Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 4 10
Call-Girls 17280
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την Μελίσσα

Η Μελίσσα μόλις την είδα μου έκανε κλικ, όχι για την ομορφιά της όσο για το διαφορετικό στα χαρακτηριστικά της στο πρόσωπο. Μου φέρνει σε μια περίεργη μίξη που δεν μπορώ να την περιγράψω, anyway..

Τηλ στο γραφείο, μου δώσανε ένα θετικό feedback από πελάτες και έμενε να το επαλήθευση στην πράξη. Ραντεβού λοιπόν στο γνώριμο ποια μέρος για να συναντήσω την δεσποινίδα Μελίσσα.

Το κοριτσι λοιπόν είναι ένα πολυ γλυκο πλάσμα με petite χαρακτηριστικά. Αδυνατουλα μικροκαμωμένη με λίγο άγρια χαρακτηριστικά αλλά πολυ ωραία, ξεχωριστή ομορφιά. Είναι όπως την βλέπετε στις φωτογραφίες, νεο κορίτσι γεμάτο φρεσκάδα. Θα έλεγα 100% GFE, petite κορίτσι για «φάγωμα».

Στην επικοινωνία εάν και δεν μιλάει καλά Αγγλικά σχεδόν καθολου δεν είχαμε πρόβλημα. Λίγο η εμπειρία η δικιά μου λίγο η καλή διάθεση της κοπέλας και όλα πήγαν μια χαρά.

Ξεκινάμε λοιπόν τον αγώνα με βαθια γλωσσόφιλα παθιαρικα και χάδια κι από τους δυο μας. Πίπα πολύ καλή αργή και βασανιστική και στην συνέχεια βαθια. Εννοείται πως το περιποιήθηκα κι εγώ το μπουμπούκι, πραγμα που την έκανε να σπαρταράει. Κι έτσι λοιπόν περάσαμε στο κυρίως.. που ήταν παρα πολυ καλό σε όλη την διάρκεια. Το μικροκαμμωμενο κορμακι της που το πιάνεις και το κανείς ότι θέλεις είναι ιδανικό για να δοκιμάσεις όλες τις στάσεις που έχεις σκαφτεί. Έτσι κι έγινε με εμένα να κάνω ότι μου είχε έρθει στο μυαλό και κάποια στιγμή να σκάμε στα γέλια και οι δυο.

Παίχτηκαν δυο γύροι με μικρό διαλειμα για ανάσες όπου μου έκανε λίγο μασάζ.

Συμπέρασμα, πέρασα πολύ καλά, το κορίτσι είναι για GFE κατάσταση, εάν μίλαγε και καλά Αγγλικά θα ήταν το τέλειο GFE.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 28, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Niko_Like
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.736
Πόντοι:
17.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Larson, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, mancunian1986 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2024
νομιζω πως το ο,τι δεν μπορεις να συνεννοηθεις πολυ καλα μαζι της ,την κανει ακομα πιο τελειο gfe!ΈρωταςΈρωτας
tα πολλα λογια συνηθως δεν εχουν πολυ καλη καταληξη Χαχαχα!
review reaction 3 hornyasfuck, Johnny Red2, Annapurna
30 Ιανουαρίου, 2024
Ενδιαφέρον ... Ματάκι
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
30 Ιανουαρίου, 2024
@ΤΟΜ ...χρειάζεται και ένα minimum συνεννόησης..ειδικά σε μεγάλα ραντεβού...
αν εσύ λές πίπα και η άλλη γελάει γιατί κατάλαβε πίτα έχουμε θέμα...
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Johnny Red2
30 Ιανουαρίου, 2024
αν εσυ λες πιπα κ η αλλη ακουει πιτα μαλλον πρεπει να βαλει ακουστικο γιατι εχει αρχισει να κουφαινεται Χαχαχα!Χαχαχα!
νταξει περα απο την πλακα αραγκορν καταλαβαινω τι λες κ η αληθεια ειναι οτι ειμαι λιγουλακι περιεργος κ το ξερω,οταν συναντιεμαι με πουτανακια δεν πολυγουσταρω να μιλησουμε γιατι πανω κατω ξερω τι θα πουνε κ τι θα πω,οποτε δεν βλεπω πολυ νοημα , το μονο που με νοιαζει ειναι να κανω τη δουλεια μου κ να αντλησω το μαξιμουμ της ηδονης απο αυτες ....
review reaction 1 Larson, hornyasfuck, Aragorn135
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4