Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 33 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Mavie

Με τόσες κριτικές, μου μπήκε και εμένα η περιέργεια να συναντήσω την Mavie. Δεν ήταν εύκολο γιατί είχε περιορισμένη διαθεσιμότητα. Τελικά τα κατάφερα και το έκλεισα τα ραντεβού για νωρίς το απόγευμα την εβδομάδα που μας πέρασε.

Λοιπόν η κοπελα είναι όπως στις φωτό και καλύτερη, από το βίντεο θα καταλάβετε καλύτερα πως είναι. Η δικιά μου άποψη είναι ότι στο σύνολο είναι μια όμορφη, σεξυ γυναίκα με νεανικό κορμάκι, γυμνασμένο και πετιτ, μανιτζεβελο. Κορμί να το πιάσεις να το κανείς ότι θέλεις..

Χαρακτήρας έξω καρδιά, πολυλογού όμως, θέλει λίγο φρένο, μιλάει καλά Αγγλικά αλλά δεν πολυ καταλάβαινα τι έλεγε μιλούσε λίγο γρήγορα και είχα και το μυαλό μου αλλού. Δεν το κάνει επίτηδες για να φάει χρόνο, έτσι είναι.

Στα του αγώνα.. φουλ έξτρα σε όλα!! Δεν χρειάζεται να πω κάτι παραπάνω τα κάνει όλα και καυλωνει όσο δεν πάει το κορίτσι. Άριστη από την αρχή μέχρι το τέλος! Πολυ καλή συμμετοχή, τα δίνει όλα και το ζητάει το σκληρό σεξ μέχρι τέλους! Παιχτηκαν 2 γύροι μπορεί να πηγαινα και για 3ο αλλά δεν είχα χρόνο ούτε και πολλές δυνάμεις..

Συμβουλή, πηγαίνετε ξεκούραστοι, η τύπισα δεν αστιευεται θα σας ξεζουμίσει. Πέρασα καλά έξω καρδιά το κορίτσι, εφυγα γεμάτος!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 27, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Niko_Like
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
4.706
Πόντοι:
17.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Γιώργος Παπ., eridon1877 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2024
Αν είναι 1.68 όπως λέει στην καρτέλα της , δεν τη λες και petit.
review reaction 3 Bartender 74, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1