Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 2 10
Call-Girls 9718
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με Ely από Μολδαβία στα γνωστά μέρη, το κορίτσι ήταν έτοιμο στην ώρα του και ο αριθμός δωματίου ήρθε γρήγορα.

Μπαίνω στο δωμάτιο και αντικρίζω μια κοπέλα με κλασσική σλαβική ομορφιά. Ενθουσιάστηκα καθώς μου θύμισε μια φίλη από τη Γευγελή με την οποία ήμουν ερωτευμένος 25 χρόνια πριν. Το πρόσωπο όμορφο με φτιαγμένα χείλη, ίσως ένα τσικ παραπάνω από όσο θα το ήθελα, αλλά σίγουρα καλαίσθητα. Το σώμα τύπου μοντέλο πολύ ωραίο και φυσικό. Φυσικό στήθος όχι τέρμα στητό αλλά με ρώγα τούμπανο που ανταποκρίνεται στο γλύψιμο και χαίρεσαι να γλύφεις. Ομοίως και ο κώλος, όχι τέρμα στητός αλλά καλαίσθητος. Δέρμα μαλακό και βελούδινο στην αφή. Η ίδια πεντακάθαρη με καθαρά και περιποιημένα άκρα. Εδώ να σταθώ λίγο η κοπέλα είναι φανατική με την καθαριότητα και εαυτού αλλά και του περιβάλλοντος χώρου.

Στον αγώνα, δίνει αρκετά φιλιά αλλά προσπαθεί να σε κατευθύνει αλλού, δοκίμασα γλώσσα βρήκα κλειστά δόντια.

Ρώτησα "μήπως δεν σου αρέσουν τα γλωσσοφιλα;"

"Πώς βέβαια" μου λέει, πάλι κλειστή γλώσσα.

Τι να πω ίσως εσείς σταθείτε πιο ικανοί ή πιο τυχεροί.

Μουνάκι όμορφο και πολύ καθαρό, έπαιξα μαζί του και υγράθηκε σωστά. Δεν δοκίμασα δάχτυλο, της ζήτησα 69, μου είπε ναι, αλλά όρμηξε για πίπα με λύσσα και φυσικά δεν της το χάλασα (όμοια πιθανό το να μην κατάλαβε με το να μην ήθελε και να έκανε την κουφάλα). Η πίπα είχε λίγο δοντάκι και γενικά δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο. Δοκιμάσαμε αρκετές στάσεις και η κοπέλα είχε πραγματικά πολύ καλή συμμετοχή σε όλες, δεν έκλεψε πουθενά και σε κάποια σημεία πήρε και πρωτοβουλίες. Αντέχει σε υψηλούς ρυθμούς κάτι που σε συνδυασμό με τη έλλειψη γλωσσόφιλων την καθιστά κατάλληλη μόνο για pse.

Αρνητικά: ηλεκτρονικό τσιγάρο, εξωφρενικά υψηλή χρέωση σε σχέση με την αξία της υπηρεσίας, ψάχνει συνέχεια το προφυλακτικό να δει αν είναι στη θέση του, φιλιά χωρίς γλώσσα.

Θετικά: πολύ καλή συμμετοχή, φοβερή καθαριότητα, εμφάνιση, αντοχή σε υψηλούς ρυθμούς.

Δεν θα την ξαναέβλεπα στα 200, αλλά σίγουρα στα 150 θα υπήρχε επανάληψη καθώς πιστεύω πως θα μπορούσα να πάρω πολλά παραπάνω από το ραντεβού, αλλά ήμουν κουρασμένος και ανίκανος να μου προσφέρω μια σωστή pse εμπειρία...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Johnny Red2
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
4 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
12.254
Πόντοι:
25.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 patsav0, james034, dimigoall και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού