Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 113453
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Αθηνά

Πιπινάκι γάλακτος η Αθήνα σκέφτηκα με τα πιασίματα της το ωραίο της το βυζακι μου φάνηκε πολυ promising..

Δεν το πολυσκεφτηκα, τηλεφωνακι, ήμουν τυχερός και ήταν διαθέσιμη άμεσα και έτοιμο το ραντεβού για την επόμενη ώρα.

Έφτασε στο σπίτι μου καζουαλ αλλά ταυτόχρονα σεξι ντυμένη και αρωματισμένη. Πολυ άνετη σαν χαρακτήρας και ευχάριστη. Σωματάκι όπως στις φωτό, πολυ κοντά σε αυτό που βλέπετε και προσωπάκι όχι μοντέλου αλλά καυλωτικο και κορμακι με πιασηματα με πολυ ωραίο στηθος.

Φιλάει κανονικά με γλώσσα και πολυ ωραία. Ήταν πολυ θερμη από την πρώτη στιγμή και ανάψαμε και οι δυο κατευθείαν.

Σην πιπα είναι ταλεντακι, πολυ σωστή, όπως πρέπει με φτυσίματα, υγρή βαθειά.

Στη συνέχεια ξεδίπλωσε όλο της το ταλέντο η μικρή. Είναι φτιαγμένη για σεξ η κοπελα, ξέρει τι να κάνει και πως να το κάνει με το κορμι της. Έτσι Κόνσουλα που είναι πετιτ, την πιάνεις και την κανείς ότι θέλεις.. και αυτό ακριβώς έκανα. Αντεχει στο σφυροκοπημα και σε προδιαθέτει.

Διάλειμμα, όπου είναι καλή στο σοσιαλ και αράζεις μαζί της άνετα.

Στον δεύτερο γύρο με ξεκίνησε πάλι με πιπα όπου την ευχαριστήθηκα για αρκετή ώρα και μετά πολλές εναλλαγές στάσεων. Κάποια στιγμή κουράστηκα και την έστησα στα τέσσερα για να έρθει το τέλος μέσα σε μεγάλη ένταση.

Συμπέρασμα, το κορίτσι είναι φωτιά, αξίζει και με το παραπάνω. Θα έλεγα ότι είναι και vfm πιστεύω τώρα που έχουν πάει οι περισσότερες στα 150. Πέρασα πολύ καλά, θα την ξανά τιμήσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Niko_Like
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.745
Πόντοι:
17.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Trifonbakatsoulias, THV και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2024
Καλημέρα, να την εμπιστευτώ να έρθει σπίτι δηλαδή; ρωτάω γιατί είμαι παντρεμένος
review reaction 3 Johnny Red2
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1