Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 33 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τι να πω που δεν τα έχουν ήδη πει άλλοι, μιλάμε για ένα χείμαρρο θετικής ενέργειας, ένα μικρό κομματάκι ήλιου που περιπλανάται αμέριμνο ανάμεσα μας χωρίς να αντιλαμβάνεται πόσο φως κουβαλά μέσα του. Μιλάμε για ένα πλάσμα ανεπιτήδευτο, ειλικρινές που με πλήρη ανιδιοτέλεια μοιράζει απλόχερα την θετική της ενέργεια σε ένα κόσμο που δύσκολα θα της το ανταποδώσει.
Τέτοιο κορίτσι είναι η Mavie, ένα φοβερό τυπάκι με ωραία φιλοσοφία για την ζωή και τους ανθρώπους και ένα χαμόγελο που θα γλυκάνει ακόμα και τον πιο πικραμένο.

Στα της συνάντησης: ανοίγω την πόρτα και αντικρίζω ένα κουκλάκι με ένα πλατύ χαμόγελο και πολύ ωραίο ντύσιμο. Το κορίτσι ήταν περιποιημένο, πεντακάθαρο, φρέσκο (ξεκούραστο), μύριζε υπέροχα και το φιλί στην πόρτα ήταν απαλό και γλυκό... σαν μαρέγκα με νότες βανίλιας. Το πρόσωπο είναι αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες, οι οποίες είναι ακριβέστατες. Το σώμα είναι μεν αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες αλλά από κοντά είναι ακόμα καλύτερο με όμορφες ισορροπημένες καμπύλες και ένα φτιαγμένο στήθος που προσεγγίζει την τελειότητα. Λίγες κουβεντούλες να γνωριστούμε, πετσέτα και βουρ στο μπάνιο.

Στα του αγώνα δεν έχω να προσθέσω πολλά σε αυτά που έχουν ήδη ειπωθεί, το κορίτσι είναι ένας ερωτικός οδοστρωτήρας. Το σεξ μαζί της είναι καθηλωτικό γιατί γουστάρει τρελά και στο δείχνει. Θέλει καλή προετοιμασία στο γλύψιμο και στο τρίψιμο για να κατεβάσει πολλά ζουμάκια και μετά είναι πραγματικά σαν να κάνεις έρωτα με την κοπέλα σου. Παίχτηκαν δυο γύροι και στους δύο ανταπεξήλθε εξαιρετικά. Δοκιμάστηκαν αρκετές στάσεις σε όλες είχε απίστευτη συμμετοχή και ήταν βεντουζωμένη πάνω μου με κάθε τρόπο (αγκαλιές φιλιά κλπ). Στο cowgirl ήταν καταπληκτική και γενικά σε όλη τη διάρκεια της συνάντησης, ανέβαζε ποιότητα στο σεξ με τον τρόπο που χρησιμοποιούσε το κορμί της, δίνοντας βάση στη κάθε λεπτομέρεια. Το μουνάκι της έχει φοβερή αίσθηση στο σεξ καθότι είναι σχετικά στενό και πολύ φιλόξενο. Επίσης είναι πεντακάθαρο και μυρωδάτο, ότι πρέπει για γλύψιμο. Μοναδική παραφωνία το δοντάκι στην πίπα.

Στο social είναι απίστευτη, με καλούτσικα αγγλικά, την αστείρευτη θετική της ενέργεια και υποδειγματική συμπεριφορά. Δεν υπάρχει περίπτωση να σε κάνει να νοιώσεις άβολα, το αντίθετο μάλιστα, αν είσαι λίγο ντροπαλός αυτή η γυναίκα μπορεί να σε ξεκλειδώσει. Είναι ο ορισμός του gfe και ΣΙΓΟΥΡΑ κάποια στιγμή θα την ξανασυναντήσω.

Υ.Γ. Πω Πω Πω Πω Πω… τι πάθαμε…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 13, 2024
Διάρκεια
3 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
420€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Johnny Red2
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
4 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
13.990
Πόντοι:
25.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 patsav0, THV, Γιώργος Παπ. και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2024
Πες μας αν έλεγε και σε σένα τα συνήθη που λέει, lovely, darling, delicious!

Μεγάλο χαμόγελο

Πάντα τέτοια!
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
16 Φεβρουαρίου, 2024
H κοπέλα είναι 1.68 στο ύψος όπως αναγράφεται? Γιατί μου φαίνεται πιο κοντή στις φωτό. Κάτω από 1.60. Ευχαριστώ.
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
16 Φεβρουαρίου, 2024
@bigmountain
Lovely delicious και πω πω πω πω πω Πλατύ χαμόγελο
@geo21k δεν το χω με το ύψος με τίποτα αλλά δεν νομίζω να είναι και 1,60. Μην σε πάρω και στο λαιμό μου όμως...
review reaction 3 review reaction 1 bigmountain, hornyasfuck
18 Φεβρουαρίου, 2024
Από piercings τι παίζει στις φωτογραφίες φαίνεται ένα στον αφαλό, έχει και αλλού;;;
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
19 Φεβρουαρίου, 2024
@Giannis.81 Αν θυμάμαι καλά έχει και στην κλειτορίδα...
review reaction 1 Yatoputso, hornyasfuck
19 Φεβρουαρίου, 2024
έχει στο μουννί piercing
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6