμμμΕμμμμΕμμμμΕμμμμΕμμμμΕμμμμ

ρε παιχτη ειπαμε για ολους τους υπολοιπους, αλλα και εσυ... ??????? Money Mouth
review reaction 3 hornyasfuck, Johnny Red2
01 Απριλίου, 2024
Το καλύτερο είναι αυτό που είπες στο τέλος . Ότι ανταποκρίνεται σαν άψογη επαγγελματίας και σε gfe και σε pse καταστάσεις χωρίς να υστερεί πουθενά . Την έχω πάρει αρκετές φορές σε διαφορά τουρ και στα δυο γραφεία και είναι πολύ καλός χαρακτήρας και επαγγελματίας σε όλα της
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Johnny Red2
02 Απριλίου, 2024
@Honey Voskos
Επέστρεψα την προηγούμενη βδομάδα, ότι ζημιά ήταν να γίνει έγινε, πάμε για άλλαΓιούπιιι!

@roughfucker
δεν μου πέρασε καν απ'το μυαλό η κωλοκατάσταση, αλλά μιας και το ανέφερες, στην επόμενη κατεβασιά θα της το ισιώσω το αντεράκι... Ευχαριστώ για το tip.

@papaphilips
Λόγω των παρεμβάσεων σε πρόσωπο κ στήθος πήρε 9 σε πρόσωπο κ σώμα αντί για 10. Την πίπα με δόντι δεν την υπολογίζω γιατί 9 στις 10 δεν μπορούν χωρίς.
η
Η Ντασα παρέχει μια ολοκληρωμένη εμπειρία που καλύπτει τα πάντα και η συμμετοχή της είναι υποδειγματική, δεν θα μιλήσω για συμπεριφορά και ευγένεια, που μου μάζεψε τις πετσέτες και τις δίπλωνε, που σκούπισε ότι νερά έκανε στο μπάνιο. Άλλο level....
Άρα ναι φίλε μου καταπληκτική, απίστευτη μοναδική, στη συστήνω ανεπιφύλακτα, έστω και για μια ωρίτσαΈτσι!
review reaction 1 andronikos3, Yatoputso, HoneyVoskos και 2 άλλα μέλη
02 Απριλίου, 2024
Papaphilips παντού χώνεσαι μεγάλε και την λες! Θέλεις να την λες σε όσους αποθεώνουν κοπέλες που τις βρίσκεις μέτριες;

Επειδή την είδα κι εγώ πρόσφατα κι έχω φρέσκια εικόνα, μπορώ να πω με βεβαιότητα πώς η Ντάσα είναι άριστη επαγγελματίας και, παρά την εμφανή κούραση της, έχει άψογη συμπεριφορά. Οκ σε πρόσωπο και σώμα τα γούστα διαφέρουν, αλλά και πάλι η κοπέλα βρίσκεται σε έναν κλειστό κύκλο εσκόρτ επιπέδου. Και το βασικότερο είναι ευχάριστος χαρακτήρας.
review reaction 1 Yatoputso, Johnny Red2, hornyasfuck
02 Απριλίου, 2024
@bigmountain
μαστορα, αν προσεχεις...αν λεω...
εγω σχολιαζω αυτα που εσεις γραφετε, τα οποια εκτος απο αντιφατικα, ειναι και για πολλα γελια.
γι'αυτο και οι παραθεσεις στα λογια σας. δημοσιο φορουμ ειναι, μπορεις να γραψεις και εσυ τα δικα σου αλλωστε.
αν εσυ τωρα αμφισβητεις τον εαυτο σου και γραφεις μαλακιες, δε σου φταιω που γινεσαι ρομπα μεσω των γραπτων σου χωρις να το παιρνεις χαμπαρι, επειδη τυχαινει να εισαι πιο χαζος και απο το μαρουλι.
απλα σου δινω παραπανω κρεδιτς στο γελιο που προκαλεις ηδη Έτσι!
review reaction 3 bigmountain
02 Απριλίου, 2024
@papaphilips
Στις κριτικές είναι πιο χρήσιμο να αναφέρονται τα κακώς κείμενα παρά τα θετικά μιας συνάντησης. Άρα το κείμενο μπορεί να αναφέρει περισσότερα αρνητικά παρά θετικά, παρόλο που ο μύστης καλοπέρασε. Όταν γαμάς με 10 ευρώ οι λεπτομέρειες δεν έχουν τόσο σημασία, στην τελική 10 έδωσες. Όταν σκας κατοστάρικα και η παραμικρή αρνητική λεπτομέρεια μετράει. Μην τα βάζεις τους συναγωνιστές, να βοηθήσουν προσπαθούν....
review reaction 1 hornyasfuck, bigmountain, gymaster
03 Απριλίου, 2024
@JohnnyRed
παίχτη μου δεν τα βάζω με κανεναν, δεν υπάρχει κάποιος λόγος άλλωστε, απλά σχόλιαζω χιουμοριστικά αυτά ακριβώς που γράφεται.
τίποτα παραπάνω τίποτα παρακάτω.
δε γράφω δικά μου πράγματα, παραθέσεις από τα αντιφατικά σας λόγια κάνω.
ότι ακριβώς είπα και στον Μπιγκλ Μάουντεν δηλαδή.
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, srek7, bigmountain και 1 ακόμα μέλος
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9