Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 6 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 19567
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την Αντέλια

Ραντεβού μετά απο ξαφνικές καυλες on the road, γρήγορη ψαχτικη και τηλ στο γραφείο για ραντεβού.. επιλογή Αντελια μετα απο την προτροπή της Νικολ από το τηλ. κέντρο.

Η Αντέλια φαίνεται πραγματικά πολύ όμορφη και ντελικάτη. Αν και στις φωτογραφίες μπορεί να μην μου τράβηξε πολύ η προσοχή της ως προς το σώμα της, ευτυχώς που την επέλεξα γιατί μου βγήκε σε καλό. Έχει ένα πολύ ωραίο σφιχτό κορμί με καλές αναλογίες. Αν και φαίνεται μικρό το στήθος ήταν όπως πρέπει και στητό, έχει ωραίες καμπύλες και ένα στρογγυλό, τούμπανο κωλαράκι! Φαίνεται πως ήταν πολύ περιποιημένη, με όμορφο ντύσιμο, χαμογελαστή, ευχάριστη και επικοινωνιακή.

Το μωράκι είναι πραγματικά πολύ όμορφο, με ένα ωραίο πρόσωπο και εκφράσεις που με κέρδισαν αμέσως. Τα βλέμματά της είναι γεμάτα νόημα και σε προδιαθέτουν θετικά για τη συνέχεια.

Επικοινωνιακή με σχετικά καλά Αγγλικά και καλή διάθεση.

Με εμένα ήταν πολύ ορεξάτη από την αρχή, εκδηλώνοντας έντονο ενδιαφέρον για να περάσουμε καλά και οι δύο. Τα φιλιά της με γλώσσα σε συνδυασμό από χάδια και αγκαλιές, πολύ καλό ζέσταμα για την συνέχεια. Όσον αφορά στην πίπα, φαίνεται πως έχει άριστες δεξιότητες και είναι εξαιρετικά αισθησιακή και δυνατή στις κινήσεις της.

Στα του αγώνα..

Οι δυο γύροι που παίχτηκαν, με ένα μικρό διάλειμμα στη μέση, ήταν εξαιρετικοί. Η Αντέλια ήταν δεκτική σε όλα και φαινόταν να το απολαμβάνει και αυτή. Η συμμετοχή της ήταν ενεργή και αισθησιακή, με αληθοφανείς κραυγές που έκαναν την εμπειρία ποιο έντονη. Μεγάλη δεξιότητα στην πίπα και φάνηκε πως ήξερε τι και πώς να το κάνει. Αντέχει στο σφυροκόπημα και σε προδιαθέτει κιόλας. Έχει ωραίο στήσιμο στα τέσσερα που το απόλαυσα μέχρι το τελείωμα.

Μου άρεσε που ήταν περιποιημένη, πολύ καυλιάρα, επικοινωνιακή και έβγαλε πάθος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 27, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Niko_Like
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.718
Πόντοι:
17.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., mancunian1986, hornyasfuck και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού