Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 18 10
Call-Girls 45138
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την Μελίσσα

H Μελίσσα βλέποντάς την μου έκανε λίγο σε μελαχρινή μπάρμπι, όχι αυτή του yourangels την κανονική. Από τις φωτό μου φάνηκε μες στην καύλα, οπότε λέω πάμε δίχως παραπάνω σκέψη. Βέβαια διάβασα και 2-3 κριτικές για να ξέρω τι να περιμένω και αφού ήταν όλα θετικά το προχώρησα.

Τηλέφωνο λοιπόν στο γραφείο, πήρα τις πληροφορίες και το feedback που ήθελα και έκλεισα για 1 ώρα στον χώρο της.

Φτάνοντας στο ξενοδοχείο, όταν άνοιξε η πόρτα, η πρώτη εικόνα ήταν πολύ θετική. Η κοπέλα είναι όντως μπάρμπι, κυριλέ γκόμενα, φτιαγμένη περιποιημένη με ωραία ρούχα και κυριλέ κόκκινα εσώρουχα που ταίριαζαν πολύ ωραία πάνω της. Δεν μου φάνηκε για 22 χρονών αλλά σίγουρα κάτω από 30, βέβαια το makeup και οι παρεμβάσεις παίζουν το ρόλο τους. Γενικά έχει κάνει παρεμβάσεις αρκετές στο σώμα της χείλη φουσκωμένα, βυζιά επίσης αλλά έχει γίνει καλή δουλειά. Το σώμα της είναι πετιτ προς το σκίνυ θα έλεγα με επιδερμίδα πολύ απαλή.

Επικοινωνία πολύ καλή, μιλάει καλά Αγγλικά, έχει ανεβασμένη αυτοπεποίθηση και ήταν άνετη.

Στα του αγώνα..
Η κοπέλα φιλάει ωραία με γλώσσα αλλά όχι βαθιά, επίσης τα φουσκωμένα χείλη της έχουν πολύ ωραία αίσθηση. Γρήγορα μπήκαμε στο ψητό όπου ξεκίνησε μια πίπα όνειρο, με τα φουσκωμένα τσιμπουκόχειλα της να πιάνουν τόπο. Την άφησα εκεί για αρκετή ώρα ενώ έπαιζα κι εγώ μαζί της. Την σταμάτησα για να μην τελειώσω και την περιποιήθηκα κι εγώ λίγο, πολύ ωραίο το μουνάκι της, πεντακάθαρο. Στην συνέχεια σκέφτηκα αυτό το κορμάκι έτσι που είναι πετίτ θα το κάνω ότι θέλω. Την έβαλα στην αρχή από πάνω για ζέσταμα και για να χουφτώνω της βυζάρες και μετά από λίγο την έριξα πάνω που για να έχω τις βυζάρες στην μούρη μου. Anyway για να μην μακρηγορώ παίχτηκαν πολλές στάσεις και τέλειωσα 2 φορές και τις δύο με μεγάλη ένταση. Οι δύο γύροι έγιναν σχεδόν στα καπάκια γιατί μου άνοιξε η όρεξη ήμουν ξεκούραστος και είχα και αρκετή ενέργεια.

Συμπέρασμα: Πολύ καλά πήγε με την Μελίσσα, όμορφη, ποιοτική, πετίτ γκόμενα, έβγαλε ενέργεια η κοπέλα και συμμετείχε πολύ ενεργά σε όλη την διάρκεια. Είναι επικοινωνιακή και μπορείς να κάνεις κουβέντα μαζί της. Θα την ξανάβλεπα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 16, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Niko_Like
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.745
Πόντοι:
17.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sapiokoilias, Γιώργος Παπ., Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2024
Να περνάς πάντα καλά φίλε. Η φωτογραφία που είναι στα πράσινα κάπου στην Αραβία, είναι αντιπροσωπευτική;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1