Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εν Τούτω Νίκα
(Μέσα από αυτό θα νικήσεις)

Συνεννόηση με το γραφείο άψογη, ή κοπέλα έτοιμη στην ώρα της και επιτέλους συνάντηση με την Νικά που την είχα στην λίστα μου από την στιγμή που εμφανίστηκε.
Το κορίτσι είναι ένα πανέμορφο, ψηλό με μοντελέ κορμί. Βυζάκι στητό φυσικό, ομοίως και ο κώλος. Το δέρμα της μεταξένιο με υπέροχη μυρωδιά και ένα πανέμορφο τατουάζ στο πόδι, όπως θα δείτε και στις φωτογρφίες. Η ίδια ήταν πεντακάθαρη, με καθαρά και περιποιημένα άκρα.

Πανέμορφο - πεντακάθαρο μουνάκι που απέπνεε αέρα φρεσκάδας και είχε πολύ ωραία αίσθηση στο σεξ. Δυστυχώς δεν κατάφερα να την υγράνω, ή τουλάχιστον δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο. Η πίπα ήταν πάρα πολύ καλή, όχι πολύ βαθειά αλλά όπως πρέπει, αργή, ερωτική, χωρίς καθόλου δόντι (φαφούτικο τσιμπούκι όπως μου αρέσει να το χαρακτηρίζω).

Καλή συμμετοχή στις περισσότερες στάσεις, όχι στα μουγκά όπως έτυχε σε άλλους συναγωνιστές αλλά με μικρές διακριτικές φωνούλες και μικρούς αναστεναγμούς. Αλλάχθηκαν πολλές στάσεις, έκλεψε λίγο στο ιεραποστολικό με τη στάση του σώματος της αλλά το άφησα να συμβεί γιατί εκείνη την ώρα είχε μπήξει τα χέρια στα κωλομέρια δίνοντας μου ρυθμό ενώ παράλληλα με ψαλίδιαζε με τα πόδια της και δεν ήθελα να χαλάσω την στιγμή. Στην τελική δεν έγινε και τίποτα, βρέξαμε και 2cm λιγότερο σε αυτή τη στάση. Δεν πήρε καμία πρωτοβουλία αλλά δεν είπε όχι σε τίποτα. Σε κάποια φάση μάλιστα που ανέβασα το ρυθμό, τη ρώτησα αν αισθάνεται καλά με αυτό και μου απάντησε: “...κάνε ότι θες, δεν με νοιάζει, μου έχουν κάνει τα πάντα...”
Εκεί δεν κρύβω ότι ξενέρωσα αρκετά...
Καλά ρε Τάταροι, στο 21 χρονών κοριτσάκι (στον 21χρονο κορίτσαρο δηλαδή) βγάλατε τα απωθημένα σας;;;
Ας μη μιλάω καλύτερα, πιθανώς δεν δικαιούμαι, το έχω κάνει και εγώ το λάθος στο παρελθόν και το έχω μετανοιώσει πάρα πολύ…
Τουλάχιστον έμαθα από αυτό, το ίδιο εύχομαι και για σας…

Καθ όλη την διάρκεια του ραντεβού είχαμε άφθονα φιλιά, αγκαλιές και χαδάκια γεγονός που κάνει την Νίκα μια ιδανική gfe παρτενέρ. Συνεπώς συστήνεται ως “safe bet” για gfe και όπως λέει ο τίτλος “Μέσα από αυτό θα νικήσεις” ή τουλάχιστον δεν θα χάσεις, θα συμπληρώσω...

Δυστυχώς δεν βρήκαμε χημεία, γεγονός που δεν μειώνει καθόλου την αξία της μικρής, η οποία παρεμπίπτοντος έχει αρκετή εμπειρία για την ηλικία της. Το παίρνω πάνω μου αυτό, ως πιο έμπειρος ίσως μπορούσα να κάνω περισσότερα προς αυτή την κατεύθυνση. Μάλλον δεν θα την ξαναδώ, παρόλο που είναι μια κούκλα, καθώς θεωρώ την ύπαρξη χημείας ή τουλάχιστον την υποψία ύπαρξης χημείας, απαραίτητο συστατικό για επανάληψη...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Johnny Red2
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
4 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
12.946
Πόντοι:
25.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 patsav0, mancunian1986, Yatoputso και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2024
Καλώς ήρθες στην Αθήνα. Φοβάμαι μην πέσει το φόρουμ από τις τόσες κριτικές που θα αφήσεις
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74, BIG_BIG_BEN και 2 άλλα μέλη
25 Μαρτίου, 2024
Πολύ τίμια η κριτική σου. Στα αλήθεια έτσι είναι το κορίτσι.

Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, gismo1972, Bartender 74 και 3 άλλα μέλη
25 Μαρτίου, 2024
Ενδιαφέρουσα κριτική, κι ας είναι κάπως μακροσκελής.
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74, Giorgio Kavlani και 1 ακόμα μέλος
25 Μαρτίου, 2024
Μήπως έφερες τρίγωνα Πανοράματος?
Θα με ενδιέφεραν!
Αν όχι δεν πειράζει την επόμενη φορά!
Α ναι.. για την κριτικήΈτσι!
review reaction 1 review reaction 3 Yatoputso, hornyasfuck, Sinman και 3 άλλα μέλη
25 Μαρτίου, 2024
Another great and honest review. It is to your honor that you brought up how quickly and young some of these girls can be psychologically damaged by some of the psychopaths that visit them. You can still have a great sexual experience without fucking these girls up. I wish there was a way for them to review clients just like Uber. We could narrow down who the sociopaths are. Wonder if she is now thinking if she will need more money from therapy than she makes fucking strangers.
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
25 Μαρτίου, 2024
Πολύ καλή και ειλικρινής κριτική!!
review reaction 1 review reaction 2 BIG_BIG_BEN, hornyasfuck, Johnny Red2
26 Μαρτίου, 2024
@Honey Voskos Δεν έφερα, θα φέρω όμως την επόμενη για να τα φάμε σε στυλ naked sushi πάνω σε ένα τρυφερούδιΓιούπιιι!
review reaction 3 review reaction 2 BIG_BIG_BEN, hornyasfuck, HoneyVoskos
26 Μαρτίου, 2024
@BIG_BIG_BEN εσύ σχολιάζεις σε όλες τις κριτικές ενώ δεν κάνεις καμιά συνεισφορά.

Χμμμ;
review reaction 1 review reaction 3 ΦΑΚΙΡΗΣ, BIG_BIG_BEN, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
26 Μαρτίου, 2024
Ισως να με άκουσε για το ουτε κιχ??? και να έβαλε λιγο σαλτσα...
Ακριβως το ιδιο σκεφτομουν ρε , αν υπήρχε χημεία ποσο καυλα θα ηταν η ολη φαση
review reaction 1 bigmountain, BIG_BIG_BEN, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
26 Μαρτίου, 2024
Ενημερώνω ότι πέρασα λάθος τιμή από συνήθεια. Η τιμή ήταν 160 όχι 150.
review reaction 1 Bartender 74, BIG_BIG_BEN, hornyasfuck
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2